Sesja podczas epidemii. Władze gminy: Zwiększymy środki bezpieczeństwa

  • 31.03.2020, 16:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sesja podczas epidemii. Władze gminy: Zwiększymy środki bezpieczeństwa
W sali posiedzeń Urzędu Gminy w czwartek 2 kwietnia 2020 r. odbędzie się sesja nadzwyczajna. Zapytaliśmy zatem, jak zostanie zapewnione bezpieczeństwo ze względu na panującą epidemię koronawirusa.
Odpowiedzi udzilił nam Arkadiusz Łysik, zastępca wójta Bań:
 

W odpowiedzi uprzejmie informuję, że XIV sesja Rady Gminy Banie - sesja nadzwyczajna - z uwagi na pandemię odbędzie się tylko z udziałem radnych. Nie odbędą się posiedzenia komisji, a w trakcie obrad radni zachowają zwiększoną odległości pomiędzy sobą. Dodatkowo zwiększone zostaną środki bezpieczeństwa w ten sposób, że przed wejściem obowiązkowa będzie dezynfekcja. Wydane zostaną również maseczki i rękawiczki ochronne.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

parodia z koronawirusa
parodia z koronawirusa 02.04.2020, 22:06
Mieli zwiększyć a wyszła parodia. Jeszcze sobie selfii strzelali!
Nocy
Nocy 02.04.2020, 12:00
Ale wy lidzie jesteście wscipscy trzeba było startować na radnych wszystko ludzia zazdrościć i tylko pisać w internetach
Bystry
Bystry 02.04.2020, 05:35
Widać niektórzy nadal nie mogą się pogodzić z porażką sprzed ponad roku.
Malik
Malik 02.04.2020, 07:57
A jaką porażkę poniósł wójt rok temu? Mówisz o tym podatku?
puni
puni 01.04.2020, 12:35
Święta idą więc dietki mile widziane!
pałą
pałą 01.04.2020, 00:40
Policja! Rozgonić towarzystwo. Przecież oni nie przychodza do pracy tylko po dietę!
Tommy
Tommy 31.03.2020, 19:34
Bardzo ładna i kulturalna wypowiedź
Czasami lepiej milczeć
Czasami lepiej milczeć 31.03.2020, 21:32
Żenujący komentarz włodarzy, niczym Doktor Jekyll i pan Hyde
Ted
Ted 01.04.2020, 07:17
A co w tym żenującego....same konkrety.
Czasami...
Czasami... 01.04.2020, 20:18
Oj Arek. Nie zrozumiałeś ironii. Poczytaj więcej książek to podyskutujemy.
Ewa
Ewa 31.03.2020, 19:13
ooo, a nie lepiej te maseczki i rękawiczki oddać do szpitala czy ratownikom? Sesja to najważniejsze, co teraz może być?
ban
ban 31.03.2020, 21:35
Wideokonferencję ciężko im zrobić? Pogadają se a i tak nic mądrego nie ustalą ;)
Ewa
Ewa 31.03.2020, 22:33
Ogarną temat wideokonferencji? ;)
oj
oj 31.03.2020, 23:33
Ni dy rydy
Serio?
Serio? 31.03.2020, 18:06
Zwiększona odległość?Przecież siedzieli obok siebie, też mi środki bezpieczeństwa!
wice
wice 31.03.2020, 20:46
Siedzieli, ale widocznie siedzieć nie będą.
Piotrek
Piotrek 31.03.2020, 17:35
Powiedział co wiedział. Przecież podczas sesji nadzwyczajnej nigdy nie ma wcześniej komisji!
radny
radny 31.03.2020, 17:14
A w Gryfinie nawet komisji nie zwołają a tu proszę
Jas
Jas 31.03.2020, 16:40
Bardzo profesjonalna odpowiedz.
Skromny
Skromny 31.03.2020, 21:34
Jestem piękny, młody i sympatyczny. Ach to moje odbicie w lustrze.
Ted
Ted 01.04.2020, 07:18
Nie jesteś
lity
lity 31.03.2020, 16:16
Przecież przewodniczącą to zatrzymają na rogatkach Gryfina bo mogą wprowadzić zakaz opuszczania miasta. Kto ten bajzel poprowadzi?
wice
wice 31.03.2020, 20:44
Bajzel to masz w domu, a o sesję się nie martw.

Pozostałe