Sieć sklepów Dino wprowadziła regulacje w związku z koronawirusem

  • 27.03.2020, 11:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sieć sklepów Dino wprowadziła regulacje w związku z koronawirusem Karna kolejka przed sklepem Dino w Baniach.
Dodatkowe środki ostrożności w obliczu pandemii koronawirusa wprowadziła sieć sklepów Dino. W sklepie nie może teraz przebywać wiele osób. Stąd przed marketami czasowo pojawiają się kolejki. Ale to nie jedyne ograniczenia.

Do sklepu Dino nie można wprowadzać dzieci. Zakupy mają robić dorośli. Przy kasie trzeba zachować odpowiednie odstępy. To jednak sprzedawcy, kasjerzy są najbardziej narażeni na kontakt z dużą liczbą osób, a tym samym zakażenie koronawirusem. Dlatego słowa uznania dla nich. Kasjerzy są teraz od klientów ograniczeni pleksą. Przed kasą sa wyznaczone linie odstępu. 

Srodków ostrożności w obliczu pandemii koronawirusa nigdy nei z wiele, więc przyjmijmy ograniczenia z wyrozumiałością.

W każdej z 9 gmin naszego powiatu jest choć jeden sklep sieci Dino (oprócz Widuchowej), a w niektórych ośrodkach nawet po dwa. Na zdjęciach w fotogalerii mamy sklepy w erze koronawirusa w Gryfinie, GArdnie, Starym Czarnowie, Baniach, Chojnie, Trzcińsku-Zdroju, Cedyni oraz Mieszkowicach.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

klientka
klientka 29.03.2020, 09:40
Trzeba chronić ekspedientki bo bez nich byłoby krucho!
foto
foto 28.03.2020, 18:30
A przed sklepem stoi strażak!
lepiej
lepiej 28.03.2020, 17:55
W sklepie staraj się unikać dotykania czegokolwiek bez potrzeby. W miejscach publicznych nie dotykaj okolic oczu, ust i nosa, a po powrocie do domu od razu umyj ręce. Warto mieć ze sobą swój koszyk czy swoją torbę na zakupy, zamiast korzystać ze sklepowego koszyka czy wózka. Pamiętaj, że ludzie najczęściej dotykają w sklepach np. uchwytów szaf chłodniczych. Jeśli ich dotykasz, użyj płynu antybakteryjnego.
peppers
peppers 28.03.2020, 18:04
Wiadoma sprawa. Ale najważniejsze - po co tam chodzić. Raz na tydzień to i tak często!
ajwaj alewluja i do przodu
ajwaj alewluja i do przodu 28.03.2020, 16:11
TO JESZCZE NIC A CO SIE DZIEJE W BIEDROŃ CE HA HA AHA H CHYBA NOWA DOSTAWA SWIERZAKÓW AH AH AH
Benek
Benek 27.03.2020, 21:10
Mieszkowicach oraz Mieszkowicach. A pisaty czy czytaty?
klin
klin 27.03.2020, 21:38
Bo moze tam sa dwa albo mu się dwoi w oczach.
Ola
Ola 27.03.2020, 20:17
Dziś w Dino upolowałam drożdże. I to od razu pół kilo, bo w takich dużych opakowaniach były. Od 2 tygodni polowałam na drożdże i wreszcie są!
Bądź człowiekiem
Bądź człowiekiem 27.03.2020, 19:12
Nie wpuszczać matki/ojca z dzieckiem do sklepu? Co to za bezmyślny przepis! Jak można dyskryminować społeczeństwo. Czy władze sklepu uważają, że dzieci są gorsze od kolejny raz wchodzącego, wątpliwej czystości klienta po produkt wewnętrznie odkażający. Jest to temat dla Rzecznika Praw Obywatelskich i Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego majac na uwadze art. 138 kodeksu wykroczeń.
Nowy klient
Nowy klient 27.03.2020, 16:13
Dino jest super. Tylko w Gryfinie należy przestawić czujnik ruchu fotokomórki w drzwiach bo otwierają się przy poruszeniu się kasjera.
wkurzona klientka
wkurzona klientka 27.03.2020, 15:40
A dlaczego w Dino nie ma gazetkowych rzeczy o gazetkowej cenie? Co to za lekceważenie klientów? Sprawdzam w internecie a potem nie ma tego w sklepie albo jest po wyższych cenach! Tak się nie robi!
ppp
ppp 06.04.2020, 19:31
i co to jest ból przesada
Wkurzona kasjerka
Wkurzona kasjerka 27.03.2020, 18:26
Bo jest pandemia i panie w sklepie maja ogrom innej pracy niz metkowanie towaru. Musza obslugiwac uciążliwych klientow takich jak pani!!!
ppp
ppp 06.04.2020, 19:32
popieram super wiem bo pracuje w dino dzięki
Remik
Remik 06.04.2020, 19:35
ppp dobrą robotę robicie. Trzymajcie się kobietki!
Tomek
Tomek 27.03.2020, 17:21
Masz czas ogladac gazetkę?
Zycie jest wazniejsze od tanszego cukru o 20gr... masz czytnik od tego
wkurzona klientka
wkurzona klientka 27.03.2020, 17:40
Od dwóch tygodni nie zarabiam, to muszę oglądać każdą złotówkę dwa razy zanim wydam. I dlatego takie żerowanie na ludziach mnie denerwuje!
Pracownica dino
Pracownica dino 27.03.2020, 19:38
Zerowanie na ludziach..? Wybacz, ale my nic z tego nie mamy jeśli cena jest inna przy produkcie,a inna przy kasie czasami jest problem z systemem i błędnie ceny przechodza, czasami są to braki etatowe teraz tym bardziej jak kilka osób idzie na opiekę to kto to wszystko ma ogarnąć, powinna się pani cieszyć że sklepy są otwarte i że można kupić podstawowe produkty...
Chłop
Chłop 27.03.2020, 19:05
Dobra gospodyni w domu z gaw nanana bat ukręci a ty po sklepach latasz
GONZO
GONZO 27.03.2020, 15:35
To jest bez sęsu że by dzieci nie wolno było wprowadzać na sklep a jak jest ktoś samotnym ojcem z 2 letnim dzieckiem i nie ma z kim zostawić dziecko a musi iść do sklepu na zakupy to co ma zrobić z dzieckiem.
MADKA
MADKA 28.03.2020, 15:24
ooooo matka polka 500+ .hcesz najkejki na swierzaka ????!11??
Dino
Dino 27.03.2020, 19:40
To nie jest tak że jest zakaz wprowadzania dzieci pracownice na pewno rozumieją to że ktoś nie ma z kim zostawić dziecka.. Chodzi bardziej o to że dzieci mogą być nosicielami wirusa i dla bezpieczeństwa lepiej by było nie wprowadzać dzieci..
Bądź człowiekiem
Bądź człowiekiem 28.03.2020, 17:18
Każdy może być nosicielem wirusa nawet o tym nie wiedząc, również obsługa sklepu. To nie jest argument. Zastraszanie klienta z dzieckiem grzywną 5 tyś zł przez obsługę, również się zdarza w waszych sklepach. Ta matka/ojciec, który poszedł z dzieckiem na zakupy do Państwa sieci najchętniej zostawił by w domu dziecko, by go również nie narażać. Dziecko to taki sam człowiek jak Pani w sklepie czy właściwościciel. Proszę się zastanowić z kim ma zostawić rodzic małe dziecko/dzieci jeżeli sam je wychowuje? W tym czasie żłobki, przedszkola są zamknięte i niejednokrotnie rodzic do pracy nie może iść ograniczając w ten sposób swój dochód, dlatego też robi zakupy w waszej sieci sklepów bo jest taniej a zaczym wyda tą zł to dwa razy się zastanowi, by kupić tylko to co niezbędne dla życia. Nie zawsze jest sąsiad/ka. Takich rodziców jest niewielu, ale są. Mają takie same prawa jak wszyscy pozostali. Te dzieci kiedyś dorosną i obyśmy nie musieli prosić ich o pomoc w obliczu zagrożenia, bo będzie niesmacznie prosić je gdy traktowaliśmy wcześniej jak wroga.
Puk puk
Puk puk 27.03.2020, 19:08
Lepiej dziecko przywiąż do kaloryfera bo szkoda życia ju stiupit men
Hgf
Hgf 27.03.2020, 17:19
Zawsze jest z kim zostawić. Przypilnowac na 10 min... nie masz nikogo? Nie wierze.
Jak mozna narazac zycie wlasnego dziecka? Telewizji nie ogladacie? Ludzie...
Ola
Ola 27.03.2020, 17:52
Są takie przypadki że nie ma się nikogo....
Kinga
Kinga 27.03.2020, 15:04
Kasjerzy, pracownicy marketu sa wazniejsi w tej chwili od klientow- tez maja rodziny w domu ! Chcesz przyjsc to stoj i siedz cicho. Kazdy dba o siebie.
Nie musisz nie przychodz. NIE NARAZAJ NIKOGO.
ZOSTAŃ W DOMU !!!!!!!!!!
Z kultura ludzie
Z kultura ludzie 27.03.2020, 13:52
Dzisiaj w Gryfinie to nie wiezylem jak mialem do dzis ten sklep za normalniejszy w Gryfinie bo malo ludzi i odstepy sie zgadzaly.Tak jak dzisiaj kolejka ludzi nie odpowiedzialnych po mieso to przerazala jeden na drugim jak by mialo miesa zabraknac.Wycofalem sie z kultura z tego badziewia i na spokojnie udalem sie do miesnego na dolny taras po schotkach i spelna kultura zaopatrzylem sie w swieze miesko.
kolejkowicz
kolejkowicz 27.03.2020, 13:40
Swoje trzeba odstać.

Pozostałe