Biedronka powinna wprowadzić kolejne usprawnienia aby chronić przed zarażeniem koronawirusem - uważa czytelniczka

  • 27.03.2020, 17:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Biedronka powinna wprowadzić kolejne usprawnienia aby chronić przed zarażeniem koronawirusem - uważa czytelniczka
Kilka zmian może doprowadzić do lepszego zabezpieczenia się w sklepie w czasach epidemii koronawirusa. Biedronka już wiele zrobiła aby było bezpieczniej, ale może być jeszcze lepiej. Na co trzeba zwrócić uwagę, podpowiada czytelniczka igryfino.

Oto list naszej czytelniczki:

W sklepie Biedronka w Gryfinie przy ul. Asnyka sytuacja wygląda tak: oczekując w kolejce, ludzie stoją na dworze w odstępie metra od siebie, co jest godne pochwały. Starają się dbać o swoje bezpieczeństwo oraz innych.

Jednak sytuacja w samym sklepie mogłaby być lepiej zorganizowana. Otóż podczas robienia zakupów drzwi sklepu są zamknięte. Skutkuje to tym, że tworzy się skupisko dużej ilości osób oczekujących na wyjście ze sklepu. Nie ma między nimi nawet metra odstępu, bo nie pozwala na to ograniczona powierzchnia w tym miejscu. Trzeba ten problem jakoś rozwiązać.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

z selgrosa
z selgrosa 29.03.2020, 11:06
A u nas wszyscy pracownicy wyposażeni są w rękawiczki jednorazowe i płyny do dezynfekcji, a także mają możliwość skorzystania z plastikowej osłony twarzy przeznaczonej do ochrony błon śluzowych oczu, ust i nosa, czyli tzw. przyłbicy ochronnej.
Eliza
Eliza 28.03.2020, 18:15
To nowa sytuacja i wszyscy musimy się jej uczyć. Dobrze, że mamy chwile czasu. W każdym bądź razie mam taką nadzieję.
rotor
rotor 28.03.2020, 11:30
Tą sieć sklepów to powinni akurat już dawno zamknąć to znaczy zlikwidować nie ze względu na koronawirusa a za całokształt.
bikont nie wiadomo skąd
bikont nie wiadomo skąd 28.03.2020, 11:49
A co? Z konkurencji jesteś?
gryfiński preppers
gryfiński preppers 28.03.2020, 11:07
Więcej odpowiedzialności, bo 90 procent Gryfina z dnia na dzień może paść do łóżek. I wtedy nikt nie pomoże! Tylko ostrzegam!
kiwi
kiwi 28.03.2020, 11:50
I to jest całkiem prawdopodobny scenariusz!
ocho!
ocho! 28.03.2020, 15:11
To w Gryfinie są jeszcze preppersi?
józek
józek 28.03.2020, 10:21
Byłem wczoraj z rana w biedronka na górnym trasie, nikt nikogo nie pilnował, żadnej kolejki przed sklepem nie uświadczyłem, a w samym sklepie dość dużo klientów.
Do Ochrony i kierowników sklepu
Do Ochrony i kierowników sklepu 28.03.2020, 05:37
to samo na Chrobrego burdel przy wyjściu ludzie stoją i czekają na wyjście powinno się wypuszczać na bieżąco ze sklepu !!! Halo obudźcie się !!
SK
SK 27.03.2020, 23:11
I tak w Biedronce najbardziej się starają z tego co widuję.
mimi
mimi 27.03.2020, 22:47
"ochrona" wirus zabije emerytów , a to ty zajmiesz ich miejsce, Już wkrótce, Twoja babcia wpadnie w zachwyt z powodu swego wnusia,idioty
Yfgtg
Yfgtg 28.03.2020, 06:06
Nie chodzi o to, ze ktos jest stary a o pewne zachowania. Infantylna mimi:)
Patryk
Patryk 27.03.2020, 23:11
Dzieci tez choruja. I umierają!
gruby ochroniarz
gruby ochroniarz 27.03.2020, 21:41
Ale o co się rozchodzi?
Gerg Klunej
Gerg Klunej 27.03.2020, 21:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Gryfinianin
Gryfinianin 27.03.2020, 20:53
A chociaz spirytus mozna kupic?bo w szczecinie w biedronce był..o antybakteryjnych zapomnij a i na orlenach nie maja. Co do wpuszczania i trzymania w sklepie klientow,tu sie nie spotkalem z taką sytuacją,wiec chyba kierownictwo owej biedronki sobie wprowadziło taka zasade a nie cała sieć
kike
kike 27.03.2020, 20:29
Kocham ochroniarza z Biedronki ?
bibi
bibi 27.03.2020, 20:55
Nie to ja kocham ochroniarza z Biedronki
Ochroniarz
Ochroniarz 28.03.2020, 22:07
A ja kocham siebie
Ochrona
Ochrona 27.03.2020, 20:17
Emerytow w oststniej kolejnosci. Czasu maja od cholery. Przychodnie im zamkneli wiec łażą bez celu po sklepach.
Obser
Obser 27.03.2020, 19:49
Właśnie dziś byłam na zakupach w Biedronce i też zauwazyłam, że ktoś wymyślił kretyńskie metody regulowania ilości klientow. Owszem przed wejściem się stoi i czeka na wejście, ale w sklepie stłoczeni ludzie oczekują na wyście Jednen Pan zwrócił ochroniarzowi uwagę, żeby wypuszczał kientów natychmiast po zrobieniu zakupów, to pan ochroniarz zaczął nerwowo krzyczeć, że takie ma polecenia na regulowanie przepływu klientów ***
beez
beez 27.03.2020, 20:04
Ludzie teraz nerwowi to krzyczą!
Jadźwiga
Jadźwiga 27.03.2020, 19:37
Po zwròceniu uwagi wielkiemu grubemu ochroniarzowi padła tylko złośliwa odpowiedź że jutro rozbuduje sklep. Stary cap zero wyobraźni. Nawet do wpuszczania i wypuszczania ludzi do sklepu się nie nadaje.Może z racji wieku powinien siedzieć w domu p.ochroniarz !!!!
arni
arni 27.03.2020, 19:25
Gryfinianki są bardzo spostrzegawcze i pomysłowe.

Pozostałe