Wiemy na jak długo zamknęli ulicę Niepodległości

  • 26.03.2020, 18:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiemy na jak długo zamknęli ulicę Niepodległości
Jednokierunkowa ulica Niepodległości w Gryfinie została zamknięta. Związane to jest z budową hali sportowej. Zamknięto, ponieważ trzeba teraz poprowadzić przyłącza do nowej gminnej inwestycji.

Ulica ma być zamknięta przez półtora tygodnia. Otwarcie, jak wszystko dobrze pójdzie, nastąpi 3 kwietnia 2020 r. ( w piątek).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

v
v 28.03.2020, 05:45
To dom sie stawia w tydzień !!!!
Ludzie ci to za firma i metody !!
jaki Lenin, takie mauzoleum
jaki Lenin, takie mauzoleum 27.03.2020, 11:38
Od przodu to naprawdę wygląda jak mauzoleum Lenina - nawet tak pod Kremlem trybuna widoczna na zdjęciu...
I ile tam miejsc będzie na widowni?
Jaki koszt utrzymania tej sali gimnastycznej?
Ile będzie kosztować wynajęcie?
Ile bilety na imprezę?
Ile imprez miesięcznie żeby się zwróciło?

Po prostu to jest zbyt wielki kolos na salę gimnastyczną i zbyt mała widownia na halę dla 30 tysięcznej gminy...
Emin
Emin 27.03.2020, 11:47
FAktycznie rpzytłaczajacy widok.
zgr-edo
zgr-edo 27.03.2020, 07:44
Spod mojego bloku to nawet Liceum nie widać. Ta hala powinna stać przy Lagunie w okolicy stadionu. Tym, co wymusili lokalizację tego obiektu między parkiem a Niepodległości, tubylcy powinni jaja urwać, gamoniom jednym. Tu powinien powstać najwyżej jakiś Orlik, czy jak go tam zwali POpaprańcy. Gdzie teraz dzieci grają w piłkę ?
Skok przez płot i byliśmy na boisku. Zziajani wracaliśmy do domów i piliśmy wodę prosto z kranu , albo pyszną oranżadę z krachli przy kiosku pani Grzegorczykowej. Samochody stojące na ulicy można było policzyć na palcach jednej ręki. Udało nam się starszym przeżyć w miarę spokojną i bezpieczną młodość, teraz karwa wykończą nas jakimś amerykańskim wirusem.
Jaki Lenin, takie mauzoleum
Jaki Lenin, takie mauzoleum 27.03.2020, 11:34
Debilizm z lokalizacją jest piramidalny. Od czasu likwidacji gimnazjów przez rząd jeszcze większy.
A tu powinno być ogólnodostępne centrum spacerowo rekreacyjne - wyremontowane boiska poza lekcjami służące mieszkańcom - razem z siłowniami, placem zabaw tuż obok w parku i całym parkiem!

A hala (z prawdziwego zdarzenia - a nie kolos dojący pieniądze) powinna stanąć przy kompleksie sportowym stadionu i Laguny. Przy okazji mogłaby służyć gminnej podstawówce nr 1...
Trzymam kciuki
Trzymam kciuki 26.03.2020, 22:15
To się nazywa dobra organizacja pracy. Wyłączenie ulicy jednokierunkowej w centrum miasta na 10 dni. Oby nie było rocznego opóźnienia.
Ss
Ss 26.03.2020, 21:24
Zaraz będzie komunikat że niepodległości zalane bo uszkodzili rurę z wodą albo z gazem...
moze
moze 26.03.2020, 20:01
Jak czegoś znowu nie zapomną...
Stanisław
Stanisław 26.03.2020, 18:59
Jakoś nie widze aby sie przy tym uwijali.

Pozostałe