Młodzi pocałowali w sklepie klamkę

  • 01.04.2020, 10:10
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Młodzi pocałowali w sklepie klamkę Uchwyciliśmy moment, kiedy zaskoczeni młodzi ludzie nie mogli wejść do sklepu 1 kwietnia 2020 r. o godz. 10.05
Jak człowiek nie zna nowych obostrzeń, niektóre weszły od dziś 1 kwietnia 2020 roku, to przed sklepem może się mocno zdziwić. Dla tych, którzy nie są seniorami od godz. 10 do 12 drzwi są zamknięte.

Jako jedni z pierwszych w Polsce (jeszcze w trakcie wczorajszej konferencji prasowej premiera oraz ministra zdrowia) informowaliśmy o tym tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/36014,sklepy-spozywcze-i-apteki-na-2-godziny-otwarte-wylacznie-dla-seniorow

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

po bankowości
po bankowości 04.04.2020, 13:57
Po prostu wprowadzają wyższą kulturę handlu
wojskowy
wojskowy 01.04.2020, 23:43
Dryll musi być!
gryfon
gryfon 01.04.2020, 18:03
to jest bzdura sklep netoo gorny taras godz 10 ogromna kolejka starszych ludzi! przynajmniej 45 min stania na zimnie
gryfon
gryfon 02.04.2020, 07:21
nawet po gazety nie wpuszczaja..a w samym netto sa 3 kasyi to ma byc ulatwienie?
no tak
no tak 01.04.2020, 22:25
A gdyby nie było tylko dla nich to ten czas mógłby być 3 razy dłuższy
Ewa
Ewa 01.04.2020, 16:58
Niektóre sklepy już dziś egzekwowały ten pzepis.
Zmorawiecki
Zmorawiecki 01.04.2020, 14:06
Przecież ten przepis obowiązuje od 2 kwietnia więc o co ta goownoburza w szklance wody?
Jarosław
Jarosław 01.04.2020, 22:20
A rękawiczki dla klientów będą miały od 10 maja
krótko
krótko 01.04.2020, 22:26
Nie ma opóźnień ma być i już.
no tak
no tak 01.04.2020, 14:14
Taa, prima aprilis :))))
Hheniu
Hheniu 01.04.2020, 13:08
Wy się nie martwcie o emerytów oni są zdrowśi niż te młode pokolenie ćpunów i pijaków !!!!!
Pałasz
Pałasz 01.04.2020, 13:01
Cała organizacja tego spadła dodatkowo na personel sklepu!
Czytelniczka
Czytelniczka 01.04.2020, 12:22
Fantastyczny artykuł ?‍♀️ Cieszę sie ze sie dowiedziałam że jakas młodzież pocałowała klamle ?‍♀️?‍♀️ Moge zyc dalej spokojnie z tą informacją.

Serio??? Nie macie innych tematów? Kogo to obchodzi ze jakas tam młodzież nie zna nowych zasad? A mnie ciekawi czy sa pełnoletni że wysli bez rodziców???
do milerowni
do milerowni 01.04.2020, 13:00
I poznałeś frazeologizm :-) A jak cię ciekawi reszta, to rusz tyłek i poobserwuj. Przy okazji dotlenisz mózg.
Cieslak
Cieslak 01.04.2020, 13:10
Tylko niech założy rękawiczki kiedy dotnie mózgu, tylko nie te, które nosi od tygodnia w kieszeni.
Tofik
Tofik 01.04.2020, 12:20
Skoro mają wyznaczone godziny zakupów dla ich bezpieczeństwa, to po 12 nie powinni ich wpuszczać- DLA NASZEGO BEZPIECZEŃSTWA!
Luiza
Luiza 01.04.2020, 11:27
Musi trochę czasu minąć zanim ludzie się przyzwyczajom.
ksionc
ksionc 01.04.2020, 22:22
Spokojnie - za rok albo dwa już będzie bez problemów
Prawda
Prawda 01.04.2020, 12:02
Przyzwyczają analfabetko....
Cieslak
Cieslak 01.04.2020, 11:23
Czy to się dotyczy także sklepów monopolowych gdzie są tylko fajki i wóda? Wódę też się spożywa więc też spożywczy. Bo nie wiem czy mam czekać aż dziadki się nadoją czy mogę wejść?
Koni
Koni 01.04.2020, 11:17
Witam byłem dzisiaj w biedronce na gurce koło 8 rano a tam mochery stojom i wpuszczajom jak leci
ludzik
ludzik 01.04.2020, 11:25
Koni i bardzo dobrze, bo przecież mogą. Dla własnego dobra powinni skorzystać z godz. 10, ale jak lubią kolejki.
Czytelnik
Czytelnik 01.04.2020, 11:11
W takim razie dlaczego im mozna wchodzic do sklepu w innych godzinach !!! Chore wymysly !!!
kopistka
kopistka 01.04.2020, 11:26
Czytelniku, chodzi o to aby chronić ludzi starszych. Tu chodzi o ich życie. Choć wielu z nich tego nie rozumie.
kamyk
kamyk 01.04.2020, 11:05
To jeszcze trzeba tak zrobić aby emeryci nie kręcili się w zwykłe godziny,. To dla ich dobra!
Parodia kabaret zenada
Parodia kabaret zenada 01.04.2020, 10:58
Rozumię że te ograniczenia to z powodu dzisiejszego prima aprilis bo wątpię by normalnie myślący człowiek wydawał takie bzdury do realizacji istny dom wariatów
byłem widziałem
byłem widziałem 01.04.2020, 10:34
Siema ściema! Wpuszczają jak leci
Fuj
Fuj 01.04.2020, 10:26
Kto jest na tyle głupi aby w czasie epidemii koronawirusa całować czy lizać klamki w sklepach?
dobre
dobre 01.04.2020, 10:37
hahahaha
kopi
kopi 01.04.2020, 10:21
Samochwała w kącie stała.

Pozostałe