Z zagrożeniem koronawirusem wśród bezdomnych Sawaryn walczy... ulotkami

  • 25.03.2020, 10:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Z zagrożeniem koronawirusem wśród bezdomnych Sawaryn walczy... ulotkami
O informację czy i jaki pomysł mają władze Gryfina na rozwiązanie problemu z bezdomnymi i zminimalizowanie zagrożenia koronawirusem wśród tych osób, a w związku z tym ochronę pozostałych mieszkańców gminy, poprosiliśmy parę dni temu. Odpowiedzi dotąd nie otrzymaliśmy. Jednak po naszym mailu chyba zorientowano się, że problem faktycznie jest, bo wśród bezdomnych gmina podjęła akcję.... informacyjną.
Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie wraz ze Strażą Miejską odwiedził środowiska osób bezdomnych. Rozdano bezdomnym... ulotki dotyczące zagrożenia koronawirusem.
 
Z konkretną pomocą pospieszył Paweł Kamer, piekarnia „Kruszynka”. Bezdomnym dostarczono hermetycznie zamkniętą żywność.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Leon Napo
Leon Napo 28.03.2020, 08:08
Do wszystkich bezdomnych zostały wysłane listy polecone zawierające ankiety. Każdy bezdomny będzie mógł określić w tych ankietach swoje potrzeby które następnie będą przedmiotem analiz sztabu kryzysowego w kolejnych miesiącach. pozostajemy w pełnej gotowości i łączności z wszystkimi służbami w celu realizacji planowanych zamierzeń w aspekcie zaistniałej sytuacji w określonych okolicznościach.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 26.03.2020, 18:44
33 CIOTY I 676 EUNYCHÓW AH AH AHA AH https://youtu.be/GCtmDqUnrTw MMNIETEK https://youtu.be/bkWevngKTcw H AH AH AHA A
TY NASZA  GMINNA  DZIEWCZYNKO HA HA HA AH
TY NASZA GMINNA DZIEWCZYNKO HA HA HA AH 26.03.2020, 18:41
MNIETEK BO Z DZIEWCZYNAMI NIGDY NIE JEST ZLE HA AH AH AHA HA https://youtu.be/GCtmDqUnrTw HA HA AH AH AH A
Pikuś
Pikuś 26.03.2020, 07:39
A można wiedzieć jaki nakład ulotek dla kilku bezdomnych?
fifty fifty
fifty fifty 26.03.2020, 08:27
Taki żeby się opłaciło.
Pikuś
Pikuś 26.03.2020, 03:48
On się dopiero od was dowiedział że w Gryfinie są bezdomni.
Będzie trzeba wykreśliś unwestycje z budżetu
Będzie trzeba wykreśliś unwestycje z budżetu 25.03.2020, 22:33
Getta w Nowym Czarnowie już nie budują. problem ich zamęczył.
Gryfino
Gryfino 25.03.2020, 17:35
Mieczysławie !! Ty i Konarski zatrudniacie największych NIEROBÓW w Polsce .
Tom
Tom 26.03.2020, 18:50
Mieczysław odnośnie zatrudniania nieudaczników biję Wszystkich !!
CCCP
CCCP 25.03.2020, 17:26
Mieczysławie !!! Twoich tzw. Giermków , za których ja płacę od dwudziestu lat !!! To ja nie widziałem że nie pamiętam . A Konarskiego NIEROBÓW z Komendy POwiatowej , to widziałem jak Polską rządził Jagiełło !!.
no nie
no nie 25.03.2020, 14:19
Rozdanie biednym ulotek w takich czasach to brzmi dopiero jak fake news!!!!
klapa na całego
klapa na całego 25.03.2020, 14:25
Na takim poziomie działa ten pożal się Boże burmistrz.
mongolia
mongolia 25.03.2020, 18:36
Sam tego nie wymyślił
blumka
blumka 25.03.2020, 20:14
Ale za wszystko odpowiada właśnie on, bo społeczeństwo wybrało Sawaryna, a nie Nikitińskiego!
Gosc
Gosc 25.03.2020, 14:11
Nie, No profeska! Brawa!!!!
hahahaha
hahahaha 25.03.2020, 14:22
Hahaha jacy "profesjonaliści" (na zdjęciu) taka profeska hahahha
dyr
dyr 25.03.2020, 13:44
"Fake news! Ministerstwo Zdrowia nie wysyła żadnych SMS-ów dotyczących obowiązkowych szczepień na koronawirusa" - informuje resort na Twitterze. Ministerstwo Zdrowia ostrzegło przed oszustwem, polegającym na wyłudzaniu pieniędzy na rzekomo obowiązkowe szczepienia na koronawirusa.
bez podpisu
bez podpisu 25.03.2020, 13:44
no i wylało się .... mądrych jak widać do szczekania pełno... a co mieli zrobić?? pozamykać? zastanówcie się trochę...
do 13.44
do 13.44 25.03.2020, 15:06
Już tu ktoś pisał. Jak nie wiedzieli co zrobić mogli spytać tych co wiedzą . To też za trudne ?
do niegramotnego urzędnika co się podpisać nie potrafi
do niegramotnego urzędnika co się podpisać nie potrafi 25.03.2020, 14:24
Pomóc leniwy urzędniku, a nie powinniście marnować publicznych pieniędzy na głupie ulotki, które mogą co najwyżej posłużyć za papier toaletowy.
cd
cd 25.03.2020, 18:15
papier toaletowy to chodliwa rzecz , leniwych urzędników nie znam, ale za to głupich robiących takie wpisy bez liku
Do boju!
Do boju! 25.03.2020, 13:42
Ciekawe,jak długo nad tym myśleli..
ulotka
ulotka 25.03.2020, 13:35
Najważniejsze że dali zarobić.
radna
radna 25.03.2020, 12:54
A tak, by the way, to co z rodziną z N Czarnowa? Czy tam ktoś kontroluje tych ludzi? Czy może znowu ma przyjechać telewizja ?
zła
zła 25.03.2020, 12:42
No klękajcie narody,co za mądrość burmistrza, ciekawe który to wymyślił?
Jak nie wiecie panowie jak i co zrobić,to może warto spytać tych co wiedzą ? Oby to nie była pani z opsu.
Czasami dla dobra ogółu fałszywą dumę warto wsadzić do kieszeni.

P.S jak często to pieczywo będzie dawane bezdomnym?
Czy to tylko jednorazowy gest?
No i najważniejsze,gdzie ci ludzie śpią?
Czym się żywią ?
Jak wygląda u tych ludzi higiena ?
Czy zmieniają odzież ?
Widuję ich na ulicach miasta i boję się, bo to są chodzące wylęgarnie wirusów
Sasiad
Sasiad 25.03.2020, 18:07
Jak bojisz sie o to ze bezdomny cie zarazi to zapros go do domu nakarm wykap i daj ubrania..bezdomni maja szanse aby na ten czas umiescic siebie w placowkach ale polowa nie chce wiec nikt ich nie zmusi ..ubrania dostajq z ops..moga umyc sie na osir ale oni nie chca pomocy ..wiec nic na sile..a pani jak tak sie boji to niech z *** siedzi w domu a nie lata 3 razy do sklepu i parku..
Pp
Pp 25.03.2020, 19:32
Jak kogoś zarażą ( może właśnie ciebie ) to inaczej zaśpiewasz
do sasiada
do sasiada 25.03.2020, 19:21
No i powiedział co wiedział,to jest cała twoja mądrość ?
Bezdomni " mają szanse aby na ten czas umieścić siebie w placówkach " litości kto to pisał ?
Czerepachu, bezdomni wchodzą do sklepów, robią zakupy,czyli wszystkiego dotykają i nikt nie musi brać ich do domu niemoto, żeby się zarazić.
Tu wiele pań się " boji", a ty jak widzę to siedzisz w oknie i liczysz kto i ile razy biega do parku czy sklepu... no cóż,ale widać , taką masz pracę
exradny
exradny 25.03.2020, 12:49
Nigdy inteligencją specjalnie nie grzeszył.
Konsal
Konsal 25.03.2020, 12:42
Niech kupiom płyn do dezynfekcji a nie rozcieczajom mydełko i tym dezynfekujom urząd. A tak wogule urzędnicy siedzom po domach i nic nie robiom np. promocja, inwestycja.
O Matko Bosko
O Matko Bosko 27.03.2020, 13:14
niech,,kupiom''
dobrze radzę
dobrze radzę 27.03.2020, 13:19
Paweł, trollu zajmij się robotą!
siarap
siarap 25.03.2020, 12:50
Przynajmniej probumistrzowskie trolle zamilkły.
Harry
Harry 25.03.2020, 14:18
Masz na myśli tego z matura i tego bez matury z biblioteki?
treken
treken 25.03.2020, 12:39
Dla ciebie Andrzej to Pan Sawaryn lub Burmistrz Sawaryn.Trochę kultury.Ale żeby być kulturalnym trzeba najpierw ją mieć.
Fakt
Fakt 26.03.2020, 10:57
Na Pan trzeba sobie zasłużyć.Miernot nazywać panami nie zamierzam
odp do  treken
odp do treken 25.03.2020, 12:48
P - treken- kultura działa w obie strony.
Skoro ma być burmistrz Sawaryn,to powinien p pisać red Andrzej!? Prawda ?
spoko
spoko 25.03.2020, 13:34
Nie wymagaj od słabo opłacanych trolli kultury.
melissa
melissa 25.03.2020, 12:30
Najgorszej ekipie w historii Gryfina przyszło zmierzyć się z epidemią i polegli już na wstępie wybierając się w Alpy.
epidemiolog
epidemiolog 25.03.2020, 22:39
Jak byli w Livigno to powinni być izolowani.
Maciek
Maciek 25.03.2020, 12:24
Niech rozkolportują między sobą ulotki an walkę z głupotą!
baza
baza 25.03.2020, 12:31
Nich lepiej nic nie robią. Taniej to wyniesie podatników.

Pozostałe