Pierwsze potwierdzone zakażenie koronawirusem w powiecie gryfińskim! 31 osób zakażonych w Zachodniopomorskiem

  • 25.03.2020, 20:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pierwsze potwierdzone zakażenie koronawirusem w powiecie gryfińskim! 31 osób zakażonych w Zachodniopomorskiem
Na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejny przypadek zakażenia wirusem SARS-CoV-2. To mężczyzna w średnim wieku z powiatu gryfińskiego, miał kontakt z osobą z potwierdzonym zachorowaniem na COVID-19. Na ten moment przebywa w izolacji domowej.

Łączna liczba potwierdzonych przypadków na terenie województwa na 25 marca godz.20:00 wynosi 31

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (93)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

przykre
przykre 28.03.2020, 18:23
nagminne jest mylenie osób z kwarantanny z chorymi.
i dobrze
i dobrze 31.03.2020, 14:14
Bo nie ma etykietek.
lp
lp 27.03.2020, 13:05
z Gryfina
kwarantanna
kwarantanna 27.03.2020, 13:43
To fake news Młynarczyków
a.
a. 27.03.2020, 12:31
Na razie na szczęście cisza (odpukać w niemalowane).
war
war 26.03.2020, 17:10
Śmierć czyha za rogiem jak na wojnie
Lepiej za dużo nie oglądać telewizji
Lepiej za dużo nie oglądać telewizji 26.03.2020, 21:17
Dobrze że nie wisi w powietrzu
hmmm
hmmm 26.03.2020, 17:02
To zdaje się dopiero początek. Tak sugeruje i minister Szumowski.
 DDlaczego, dlaczego, dlaczego .... ???
DDlaczego, dlaczego, dlaczego .... ??? 28.03.2020, 17:11
Tak,on to wie najlepiej. Polsce brakuje testów na wykrywanie koronawirusa bo ich zamówiono niewiele. Nie są dostępne dla ludzi na wolnym rynku w ogóle. To skazywanie Polaków na zarazę. Przy 1500 zachorowań w kraju, jak pokazuje praktyka chorych na koronawirusa nie zabiera się do szpitali zakaźnych. Mają umierać w domu i zarażać rodzinę.
Wiem
Wiem 31.03.2020, 14:11
Bzdury piszesz wiecej wiedzy i nie nakrecaj się i innych
precyzja
precyzja 26.03.2020, 12:45
za bardzo ta informacja nie jest czytelna albo jest zakażony z potwierdzonym testem ( powinien być leczony w szpitalu ) albo miał tylko kontakt z osobą zakażoną i jest poddany kwarantannie ....
i tyle
i tyle 26.03.2020, 17:02
Po prostu jest chory.
wyborca
wyborca 26.03.2020, 11:32
Pytanie do Pani Burmistrz Chojny.
W październiku 2019 roku, uczestniczyła Pani w akcie Intronizacji Jezusa na Króla Chojny. Złożyła Pani oficjalną przysięgę i wypowiedziała słowa. Proszę o info czy to jakoś specjalnie chroni gminę przed wirusem? Czy całą gminę, czy tylko miasto Chojna? Jaki jest zasięg działania ewentualnej ochrony? Czy działa ona na wszystkie odmiany wirusa czy jakieś konkretne? Czy możliwe jest zarażenie, jeśli mamy taką ochronę?
Pozdrawiam i proszę nie wyśmiewać mojej wiary.
wdwd
wdwd 29.03.2020, 09:27
Tak chroni że urzędnicy gminy chojna zamkneli się w budynku siedzą tylko żarcie im restauratorzy dowożą kasa na koncie się robi ... o to jest sposób na przetrwanie
Gryfiniak
Gryfiniak 26.03.2020, 22:09
A czy Burmistrz Gryfina też taką przysięgę składał?Pytam się dlatego bo nie wiem czy jestem również chroniony kopułą czy mam przeprowadzić się do Chojny i tam już będę bezpieczny.
B.
B. 26.03.2020, 21:19
Drogi Panie wyborco oznajmiam wszem i wobec że ho jowo ale jednakowo.
Przemek
Przemek 26.03.2020, 13:48
Jezus jest królem Polski i ochrona sięga do osi rzeki Odry - także łapie całą gminę. Najlepiej jest chroniona ulica Nowogrodzka w Warszawie, tam możesz rozbić namiot i 100% pewności.
Bądź zdrów
Bądź zdrów 26.03.2020, 12:51
Z taką wiarą i sarkazmem ciebie na pewno NIE CHRONI !!!
wyborca
wyborca 26.03.2020, 17:05
To są jakieś wyłączenia od ochrony? Pytam poważnie. Wątpiących chyba obejmuje polityka zagubionej owieczki? Czy to już nie aktualne?
Mieszkanka Bań
Mieszkanka Bań 26.03.2020, 10:55
I co nadal po sklepach biegają Dino w Baniach to ma takie oblężenie że szok.
Hania
Hania 26.03.2020, 10:05
"W *** mam Polskę i jeba, za grosze.
Anglia czy Niemcy tam się wynoszę.
Liczą się funty, liczy się euro,
***m na zachód tam tego pełno.
Mijają lata, wieśniak jest Panem,
Choć na zachodzie ma prze***.
Niby ma euro, funty, dolary,
Lecz przed innymi, wciąż będzie szary.
Inny zarabia trzy razy więcej,
A Polak w gównie tapla swe ręce.
Bo chociaż z Polski uciekł z przed laty,
To pokazuje, że jest bogaty.
I teraz popatrz Drogi Rodaku,
Jak Ty ***sko boisz się piachu.
Nie chcesz już euro, nie chcesz dolara,
I czemu każdy tak z Was ***?!
Tydzień wakacji i trzy dni święta,
Myślisz że tutaj nikt nie pamięta.
A teraz czekasz na samoloty,
Byś mógł do Polski wrócić z powrotem.
Grunt pod nogami zaczął się palić,
Nie jesteś skory by zachód chwalić.
Kiedy już ludzi wywożą w workach,
To Ty narzekasz że stoisz w korkach.
Kiedy ostatnio bliskich widziałeś,
Na dwa tygodnie bana im dałeś.
A kiedy wszystko wróci do normy,
Ty znów s***is.., spakujesz torby
Johny
Johny 26.03.2020, 19:56
Parę lat temu Polsce pozamykano bardzo dużo zakładów pracy,młodzi ludzie po skończeniu szkół bez perspektyw na przyszłość.Więc ludzie pojechali za chlebem,A panią Hanię boli *** i drwi z tych ludzi nie każdy pracuje w budżetówce,karma wraca pamiętaj.
nick
nick 26.03.2020, 18:08
Świetne!
do trolla moskiewskiego Hanka
do trolla moskiewskiego Hanka 26.03.2020, 17:11
Ruski trollu ładnie rymujesz ale po chamsku
88
88 26.03.2020, 11:21
Hania, aleś ty jest ...
Trzeba jechać aby zarobić póki ma się siłę i zdrowie. Zapewnić dach nad głową rodzinie i w miarę godne życie. Nie wszyscy są urzędnikami, samorządowcami, politykami, szamanami są w towarzystwie wzajemnej adoracji. Ludzie ciężko pracują za granicą, ktoś ich docenia, nie oszukuje tak jak w Polsce. Zdecydowana wiekszość to gastarbeiterzy deklarujący powrót do swego kraju. Wielu z nich wspomaga finansowo swoich starszych rodziców którym nie starcza na leki i żywność. Wrócili teraz do Polski , bo musieli.
ciekawy
ciekawy 26.03.2020, 23:03
Dlaczego musieli? U nas też wirus. Po co nam jeszcze obcy.
kowid
kowid 26.03.2020, 23:08
Wirus nie ma państwowości. jest po prostu wirusowaty
Wierna z Chojny
Wierna z Chojny 28.03.2020, 17:18
Wirus karze komunistów, lgbt i ateistów. Nas broni król Polski Jezus Chrystus i królowa Polski jego matka Maryja Boska.
!!!
!!! 26.03.2020, 09:35
I bedzie coraz wiecej, bo durnie ktorzy powinni siedziec w domu na kwarantannie lataja po sklepach!!!!
???
??? 26.03.2020, 21:23
A skąd ty wiesz że latajo ???
johny
johny 26.03.2020, 19:59
Kto wymień czy tylko zmyślasz?
Patryk
Patryk 26.03.2020, 08:42
Nie ma sensu gdybać czy z Gryfina, Chojny czy Mieszkowic. Wirus już tu jest. Więc czujni bądźmy wszyscy.
Baniak
Baniak 28.03.2020, 17:19
A skond wiadomo jak nie robiom testów wcale ?
Dudek
Dudek 26.03.2020, 08:33
To na terenie ?czy gdzie ? Jaki mamy teren ? Może wypowiedział by się burmistrz albo któryś z jego przy***skow ? Mamy straż miejska ? Co ona robi ? Nic to niech zacznie robić zakupy seniora . Albo niech poinformuje mieszkańców o nowych rozporządzeniach lub zagrożeniu .. nie każdy płaci abonament i ogląda telewizję za dwa miliardy.
Livigno
Livigno 28.03.2020, 17:20
Burmiszcz siem izoluje
do 8.33
do 8.33 26.03.2020, 09:38
Co do burmistrza to trafiłeś kulą w płot. Przecież to jest hipochondryk, od dawna zlewa wszystkich i wszystko oddaje Nikicie
Żadna tajemnica,zobacz kto się podpisuje pod pismami czy ogłoszeniami. A ten rz ą d zi , że strach się bać !?
Heniek
Heniek 26.03.2020, 07:15
Gosc z Mieszkowic....
obserwator
obserwator 26.03.2020, 23:07
Widziałem, że znowu wycina drzewa przy Biedronce. Kumpel musi zarobić.
przyrodnik
przyrodnik 26.03.2020, 23:10
Powiedz swojemu kumplowi, że termin wycinki drzew już minął, bo jest okres ochronny i teraz płaci się duże kary.
Ala
Ala 28.03.2020, 12:16
Burmistrz sam sobie kary nie nałoży. Robi co chce. Trzeba czytać ze zrozumieniem.
pilarz
pilarz 26.03.2020, 23:47
Jakie kary skoro urzedy pozamykane a biurwy #siedźnadoopie
kolo
kolo 26.03.2020, 09:24
A ja wiem, że z gminy Gryfin.
Objawia siem zacofanie cywilizacyjne i ciemnogród
Objawia siem zacofanie cywilizacyjne i ciemnogród 28.03.2020, 17:29
Nie może być z Gryfin bo nikomu z Gryfin nie robili testów. Chorych może być i tysiąc ale bez testów nic nie wiemy. Polska robi najmniej testów ze wszystkich państw UE a nawet mniej niż Białoruś i Ukraina. Wiara w króla Jezusa nas ochrania. Co ciekawe zmarłym testów na co umarli w Polsce nadal nie robi się w cale.
Od kogo zaraził się nietoperz i gdzie teraz przebywa ?
Od kogo zaraził się nietoperz i gdzie teraz przebywa ? 26.03.2020, 00:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Zgr
Zgr 26.03.2020, 00:05
U nas to jeszcze nawet nie początek , dopiero się zacznie niestety , na pewno jest już 100x więcej zakażonych , nawet o tym nie wiedzą . Najgorsza panika . Mówią siedzieć w domu ,a i tak dużo ludzi ma to gdzieś i właśnie przez takich to się nie zatrzyma . Nawet w naszych dużych zakładach jest sporo ludzi którzy ignorują zakazy .
Realistka
Realistka 25.03.2020, 23:14
Siedzcie na ***ch w domu to nic Wam nie będzie proste,po co Wam miejscowość by naskoczyć na niego?? Napiętować?? Stało sie jak stało nic i nikt czasu nie wróci biedny czlowiek i rodzina .Sama nie chciala bym sis zanieźć w jegi sjórze ale jak jyz to sie przytrafiło to niestety musza to przejść z rodziną .Skoro jest to Tak bliskonnas tym bardziej zachowujmg wszelkie zalecone zasady i dbajmy o siebie i swoich najblizszych bo nod wiemy niestety co nas czeka
Przezorny
Przezorny 26.03.2020, 00:15
Nie rozumiem dlaczego ludzie mieliby napiętnować chorego człowieka lub hejtować ?
Lepiej zdradzić chociaż w jakiej to gminie się zaczyna dla zwiększenia ostrożności i szybkiego zlokalizowania kolejnych zakażonych.
Nie mamy aplikacji do śledzenia ludzi więc sami powinniśmy sobie pomagać i w takich przypadkach nie zważać na jakieś pos raną ochronę danych osobowych. W czasach gdzie jesteśmy śledzeni 24h na dobę do celów marketingowych w przypadku zarazy nie można podać jej lokalizacji.
ewa
ewa 26.03.2020, 10:10
bo to sa ludzie? Polacy? Bo uwielbiamy kogoś gnębić dlatego, że jest słabszy, chory? Zastanów się, jak się ludzie zachowują,..
emem
emem 26.03.2020, 07:59
Bo takie rzeczy dzieja sie w Polsce - hejt chorego i jego najbliższych. Nie rozumiesz rzeczywistości, to twoja sprawa.
Miodek
Miodek 25.03.2020, 23:28
Jprd, po polsku nie potrafisz napisać?
do Miodek
do Miodek 26.03.2020, 09:48
Je bać polonistów co cyrylice czytają
uważam, że
uważam, że 25.03.2020, 22:52
Uważam, że w obecnej sytuacji to lepiej aby wzięli do szpitala. Byłoby to bezpieczniejsze dla pacjenta i jego otoczenia.
Rząd kłamie
Rząd kłamie 28.03.2020, 17:32
Nie ma już miejsc w szpitalach to nie biorą a w Zachodniopomorskim 30 chorych i miejsc zabrakło ?
Ktoś
Ktoś 25.03.2020, 22:46
Ludzie o co wam chodzi Szczecin jest 26 km od Gryfina a wy domagacie się skąd chory pochodzi, i co zrobicie jak się dowiecie 😂
strach
strach 25.03.2020, 22:58
Lepiej nie pytaj... I dlatego nie podają.
Gosc
Gosc 25.03.2020, 22:38
Gosc z Chojny wiem bo tu mieszkam...
Thomas
Thomas 26.03.2020, 10:37
Pisze że z powiatu Gryfińskiego a ty tępaku piszesz że z Chojny a drugi głupol ci jeszcze wierzy,dziękuje i pozdrawia hahahahah.......
Kamilo
Kamilo 26.03.2020, 11:00
Thomas - a Chojna to nie powiat Gryfiński?? :D OCZYWIŚCIE, że Gryfiński. Jak nie wiesz nie wyśmiewaj kogoś.
Pozdrawiam
Pozdrawiam 26.03.2020, 00:17
Dziękuję wystarczy chociaż tyle
popek
popek 25.03.2020, 22:58
Na kwarantannie jest wielu.
ech
ech 26.03.2020, 08:50
I myla tych z kwarantanny. A to nie to samo.
ptk
ptk 25.03.2020, 22:14
Czyli zaraził się od kogoś.
Tylko siedzieć i czekać
Tylko siedzieć i czekać 25.03.2020, 23:06
Tak od węża a wąż od nietoperza. A u nas nietoperze pod ochroną nic nie zrobisz

Pozostałe