Nieletni wyjdą z domu tylko pod opieką dorosłych

  • 31.03.2020, 13:32
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nieletni wyjdą z domu tylko pod opieką dorosłych
Wprowadzono kolejne ograniczenia w związku z koronawirusem. Od 1 kwietnia 2020 r. do odwołania każda osoba do 18. roku życia z domu wyjdzie tylko pod opieką dorosłego opiekuna.

Zakaz wychodzenia z domu osób do 18. roku życia bez opieki dorosłego

Dzieci i młodzież, które nie ukończyły 18 roku życia, nie będą mogły wyjść z domu bez opieki. Tylko obecność rodzica, opiekuna prawnego lub kogoś dorosłego usprawiedliwia ich obecność na ulicy.

 

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Hydrant
Hydrant 01.04.2020, 08:40
No pryszcze na chacie siedzicie i ***
Knagulec
Knagulec 31.03.2020, 20:59
Solidnie przegumować tych ,którzy się nie stosują i będzie spokój
Wszystko po staremu
Wszystko po staremu 31.03.2020, 19:11
Banda spod NETTO spokojnie podchodzi do tematu i konsumuje grupowo malinowe nalewki, piwo i czyściochę. Od czasu do czasu, któryś leci po kolejną flaszkę do NETTO za darmoszkę.
Hydrant
Hydrant 31.03.2020, 20:28
Ekipa zbrojna musza pilnowac podworka,starszi lidzie czuja sie tam bezpiecznie bo sa znani a ekipa nie da nic im zlego zeby stalo.....
Ja
Ja 31.03.2020, 18:23
To prawda o tym szpitalu polowym który tworzą w wełtyniu na starej fabryce styropianów ??
Wełtyniak
Wełtyniak 01.04.2020, 02:46
Taka prawda jak ch... śliwkę połknął i pestkę wypluł. Dla Ukraińców z zalando szykują noclegi.
XD
XD 31.03.2020, 16:02
Co ma przedstawiać to zdjęcie haha
Nastolatek z LO
Nastolatek z LO 31.03.2020, 15:59
Powiem krótko; możecie mi skoczyć! Nakazy i zakazy ogłaszane przez chorego na władzę HARRY PORTERKA w okularkach tylko mnie śmieszą. ZAKAZAĆ CZEGOKOLWIEK MOGĄ MI RODZICE I NIKT INNY.
Nastolatek z LO
Nastolatek z LO 31.03.2020, 20:16
Wszystkim mi minus-ującym i wygrażającym; A wy, gdy Wam Edek G albo Wojtek J narzucali zakazy i nakazy to byliście posłuszni ?? Nie, bo władza łamała prawo a na ulicy można było przecież zginąć. Moim zdaniem premier też łamie prawo i nie ma na to mojej zgody. DURA LEX SED LEX !!
M.
M. 31.03.2020, 17:47
Ty młodociany idioto , kiedyś to dopiero zrozumiesz i docenisz , że to dla dobra Twojego i społeczeństwa.
bruh
bruh 31.03.2020, 17:04
xDDD
nie wiem za kogo ty się uważasz, ale skoro państwo wprowadza zaostrzenie ograniczeń to znaczy ze masz siedzieć z dupskiem w domu
dorosły
dorosły 31.03.2020, 16:11
Jak cię tylko zobaczę gówniarzu na ulicy od razu dzwonię po pały.
Knagulec
Knagulec 31.03.2020, 20:57
Przegumować gównażerie
Knagulec
Knagulec 31.03.2020, 18:50
A ja przegumuje
koleś
koleś 31.03.2020, 17:53
Szacun cycu,z pryszczami trzeba krótko
proszę bardzo
proszę bardzo 31.03.2020, 16:11
Przekonaj się to starzy się nie wypłacą!
Sss
Sss 31.03.2020, 15:54
Jakie to jest typowe dla naszego pięknego kraju, aby wrzucać wszystkich do jednego "wora". Pozdrawiam cieplutko - gówniarz:)
Najlepsza 17-stka Gryfina
Najlepsza 17-stka Gryfina 31.03.2020, 15:49
Ludzie, którzy nie należą do tych "pryszczy" zapomnieli jak oni należeli do "pryszczy i gumowcow". Z przykrością się patrzy na takie traktowanie innych, młodszych. Później pretensje do boga skąd brak kultury że strony "smarkaczy". Ludzie macie własne dzieci, młodsze rodzeństwo a dajecie takie teksty jakbyście nigdy nie byli dziećmi czy też jakbyście ich nie mieli. Ludzki tupet coraz bardziej mnie dziwi.. Z pozdrowieniami "pryszcz"
Mmmmmmmmmmm
Mmmmmmmmmmm 31.03.2020, 15:48
Śmieszna sprawa, zapomnieliscie chyba jak wy byliscie młodzi. Odzywaja sie tutaj pewnie osoby, ktore co chwile lataja do sklepu a mowia na temat mlodziezy. Wyjmijcie kija z du*py i nie zachowujcie sie jak hipokryci. Dajcie spokoj tym dzieciakom. Buziole
Młoda
Młoda 31.03.2020, 15:42
Zapomniał wół jak cielęciem był ?
gumowiec
gumowiec 31.03.2020, 15:10
No i co pryszcze,doigraliście się ? Tylko dobra guma i solidne gumowanie pryszczy uzdrowi ten kraj,lać pryszczy ile wlezie
Knagulec
Knagulec 31.03.2020, 21:18
Przegumować podpiętowo
szyk
szyk 31.03.2020, 14:38
Skończy się kozaczenie dla młodzieży.
Knagulec
Knagulec 31.03.2020, 14:29
I bardzo dobrze jeszcze tylko przegumować
obawa
obawa 31.03.2020, 14:27
To dopiero zrobi się popłoch. Po kaltach będa teraz siedzieć w ukryciu wiec nei wiem czy to lepiej.
Tak
Tak 31.03.2020, 14:20
Nie może i BARDZO DOBRZE !! Kobieto od dawna powinnaś mieć zakupy na 2 tygodnie zrobione i zamknąć dzieci w domu. Sama też siedź ile tylko możesz, praca Cię tylko usprawiedliwi. Przeznacz ten czas na zwiększenie IQ własnego i dziecka.
macant
macant 31.03.2020, 14:27
A świeże bułeczki macane hahahah
matka
matka 31.03.2020, 14:13
Czyli moja 17-letnia córka nie może teraz sama pójść po zakupy?
Obywatelka
Obywatelka 31.03.2020, 14:16
Nie może
.
. 31.03.2020, 14:15
Nie wolno jej wyjsc nawet z psem samej
jestem za
jestem za 31.03.2020, 14:18
I bardzo dobrze!
Kaczor
Kaczor 31.03.2020, 19:14
Może ale z o rok starszym ***
lider