Wybory uzupełniające nieco przesunięte, a referendum może się odbyć

  • 31.03.2020, 10:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wybory uzupełniające nieco przesunięte, a referendum może się odbyć
Nie 5 kwietnia, a 19 kwietnia 2020 r. mają odbyć się wybory uzupełniające w Cedyni. Tak odpowiedział wojewoda Tomasz Hinc na propozycję zmiany terminu wyborów. Druga połowa kwietnia wydaje się być decydentom dobrym terminem. Analogicznie trzeba patrzeć na referendum w Widuchowej wyznaczone na 26 kwietnia br.

- W kwestii referendum w Widuchowej wojewoda nie jest władny – o ewentualnej zmianie terminów w odniesieniu do referendum decyduje Komisarz Wyborczy - odpowiedziała nam dzisiaj  rzeczniczka prasowa wojewody Agnieszka Muchla-Łagosz.

Pytamy: jak zostaną zorganizowane u nas w powiecie te wybory? Chociaż w Chociwliu też jest przesunięcie. Czy to nie będzie zagrażało naszym mieszkańcom w możliwym szczycie epidemii?

-Sorry, taki mamy klimat - słyszymy komentarze tej decyzji.

 

O możliwości przełożenia terminów pisaliśmy ostatnio tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35989,co-z-wyborami-uzupelniajacymi-referendum-i-przygotowaniem-wyborow-prezydenckich

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rus
rus 31.03.2020, 22:39
Dobrze piszesz Karolek.
J@nusz
[email protected] 31.03.2020, 21:24

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Lidka
Lidka 31.03.2020, 15:43
Janusz Wełpa gratulacje z okazji zostania dziadkiem. Pani Monice też gratulujemy !
osa
osa 31.03.2020, 15:13
Ile to dla robiących Referendum /trzeba jeszcze dodać Szczupaka z Marwic/jest nie ważne są ważne stołki a że w to miejsce można by zrobić kawałek chodnika, dowiesić parę lamp itd.ale po co jak nie mieli do tej pory to widocznie nie ma takiej potrzeby.Pieniądze można wydać na Referendum. Przecież swoich nie wydają,tylko czyje.
Krzysiek
Krzysiek 31.03.2020, 20:40
tak masz rację Osa, po wygranym referendum i wyborze nowego wójta zostaną zrobione chodniki i postawione lampy. Nareszcie wszystko będzie robione dla dobra naszej gminy a nie dobra osobistego obecnej wójt. Zapraszamy na REFERENDUM! i ja wcale nie jestem w grupie organizującej referendum ani też nie podpisałem list ale jestem całym sercem za REFERENDUM.
Krzysiu
Krzysiu 31.03.2020, 21:28
Jak nie jesteś w grupie organ. referendum to jakim prawem zapraszasz ...! A referendum nie jest o tym : czy jesteś za referendum ( pół lub całym sercem ) ?! ŚMIESZKU jeden ...
wstrząśnięta
wstrząśnięta 31.03.2020, 14:31
Na logikę trudno to wziać.
Ile?
Ile? 31.03.2020, 12:34
Ciekawe ile bedzie kosztować zachcianka i zabawa opozycjii...
Wełpa Hasiuk Smetek Malik Markiewicz Lidwin Julitka Nazar Tatara Czyż Błaż Juzyszyn Magdziak...
Ile wydamy na tą waszą walkę o stołki...
Zachecam do zabawy ...
Wpisujemy w komentarzu kwotę jaką będzie kosztowalo cale referendum...
Diety, obsluga, ochrona indiwidualna ludzi...
Całość...
Ja strzelam ŻE
200,000
Dwieście tysięcy...
Jak myślcie ile
sekretarz
sekretarz 31.03.2020, 20:31
Ile kosztuje zabawa przepoconej i jej przydxxxsów i nieudaczników ?To są miliony.
Kazimiera
Kazimiera 31.03.2020, 20:18
Wygrane referendum jest bezcenne! Dziękuję organizatorom referendum. Ja i moja rodzina pójdziemy na referendum i mam nadzieję, że moi sąsiedzi też pójdą w każdym terminie 26.04.20 czy też w przesuniętym terminie. Ludzie już mają dosyć rządów obecnej wójt. Każdy inny kandydat będzie lepszy od obecnej. Jeszcze raz dziękuję za odwagę!
Prorok
Prorok 31.03.2020, 15:25
Uważaj, abyś się nie zastrzelił.
wolna Widuchowa
wolna Widuchowa 31.03.2020, 13:45
,,Ile"-jest proste rozwiązanie rezygnacja A.K.K. ze stanowiska pozostała przy niej garstka przylepieńców z Pyrzyc,Szczecina, Gryfina którzy od dawna dbają o własną d...ę ,zebrane podpisy pod wnioskiem w trzy dni powinny dać do myślenia.
Karolina
Karolina 31.03.2020, 20:21
tak to racja, z pracy zostali zwolnieni pracownicy naszej gminy a zatrudnieni z Pyrzyc, Gryfina, Trzcińska itd. nie wspominając o dyrektorze szkoły w Krzywinie, którego przyniosło do Żarczyna z Bydgoszczy. Co w ich miejscowościach nie poznali się na nich?
Karol
Karol 31.03.2020, 21:37
Bo u was nie ma inteligencji ani ludzi dobrze wykształconych ...! Są tylko spadkobiercy postkomuny i miejscowe kliki po pegerowskie ...! Następny - urodził się ,, dziadkowi  , jemu też już trzeba zapewnić
We lowe
We lowe 31.03.2020, 12:14
Ja myślałem, że Pan Hinc to człowiek myślący. A tu wyszło szydło z worka. NIE
strach
strach 31.03.2020, 11:52
Oj będzie się działo
Newski
Newski 31.03.2020, 11:43
Było to do przewidzenia.
pa pa!
pa pa! 31.03.2020, 11:35
Jednak Anka wyciągaj te walizki z pawlacza.
Kama
Kama 31.03.2020, 20:24
przecież ona i tak mieszka w Warzymicach i specjalnie nie obchodzi ją nasza gmina. Robi wszystko aby *** to co jeszcze zostało. No i jaka jest mściwa, jakie jeszcze pokłady zła ma ta kobieta?
komis
komis 31.03.2020, 11:32
Było do przewidzenia.

Pozostałe