Uszkodzili wodociąg

  • 25.03.2020, 18:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Uszkodzili wodociąg
-No i jak zwykle przerwali rury z wodą i gazem. Kiedy się nauczą fachu ci *** - alarmował nas czytelnik. Sprawa dotyczy prac związanych z budową centrum przesiadkowego w Gryfinie.

Do awarii doszło 24 marca 2020 r. O uszkodzenia zapytaliśmy Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Gryfinie. 

W wyniku awarii sieci wodociągowej, która miała miejsce w godzinach 13-17 w dniu 24.03.2020r. uszkodzeniu uległo również przyłącze wodociągowe do budynku przy ul. 1 Maja 12. Usterka przyłącza zostanie usunięta w godzinach porannych w dniu 25.03.2020r. do godz. 10.00. Do czasu usunięcia usterki w pobliżu przedmiotowego budynku zostanie podstawiony beczkowóz z wodą przeznaczoną do spożycia po przegotowaniu - poinformował kierownik Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Dariusz Pasik.
 
Dzisiaj dopytaliśmy, czy usterka została usunięta w planowanym terminie.

- W nawiązaniu do Pana pytania informujemy, że awaria przyłącza wodociągowego, która miała miejsce w dniu wczorajszym została usunięta w terminie wskazanym w komunikacie na stronie PUK sp. o.o. oraz gminy Gryfino - odpowiedział Dariusz Pasik z Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Gryfinie. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

chmara
chmara 26.03.2020, 17:48
Kto tam pracuje w inwestycjach pod batutą Milera?
Puk
Puk 28.03.2020, 16:02
TAM NIKT NIE PRACUJE ! TYLKO MAMONA, MAMONA .
Gut
Gut 28.03.2020, 15:01
POD batutą Milera w inwestycjach nie BARDZO wiedzą o Co chodzi .KOMPLETNE DNO . TYLKO MAMONA .
Karol
Karol 26.03.2020, 09:01
Ogólnie Gryfino to wieś i to taka zabita dechamia. Starostwo też nie lepsze, ale tak to jest, jak ktoś 30 lat temu krowy pasał a teraz "zarządza" gminą lub powiatem.
Arn de...
Arn de... 26.03.2020, 10:38
Co zrobić - krowy wybrały sobie pastucha i TO JEST DEMOKRACJA !! Karol, otrząśnij się, czy Gryfino jest aby takie jak piszesz? I jeszcze sam sobie - niczym sędziowie KRS, plusa postawiłeś !!
brykieta
brykieta 25.03.2020, 22:22
Kompromitacja służb burmistrza jeśli faktycznie nie było zaznaczonych sieci wodociągowych na mapach.
Filemon
Filemon 26.03.2020, 10:43
By nie drążyć podpowiem; to nie tylko gminne służby ale cała PeŁo i ten .... / cenzura / TUSEK jest winien !! Jak jechać to jechać, grunt to wyłączyć myślenie! Że też ta jeb komuna nauczyła takiego " brykieta " pisać ! I za to jej nie cierpię !
tiki tiki
tiki tiki 25.03.2020, 21:52
Ci którzy alarmują o sadzeniu bratków, że to niby niebezpieczne i naraża pracowników na chorobę jakoś milczą gdy trwają prace na 1 maja. Najlepiej wszyscy usiądźmy i lamentujmy. Sklepy niech funkcjonują bez personelu, piekarnie niech pieką chleb bez piekarzy, samochody bez kierowców niech dostarczają towar itd...……. a zgrzybiałe zrzędy niech piszą głupkowate komentarze.
do IQ70
do IQ70 25.03.2020, 22:20
Jak nie widzisz różnicy między funkcjonowaniem sklepów czy piekarni a sadzeniem bratków przy drodze to zamilcz i się nie kompromituj
Bibi
Bibi 25.03.2020, 20:37
Woda z beczkowozu :) w Gryfinie, miescie powiatowym to zadna nowosc hahaha
szok
szok 25.03.2020, 20:09
To gmina robi inwestycje bez dokładnych planów?
Strąg
Strąg 26.03.2020, 08:05
Tak działa pracownik inwestycji Burmistrza GRYFINA. Niema zielonego pojęcia o planach miasta o inwestycjach- Doprowadzi do niebywałego nieszczęścia .
FIfI
FIfI 26.03.2020, 10:48
Strąg, kruk czy Kasandra !! Nowy Nostradamus się objawił, ha, ha! Coś dzisiaj w wisielczym nastroju jeZdem i sie nudzEM więc komentujEM.
Najwyższy gminny wicek szpec od inwestycji
Najwyższy gminny wicek szpec od inwestycji 25.03.2020, 22:20
A o jakie plany chodzi ?
ops
ops 25.03.2020, 19:50
jak można cytować takie głupie wypowiedzi??
zdziwiony
zdziwiony 25.03.2020, 20:08
Przeciez ta wypowiedź podaje fakty,
eggs
eggs 25.03.2020, 19:33
Jak przez kilka lat zastępca Sawaryna Miler nie mógł dojść dlaczego zalewane są piwnice to co się dziwić, ze n ie ma dobrych planów!
Inzynier
Inzynier 25.03.2020, 19:28
To nie wina fachowców a niestety brak dokładnych planów sieci wodociagowej !!! 0
jasna sprawa
jasna sprawa 25.03.2020, 19:32
Wiadomo przecież, że to zadanie gminy - dostarczyć plany, a chyba nikt nie ma wątpliwości, że w inwestycjach fachowców to tam nie ma.
nick
nick 26.03.2020, 16:01
W tej "gminie" to nigdzie nie ma "fachowców"
kiss
kiss 25.03.2020, 19:05
Jak nie dostali porządnych planów to tak to bywa.

Pozostałe