Pułapka na macantów

  • 01.04.2020, 09:50
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pułapka na macantów
Koniec z bezpośrednim dotykaniem pieczywa! To dobra informacja dla zwykłych klientów. Tak zwani macanci (uwielbiający dotykać pieczywa - bywa nawet, że bez rękawiczek) zostali przystopowani.

Sklep Lidl popakował każdy chleb czy większą bułkę w specjalne torebki. Małe bułki są do kupienia po 5 sztuk. Pieczywo jest zapakowane i zaklejone pomaranńczowa taśmą, gdyby komuć przyszło do głowy zaglądać do torebki. 

W związku z tym przy stoisku z pieczywem nie ma już wyłożonych luzem torebek ani jednorazowych rękawiczek.

Potrzeba (epidemia koronawirusa) matką wynalazku.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

blask
blask 04.04.2020, 11:08
Fotokomórka i mandaty rozwiążą sytuację.
mag
mag 02.04.2020, 21:31
Co jak co ale rogale i inne tego typu rzeczy pakowane po 5sz to trochę za dużo...
Mirek
Mirek 02.04.2020, 02:46
Tak to powinno zawsze wyglądać a nie tylko teraz.
MS
MS 02.04.2020, 07:58
Prawda! I miejmy nadzieję, że tak już zostanie.
tak słyszałem od fachowca
tak słyszałem od fachowca 01.04.2020, 23:41
Po wporowadzeniu tych wszytkich nowych przepisów to własnie sklepy będa najbezpieczniejszym miejscem!
Nie ma tego złego , żeby nie wyszło na dobre
Nie ma tego złego , żeby nie wyszło na dobre 01.04.2020, 15:59
Przy okazji tej zarazy zmienią się zasady sprzedaży w sklepach na chigieniczne i bezpieczne czy to się komuś podoba czy nie , odejdą w niebyt stoiska w drogeriach do samoobsługowego testowania kosmetyków wylęgarni wszelkiego paskudztwa , pudrów , cieni , lakierów itd robienia sobie za friko makijażu
Cieślak
Cieślak 01.04.2020, 20:22
Czego? O czym ty? Wytrzeźwiej.
Cieślak
Cieślak 01.04.2020, 14:29
Ludzie ogarnijcie się.Co ja w sklepie widziałem... Babka w masce ale założona tylko na usta nos już nie i facet maska tylko na ustach nawet nie na brodzie do tego mu tak przeszkadzała że gryzł ją bo mu do gęby wchodziła żółta i mokra rękawiczki też żółte. Takich jak oni nie powinno się wpuszczać do sklepu to oni kondensują zarazki.Pewnie wysuszy i schowa na jutro.Sklep NETTO
burza
burza 01.04.2020, 12:54
To nie tylko wymóg czasu,tak powinno być . Ja dostaję histerii, jak widzę tych macantów,a jak jeszcze bez rękawiczek i te niedomyte ręce ,to po prostu nie kupuję i idę tam gdzie mi ekspedientka poda.
Hydrant
Hydrant 01.04.2020, 12:39
Osobiscie jak przyczaje jakiegos co robi macanke osobiscie wsadze mu ten chleb w jape.
Madeleine
Madeleine 01.04.2020, 12:33
Super pomysł zwłaszcza z taśmą.?
Cieślak
Cieślak 01.04.2020, 12:11
Jeżeli chcę kupić 3 bułki a pakowane są po 5 to co ?
Do Cieślaka
Do Cieślaka 01.04.2020, 13:46
To większy problem będziesz miał jak zechcesz kupić tylko jedną bułkę , to lepiej kup te pięć
moje na wierzchu (zarazki)
moje na wierzchu (zarazki) 01.04.2020, 13:54
On pewno z tych macantów co zarazi pół miasta. Ale kupi 3!!!!
Cieślak
Cieślak 01.04.2020, 14:36
Nie nie nie to było pytanie czaisz? Co by było gdyby czaisz? Może masz rację może ja macam ale ty na pewno jesz to co ja macam.
Cieslak
Cieslak 01.04.2020, 16:52
Co za mózg mi daje na dół dawaj określij się się pogadamy cwaniaczku
Cieślak
Cieślak 01.04.2020, 20:59
Nie nie nie Cieślak jest przez ś cwaniaczku
Szara mysz
Szara mysz 01.04.2020, 12:06
To jeszcze bym prosiła żeby panie w sklepach poobcinały pazury . Tymi szponami przebijają rękawiczki a pod nimi to dopiero grasuje wirusów.
ops
ops 01.04.2020, 11:48
co ca pusty tytuł..brukowiec
Cieślak
Cieślak 01.04.2020, 11:35
A jeżeli będę chciał kupić 3 bułeczki a pakowane są po 5 to co?
brawo
brawo 01.04.2020, 11:28
Inne sklepy też tak powinny wprowadzić. To wymóg czasu!
wreszcie
wreszcie 01.04.2020, 11:18
I bardzo dobrze!
Zaz
Zaz 01.04.2020, 11:12
Wkoncu normalnie można kupić pieczywo a nie Janusze i Grażyny maćka wszystko
Cieślak
Cieślak 01.04.2020, 11:29
To ty jeszcze Pani Grażynki nie znasz już rozkmniniła jak szybko wyciągnąć i pomacać bułeczki.Teraz ma jeszcze więcej czasu na macanko bo od 10 do 12, trzy Grażynki na kasę to raj.
bryk
bryk 01.04.2020, 11:04
Akor, za dużo neologizmów!
burza
burza 01.04.2020, 13:13
A mi się podoba,to taka lingwistyczna zabawa.

Pozostałe