Koronawirus. Zmarły cztery kolejne osoby

  • 30.03.2020, 09:12
  • Olga Zakolska (PAP)
Koronawirus. Zmarły cztery kolejne osoby
Testy laboratoryjne potwierdziły dzisiaj rano w Polsce 43 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. W w sumie zakażenie wykryto u 1905 osób – poinformowało w poniedziałek rano Ministerstwo Zdrowia. Z powodu koronawirusa zmarły cztery kolejne osoby.
Resort zdrowia w poniedziałek rano poinformował, że testy laboratoryjne potwierdziły 43 nowe przypadki zakażenia koronawirusem.
 
Dotyczą one: 9 osób z woj. dolnośląskiego, 8 osób z woj. śląskiego, 6 osób z woj. lubelskiego, 5 osób z woj. małopolskiego, 4 osób z woj. podlaskiego, 3 osób z woj. lubuskiego, 3 osób z woj. świętokrzyskiego, 3 osób z woj. wielkopolskiego i po jednej osobie z woj. warmińsko-mazurskiego i pomorskiego.
 
"Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci czterech kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 71-letni mężczyzna ze szpitala w Poznaniu, 83-letnia kobieta ze szpitala w Tychach, 32-letnia kobieta i 80-letni mężczyzna ze szpitala w Łańcucie. Wszyscy pacjenci mieli współistniejące choroby" – poinformowało ministerstwo.
 
W sumie zakażenie koronawirusem wykryto u 1905 osób.
26 osób zmarło.
Olga Zakolska (PAP)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ela
Ela 30.03.2020, 11:15
Najbardziej mnie szokuje u nas choroba rocznego dziecka.
katapulta
katapulta 30.03.2020, 11:28
Wirus jest demokratyczny, nikogo nie oszczędza.
Samuel sędzia sprawiedliwy PYTA
Samuel sędzia sprawiedliwy PYTA 30.03.2020, 10:33
Po co ten cyrk z kwarantannami i izolacjami jak kościoły otwarte ?
POKO kaput
POKO kaput 30.03.2020, 13:36
No a sklepy ???
Logika
Logika 30.03.2020, 19:51
Jeść musisz. Modlić możesz się w domu.
Cep Cepem Cepa Pogania
Cep Cepem Cepa Pogania 30.03.2020, 13:50
Obywatelu, tzw. obywatelu, czyli co? Proponujesz zamknąć sklepy?
katolik
katolik 30.03.2020, 12:47
Są otwarte, ale nie można się gromadzić. Jesteś niedoinformowany Samuelu. Bądź zdrów!
katolik
katolik 30.03.2020, 11:44
A dlaczego mają być zamknięte? Każdy ma prawo przyjść i się pomodlić.
Wacek
Wacek 30.03.2020, 15:08

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Kto ukradł Polakom testy na wykrywalność zarazy?!
Kto ukradł Polakom testy na wykrywalność zarazy?! 30.03.2020, 10:25
Ministerstwo i rząd PiS oszukuje. Dzisiaj rano w telewizji ale nie państwowej profesor epidemiolog stwierdził, że ilość zachorowań na koronowirusa w Polsce jest "wyższa o co najmniej rząd wielkości od podawanej". W Polsce nie prowadzi się w ogóle nawet badań przesiewowych z braku testów. Powinniśmy porównywać się z Niemcami oczywiście biorąc pod uwagę liczbę ludności. Tyle, że u Niemców od dwóch dni wprowadzono powszechność testów wykrywających koronawirusa. Na świecie zgony na Covid wynoszą od 3,6 do 6% zarażonej populscji i takie liczby odnoszą się do Polski chyba, że modlitwa i otwarte kościoły pomagają w zwalczaniu zarazy. Biorącto pod uwagę należało by przyjąć, że w Polsce zarażonych jest co najmniej 20000 osób a zmarło około 700. Dla człowieka choć z odrobiną analitycznego umysłu wystarczy obserwacja ilości nekrologów.
M
M 30.03.2020, 15:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Do lewaka
Do lewaka 30.03.2020, 12:14
Nie siej propagandy komunisto
sonik
sonik 30.03.2020, 09:36
Ile jeszcze istnień ludzkich uśmierci ten paskudny koronawirus??????
Optymista
Optymista 30.03.2020, 10:26
W Polsce ze 100 000. Oby tylko tyle.
kary
kary 30.03.2020, 11:16
Niepoprawny optymista jesteś. Zobacz jakie morze głupoty dookoła. I w tym morzu się potopimy. A głupcy będa mieli krew na rękach!
cyd
cyd 30.03.2020, 11:48
Piszesz dobrze ale ludziom trzeba to jaśniej wytłumaczyć bo nie rozumieją .
kazi
kazi 30.03.2020, 10:21
sonki , jeszcze wiele .Popatrz jak wielu ma za nic ostrzeżenia .
cyd
cyd 30.03.2020, 11:49
kazi , dokładnie tak i to jest najgorsze ,,ze nie rozumieją i za nic mają ostrzeżenia .

Pozostałe