Kolejka na pocztę aż trudno przejść

  • 26.03.2020, 20:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kolejka na pocztę aż trudno przejść
To zdjęcie (zrobione dziś 26 marca 2020 r.) otrzymaliśmy od naszej czytelniczki. Fotografia pokazuje jak długa kolejka ustawia się przed budynkiem poczty na ul. Sprzymierzonych w Gryfinie. Aż trudno przejść zachowując stosowny odstęp...

O zmianach w funkcjonowaniu poczty pisaliśmy tu: 

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35901,poczta-dziala-inaczej-kolejka-na-zewnatrz-to-jednak-problem

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

niebezpieczne mniejsce
niebezpieczne mniejsce 28.03.2020, 10:58
To lokalne miejsce gdzie można się zarazić!
Ha ha ha
Ha ha ha 28.03.2020, 01:03
Bo to polska jest,piekny jedyny kraj na swiecie,na okolo tysiace chorych a w polsce kilka osob,b.r.ny do urn w maju
You
You 27.03.2020, 20:56
Sie narobiło
zgr-edo
zgr-edo 27.03.2020, 11:57
Za PRL-u to rzadko kiedy nie było kolejek. Ludzie robili opłaty na poczcie bo nie było internetu. Tyle, że były trzy okienka i panie nie zajmowały się dodatkowo sprzedażą badziewia dla dewotów.
emerytka
emerytka 27.03.2020, 12:06
zgre-edo prawda, prawda.
hahahaha
hahahaha 27.03.2020, 11:19
Za komuny takich kolejek na pocztę nie było :))))))
petent
petent 27.03.2020, 08:49
Co robić?! Urzędy czekają na papiery!
pilch
pilch 27.03.2020, 11:59
Niektóre urzędy zachowują się jakby nic się nie stało i na papiery czekają według dotychczasowych terminów.
ops
ops 27.03.2020, 08:41
no normalnie 150 osób...kilka tylko stoi...panikowanie
kolejka
kolejka 26.03.2020, 23:28
Trochę wolniej teraz to idzie.
luxus
luxus 26.03.2020, 23:26
Co tam przechodnie. Grunt, że pracownice dwie mają komfort.
oklaski
oklaski 26.03.2020, 23:28
One też ciężko mają bo dużo kontaktów. Sa na pierwszej linii. Brawa dla nich!
poczta polska
poczta polska 26.03.2020, 23:21

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

do oszusta
do oszusta 26.03.2020, 23:25
Nie podszywaj się pod Pocztę Polską!
prl
prl 27.03.2020, 04:57
*** działaja za prl
Obserwatorka
Obserwatorka 26.03.2020, 23:05
Po pierwsze ta kolejka jest codziennie taka sama, po drugie po co stać w cieniu jak można na słonku 😉
przechodzień
przechodzień 26.03.2020, 23:07
Po to aby ludzie mogli przejść chodnikiem w bezpiecznej odległości!
parasol
parasol 26.03.2020, 23:02
Dobrze, że ładna pogoda i nie pada i wieje, bo wtedy nie byłoby to przyjemne.
Ja
Ja 26.03.2020, 23:02
Od kiedy ta poczta jest na ul. Nipodległości?
odp
odp 26.03.2020, 23:07
Nima takiej!
gryfiniak
gryfiniak 26.03.2020, 22:25
Mamy jakąś pocztę na Niepodległości???
red.
red. 26.03.2020, 23:02
Racja, sprzymierzonych. Dziękujemy za czujność!
Normalna
Normalna 26.03.2020, 22:10
Kolejka przy poczcie to pikuś, warto zwrócić uwagę co się dzieje na przystanku autobusowym w centrum przy dawnym 1001 drobiazgów. To co dzisiaj zauważyłam przejeżdżając autem ok godz 14 to szok. Około 50 osób w jednym miejscu bez zachowania bezpiecznej odległości. Warto, żeby w końcu straż miejska czy policja zaczęła kontrolować takie miejsca, bo jak widać ludzie nie rozumieją powagi sytuacji.
tylko dwie osoby
tylko dwie osoby 26.03.2020, 21:01
Powinna przyjechać policja i rozgonić to nielegalne zgromadzenie !!
Gryfiniak
Gryfiniak 27.03.2020, 05:48
Szok!!!!To co się dzieje na Kościelnej codziennie po zmroku pod biblioteką to dopiero !!!!Picie wrzaski całą noc pytam gdzie jest policja? Straż miejska?
Jb
Jb 28.03.2020, 07:59
Co prawda5to prawda codziennie to samo brud syf w jednym
klonowski
klonowski 26.03.2020, 20:59
Kolejka powinna ustawiac się z drugioej strony a nie stać w przejsciu!

Pozostałe