Rośnie liczba zakażonych wirusem SARS-CoV-2

  • 29.03.2020, 09:23
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rośnie liczba zakażonych wirusem SARS-CoV-2
Informujemy, że dzisiaj 29 marca 2020 r. rano na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Oto stan zachorowań na godz. 8 w naszym regionie: W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 53/1 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje redakcję igryfino Małgorzata Kapłan, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epitemiologicznej w Szczecinie.
Nowe osoby z potwierdzonym zakażeniem to:
 
1. Kobieta w średnim wieku z powiatu stargardzkiego. Na ten moment przebywa w izolacji domowej.
 
2. Starszy mężczyzna z powiatu polickiego. Hospitalizowany w SPWSZ przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie
 
 
Stan zachorowań w Polsce na godz. 8:
 
- 79 nowych przypadków zakażenia koronawirusa, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.
 
- potwierdzone przypadki dotyczą: 22 osób z woj. śląskiego, 12 osób z woj. lubelskiego, 12 osób z woj. opolskiego, 11 osób z woj. małopolskiego, 10 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 6 osób z woj. świętokrzyskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. zachodniopomorskiego oraz po 1 osobie z woj. pomorskiego i podlaskiego.
 
Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Bytomiu zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 75-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące.
 
 W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w kraju: 1️⃣7️⃣1️⃣7️⃣/19 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

A pro po ilości przeprowadzanych testów ?
A pro po ilości przeprowadzanych testów ? 29.03.2020, 15:17
Czy znacie kogoś z Gryfina, kto był poddany testom na wykrywanie koronawirusa ?
bingo
bingo 29.03.2020, 14:18
Następuje klasyczny efekt domina.
ruskie ***
ruskie *** 29.03.2020, 13:45
Nie używaj inwektyw i mowy nienawiści. Komentarz usunięty.
administrator
Lgbt odajcie pieniadze
Lgbt odajcie pieniadze 29.03.2020, 13:13
Admin mozesz reagowac na te scieki lewackich jadow wylewane w strone Demokratycznie wybrany rzad...tego belgotania nie da sie czytac .Tylko kasujesz to co nie trzeba A ruskich trolii co wspiera merkel z Moskwy nic nie robisz.
Fuksik
Fuksik 29.03.2020, 14:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ojej!
ojej! 29.03.2020, 14:16
To mowa nienawiści!
szok
szok 29.03.2020, 12:57
Dzisiaj szok z liczbami bo doszła ta duża grupa z domu opieki społecznej gdzie prawie wszyscy pensjonariusze chorzy i prawie cały personel.
fuks
fuks 29.03.2020, 12:20
Zaraz zaraz to teraz dopiero Anielcia oprzytomniała i zrozumiała że jedną z metod na ogarnięcie tego paskudztwa jest spowalnianie rozprzestrzeniania poprzez kwarantannę i świadomą samoizolację ludzi? teraz kiedy ma kilkadziesiąt tysięcy zarażonych a te kilkadziesiąt tysięcy przez najbliższe dni zarazi kolejne kilkadziesiąt tysięcy lub kilkaset tysięcy, pójdzie to jak fala tsunami i śmierć dosięgnie wielu Niemców, za pózno Anielka, trzeba było to zrobić wtedy kiedy robiły to inne kraje, kiedyś to wygaśnie i jak Aniela spojrzysz w tedy w oczy rodzinom tych zmarłych i jak się wytłumaczysz ze swojej głupoty i waszego Niemieckiego zadufania w sobie i jeszcze jedno ile rodzin tych zmarłych zechce ci Angela wybaczyć.
Będzie w sierpniu
Będzie w sierpniu 29.03.2020, 15:15
Niemcy wprowadzili powszechne obowiązkowe testy i testy na życzenie. Ale i tak muszą czekać na szczepionkę.
Czarnowidze
Czarnowidze 29.03.2020, 13:31
Jakie to mądre , a masz może jakieś rady na najbliższe dni dla europy ?
pandemia trollom fuksowym rozum
pandemia trollom fuksowym rozum 29.03.2020, 12:39
A ruskie trolle niczym eudy fiks zajmują się atakowaniem Niemiec. Skupcie się wy lepiej na pandemii. I zamiast "Anielcia" wpiszcie słowo "Putin". I pasuje jak ulał. Tylko co z tego?
Dj
Dj 29.03.2020, 12:07

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Testy dla ludzi o większej wartości społecznej czyli dla PiS
Testy dla ludzi o większej wartości społecznej czyli dla PiS 29.03.2020, 11:32
Pisowski rząd kłamie. Gdzie są testy ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SW
SW 29.03.2020, 15:09
Ty z programu antypisowskiego marzy ci się powrót do koryta?
Wykażcie jakąś wartość twórczą w zwalczaniu epidemii. No ale o czym my mówimy. Wasza kandydatka na prezydenta juz ją wykazała. Zenada.
do poprańca
do poprańca 29.03.2020, 12:55
Ale o czym niby kłamie? Jakie testy?
Cyrk
Cyrk 29.03.2020, 13:33
Psycho testy dla tego wyżej
fuks
fuks 29.03.2020, 12:47
Skończ z tą ideologiczną mową nienawiści! Komentarz usunięty.
administrator
Dj tusk
Dj tusk 29.03.2020, 11:28
Unia musi odpowiedzieć na pytanie, po co jest. Wszystkie "tzw wartości unijne " muszą być na nowo zweryfikowane.
fuks
fuks 29.03.2020, 12:45

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

pogromca trolli
pogromca trolli 29.03.2020, 12:41
Nie wszystkie, a tylko niektóre. I będa. Spokojna twoja rozczochrana Sasza (ukrywający się pod pseudonimem Dj tusk).
ważne
ważne 29.03.2020, 11:09
Uwaga, test w kierunku koronawirusa nie jest badaniem wykonywanym na życzenie. Do diagnostyki molekularnej kwalifikują się osoby, które spełniają ściśle określone kryteria "przypadku podejrzanego". Zostały one przedstawione przez Główny Inspektorat Sanitarny.
Obserwator
Obserwator 29.03.2020, 11:42
To efekt nie zakupienia testów i zacofania cywilizacyjnego laboratoriów. Przecież kościół i pisowcy negują istnienie DNA, ewolucji itd. Takie poglądy mają właśnie pisowcy. A teraz testy są dla tych ciemniaków bo oni mają podwyższoną wartość społeczną. Zauważyliście chyba, że posłowie są testowani w szpitalach MSWiA na każde żądanie.
fuks
fuks 29.03.2020, 12:46

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

pogromca trolli
pogromca trolli 29.03.2020, 12:54
Do roboty pani administrator, bo to czyta mowa nienawiści!
lit.
lit. 29.03.2020, 09:42
Najważniejsze to przetrwać do połowy kwietnia. Wtedy ma być pik.
:((((
:(((( 29.03.2020, 09:33
Niedobra informacja z rana :((((
Smutna prawda
Smutna prawda 29.03.2020, 11:42
Podziękuj tym narciarzom z Włoch i pracownikom z Niemiec którzy kwarantannę mają w du..e!!!

Pozostałe