Samodyscyplinę gryfinian widać na ulicach. Brawo My!

  • 24.03.2020, 21:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Samodyscyplinę gryfinian widać na ulicach. Brawo My!
W zachwyt nie należy wpadać, ale gołym okiem widać, że przeciwko koronawirusowi stosujemy najcięższą broń. Nie gromadzimy się, unikami kontaktów. Ulice, chodniki i skwery są niemal puste. Problem jest tylko z wyjazdami do pracy i powrotami. Kwestie komunikacyjne trzeba szybko rozwiązać - zwiększyć kursowanie autobusów i pociągów!

Zrobiliśmy dziś (24 marca 2020 r.) dwie rundy po mieście z aparatem fotograficznym. Jedna ok. godz. 15, a druga dwie godziny później. Widać społeczne dystansowanie niemal na każdym kroku. To co zobaczyliśmy, czyli w miarę puste ulice - napawa nadzieją, że koronawirus nas nie zaskoczy. Przyjdzie późno i zakażenia będą nieliczne - z tym nadal trzeba się liczyć.

Gdyby jednak nie nasza samodyscyplina, Gryfino mogłoby funkcjonować jak wiele podobnej wielkości miast we Włoszech…. Jednak do tego nie możemy dopuścić!

Jesteśmy rozsądni i potrafimy uczyć się na błędach innych. To już dzisiaj widać na naszych ulicach.

Brawo My!

Zapraszamy do fotorelacji, aby na własne oczy przekonać się, jak wyglądają ulice Gryfina w epoce zagrożenia koronawirusem.

Fotorelacja w przygotowaniu

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (171)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pogromca
Pogromca 25.03.2020, 19:10
Ulka łazi bocianie bniazdo
po obejrzeniu zdjęć
po obejrzeniu zdjęć 25.03.2020, 18:05
Widać po zdjęciach, ze gryfinianie się stosują.
000
000 25.03.2020, 16:05
Proponuje się dzisiaj przejść i zobaczyć, co dzieje się w centrum po południu...
Xxx
Xxx 26.03.2020, 10:13
I w sklepach ...kolejki ... szkoda gadac
Aga
Aga 25.03.2020, 18:06
Byłam i nic dziwnego nie zauważyłam. Dużo mniej ludzi niż np. miesiąc temu.
ja
ja 25.03.2020, 16:52
ludzie nie dajcie się zwariować .popatrzcie sobie ile jast miejsca na spacery na JPII .piękna pogoda .spa cerując po ul św.JPII napewno nie spotka nas krzywda
i tyle
i tyle 25.03.2020, 18:10
Ja, za nawoływanie do łamania prawa powinieneć dostać adekwatną karę.
piknik
piknik 25.03.2020, 12:59
Ładne światło na zdjęcia.
foto
foto 25.03.2020, 12:56
głupota tyle fotek wrzucać !
niech gula skacze
niech gula skacze 25.03.2020, 13:00
To tylko tak z punktu widzenia konkurencji. Ostatnia fotorelacja załapała się do top 10 najbardziej poczytnych artykułów.
MM
MM 25.03.2020, 12:05
Wiosną Gryfino budzi sie do życia a tu taka tragedia!
Gryfinowirus
Gryfinowirus 25.03.2020, 09:53
a czy można podesłać fotkę Pana fotografa z drużyną? czy na twarzoksiążce wrzucić?
Gryfinowirus
Gryfinowirus 25.03.2020, 09:36
Czy to jakieś piętnowanie matek z dziećmi? Niby pustki na ulicach, a sporo zdjęc ludzi zrobionych od tyłu, bez ich wiedzy i zgody. To przypomnę, że mamy unikać zgromadzeń. Placów zabaw itp. Spacery są dopuszczalne, byle unikać kontaktów z innymi. Poza tym widziałem pana fotografa ***
miej olej w głowie
miej olej w głowie 25.03.2020, 12:08
Kamil, zajmij się swoją beznadziejną gazetą. Jakie piętnowanie, czy ty rozum już postradałeś?! Co ma dzisiejsze prawo zgromadzeń do wczorajszych zdjęć?
🤗
🤗 25.03.2020, 08:57
Na tych zdjęciach,to nawet najgorsze badziewie i zaniedbanie wychodzi w miarę ładnie. Brawo autor.
aha
aha 25.03.2020, 09:14
Czyli pudrowanie syfa!
fake news
fake news 25.03.2020, 01:21

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

alarm
alarm 25.03.2020, 01:08
Widze na zdjęciach budynek UMiG i poczta. A dlaczego dziś tak wyło w tym UMiG? Stałem na poczcie to co chwila włączał się alarm.
sztab kryzys
sztab kryzys 25.03.2020, 09:15
Nawet alarmu nie potrafią opanować.
Sz.
Sz. 25.03.2020, 01:06
Ciekawe jak tak długo jeszcze wytrzymają skoro to wiosna idzie!
Czytelnik
Czytelnik 25.03.2020, 00:37
To przyjdźcie zrobić zdjęcia w nocy na nabrzeże.co noc impreza😄
co nie zabronione jest dozwolone
co nie zabronione jest dozwolone 25.03.2020, 01:02
Jak dwie osoby to mogą. Np. bosman i jego jakas tam.
Knagulec
Knagulec 24.03.2020, 23:55

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Mądry Polak po szkodzie
Mądry Polak po szkodzie 24.03.2020, 23:48
Ulica Jana Pawła zawsze świeci pustkami proponuję zrobić zdjęcia w parku miejskim i ścisłym centrum Gryfina... Tu widać że życie tętni, wystarczy spojrzeć przez okno. Taka ilość spacerowiczów z dziećmi z pewnością świadczy o samodyscyplinie i trosce o wspólne dobre.
lornetka
lornetka 25.03.2020, 01:03
Przecież są zdjęcia z parku. Ktoś tam z dzieckiem spaceruje. Tłumu nie ma.
Polak posłuszny jak go się finansowo przyciśnie
Polak posłuszny jak go się finansowo przyciśnie 24.03.2020, 22:11
Samodyscyplina czy kary finansowe podziałały ?
Mam nadzieję , że ta zaraza się nie przedłuży o miesiąc bo nie każdy złodziej ma odłożone w skarpecie, Sklepy mogą być taranem otwierane.
optyk
optyk 24.03.2020, 21:54
Akorku! Ty sobie okulary kup!
sen
sen 24.03.2020, 21:53
Dawaj Aktor zdjęcia bo nie mam czasu!
wniosek
wniosek 24.03.2020, 21:52
Widocznie skutecznie jak nie ma zakażeń!

Pozostałe