To niebezpieczne gromadzić się tak na placu Barnima podczas epidemii! - alarmuje czytelniczka

  • 28.03.2020, 15:02
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
To niebezpieczne gromadzić się tak na placu Barnima podczas epidemii! - alarmuje czytelniczka
Niestety, nie wszyscy wzięli sobie do serca apele "zostań w domu" i przepisy obostrzające poruszanie się w związku z epidemią koronawirusa. Dzisiaj 28 marca 2020 r. ok. godz. 14 na placu Barnima zebrała się kilkuosobaowa grupa osób. Panowie nawet popijają sobie piwko. I tak od godziny. A gdzie jest policja albo straż miejska?! - alarmuje czytelniczka i przysyła zdjęcia.
- Proszę o publikację. Może ktoś wreszcie się tym zainteresuje?! - dodaje gryfinianka.
 
Aktualizacja z godz. 15.20:
- Po 5 minutach przyjechała straż miejska. Ale nawet nie wysiedli z samochodu. A towarzystwo przesiadło się teraz na dwie lawki - informuje czytelniczka.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (88)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jegomość
jegomość 31.03.2020, 01:17
Korzystają z ostatnich chwil wolności!
kuird
kuird 30.03.2020, 00:32
ale panika bo gadali z sobą a pani robi palikę
mnieszko
mnieszko 29.03.2020, 15:50
"W związku z pandemią i obostrzeniami co do zgromadzeń do uczestnictwa we Mszy św. w niedzielę i dni powszednie przychodzą osoby, które zamówiły Mszę św. Inni jeśli przyjdą przychodzą na własną odpowiedzialność."
To z ogłoszeń parafialnych w Mieszkowicach.Panowie policjanci chcecie się wykazać? To zapraszamy.
Wiatr
Wiatr 29.03.2020, 14:22
Nie straż miejska a pogoda ich wypłoszyła!
specjalista od odkażania
specjalista od odkażania 29.03.2020, 11:05
Cóż takie czasy, ze zapach spirytusu u przechodnia wzbudza szacunek a nawet zadrość!
Wójt Kozioł
Wójt Kozioł 29.03.2020, 09:20
Ludzie pracę tracą zamykają tymczasowo małe sklepiki i firmy a tu patola wolny czas spędza na Barmina .To gdzie ta policja z tymi nierobami z gminy no gdzie .
Konsal
Konsal 29.03.2020, 12:18
Siedzą w norze.
Knagulec
Knagulec 30.03.2020, 12:27
Straż na zbity pysk wyp...
peti
peti 30.03.2020, 12:43
Ani w czasie pokoju ani w czasie walki z koronawirusem się nie sprawdzają.
Gryfinianka
Gryfinianka 29.03.2020, 12:58

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

kierowniku masz piątaka
kierowniku masz piątaka 29.03.2020, 08:46
to biznesmeni na naradzie jak dalej prowadzic ten biznes w dobie koronawirusa jeden chyba coś zwraca taki uczciwy
Ławka prawie jak apteka
Ławka prawie jak apteka 28.03.2020, 23:59
Odwalcie się od ludzi. Przecież normalnie zeszli się aby kupić zioło pierwszej potrzeby
TO TYLKO GRUPA DRAPIERZNIKÓW
TO TYLKO GRUPA DRAPIERZNIKÓW 28.03.2020, 23:16
jak przetrwać w dobie koronawirusa w polinie ha ah ah INSTRUKCJA https://youtu.be/UyeZKyzXbMU
Knagulec
Knagulec 30.03.2020, 12:28
Drapieżniki na moja kolbę
Gryfinianka
Gryfinianka 29.03.2020, 09:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Aa
Aa 28.03.2020, 21:44
Na ogródkach pełno ludzi griluja sobie bo ciepło jak ktoś myśli ze na ogródkach nikogo kto nie interesuję
Hajłej star
Hajłej star 29.03.2020, 00:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Kasia
Kasia 28.03.2020, 23:47
Jak jest to jedna rodzina która zamieszkuję razem to co w tym złego?
Asia
Asia 28.03.2020, 20:14
Niestety, ale wczoraj i dziś zaczęło być widać na ulicach co raz więcej grup żuli, grupy młodzieży. Policji nie uświadczysz, jako ciekawostkę powiem wam, że tych na kwarantannie też chyba nie sprawdzają. Znajomy siedzi od tygodnia i jeszcze nikt go nie sprawdzał.
Gryfinianka
Gryfinianka 28.03.2020, 21:49
Dokładnie wszystkie zule ze zwyrolem Maliniakiem na czele
Pińcet pińcet pińcet
Pińcet pińcet pińcet 28.03.2020, 21:22
Jak tylko znajomy się ruszy z chaty to go sąsiedzi sprawdzą .
Policja kontroluje jedynie na życzenie życzliwego sąsiada , I dobrze tym razem.
Z Warszawy
Z Warszawy 28.03.2020, 20:06
Tam powinny chodzić pieszo codziennie patrole piesze by społeczeństwo widziało i mogło zadawać pytania, a w samochodzie takiej możliwości nie ma. Może ktoś doświadczony pokaże jak się chodzi dla przykładu.
gryfino
gryfino 30.03.2020, 14:31
no to rusz zad tak dla przykladu
nitras..
nitras.. 28.03.2020, 19:34
a w sejmie to wolno????
zła
zła 28.03.2020, 19:27
Czytam te posty i nie wierzę.
Przecież na Wrotach Gryfina włodarz pisze, że sprawa bezdomnych jest ogarnięta i monitorowana przez OPS i to nie tylko doraźnie,ale na stałe,ze ci ludzie już nie stwarzają zagrożenia mieszkańcom Gryfina. No to ktoś tu kłamie i chyba należy weryfikować takie informacje, a później załatwić tak jak było planowane . Gdzie są służby porządkowe ?Panie burmistrzu, to jak to jest ?
do roboty
do roboty 29.03.2020, 08:21
Przecież on nie ogarnia sytuacji!
nieogarnięty
nieogarnięty 29.03.2020, 09:28
Siebie nawet po wyjeździe nie ogarnął!
Stefan
Stefan 28.03.2020, 19:21
Na kwadracie i prostokącie w zagłębieniu pod daszkiem zbiera się na dezynfekowanie cała menelka ***
Knagulec
Knagulec 30.03.2020, 20:51
Tylko tam wpaść i przegumować
hans
hans 28.03.2020, 19:20
a gdzie jest policja gryfińśka czemu nie interweniuje
dorotka
dorotka 28.03.2020, 19:20
Koronawirus w Polsce. Mapa zakażeń - 92 nowe przypadki w sobotę, nie żyje 17. osoba
Aruś
Aruś 28.03.2020, 19:19
zostań w domu pasuje do niektórych gości co siedzą w pracy taki np kierownik i jego zastepca
Małgosia
Małgosia 28.03.2020, 19:17
Plac Barnima to piekny deptak
Epodemia
Epodemia 28.03.2020, 19:17
Ludzie to debile we Francji po 1000 trupów dziennie.

Pozostałe