Szpital objęty kwarantanną!

  • 01.04.2020, 21:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szpital objęty kwarantanną! Szpital Gryfice
Decyzją PPIS w Gryficach w związku z potwierdzonymi dwoma przypadkami zakażenia wirusem SARS-CoV-2, objęty kwarantanną jest kompleks budynku głównego, tzw. 90-łóżkowego i przychodni szpitala w Gryficach - informuje redakcję igryfino Małgorzata Kapłan, rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie.
Prowadzone jest dochodzenie epidemiologiczne w celu ustalenia bliskich kontaktów również spoza środowiska szpitalnego.
 
Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, nowe przypadki koronawirusa dotyczą personelu szpitala w Gryficach.
 
Łącznie w budynku może przebywać obecnie kilkudziesięciu pacjentów oraz personel medyczny
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janka
Janka 01.04.2020, 23:50
Oby przez najbliższe 14 dni nie było żadnego ciężkiego przypadku kiedy trzeba będzie odmówić jakiemuś pacjentowi!
piguła
piguła 01.04.2020, 22:24
To teraz całe rodziny pójdą na kwarantannę. Tak jest procedura.
czyt
czyt 01.04.2020, 22:15
Czytam , że prowadzone jest dochodzenie epidemiologiczne w celu ustalenia bliskich kontaktów również spoza środowiska szpitalnego - wyjaśnia Małgorzata Kapłan, rzecznik zachodniopomorskiego sanepidu.

Łącznie w budynku może przebywać obecnie kilkudziesięciu pacjentów oraz personel medyczny. Dalsze decyzje zapadną najszybciej jutro, czyli w czwartek!
józek
józek 01.04.2020, 22:06
Na Igryfino informacje o Gryficach ... no proszę was, już niema co pisać o Gryfinie?.
do Milera
do Milera 01.04.2020, 22:28
"Józek" przecież dziennie piszą więcej niż wy w całym tygodniku.
Juzek
Juzek 01.04.2020, 22:52
Każda *** więcej dziennie robi pod siebie niż przyrasta na wadze :-)
gryfinianka
gryfinianka 01.04.2020, 22:10
Dziecko mojej sąsiadki się poparzyło garnkiem na kuchni to wieźli właśnie do Gryfic.
do gryfinianka
do gryfinianka 01.04.2020, 22:29
Bo tam jest oparzeniówka i dlatego zwożą nie tylko z województwa, ale i kraju.
emc2
emc2 01.04.2020, 21:57
Kolejny błąd w sztuce.

Pozostałe