Co z tym mierzeniem temperatury w Zalando?

  • 02.04.2020, 19:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Co z tym mierzeniem temperatury w Zalando?
Uważam, że kontrola pomiaru temperatury na wejściu w Zalando w Gardnie nie jest tak do końca w porządku. Dlaczego? Już Państwu wyjaśniam. Wczoraj z samego rana był mróz, minus 4 stopnie. Ludzie wchodząc z zimnego dworu do budynku są od razu poddawani mierzeniu temperatury przez termometry elektryczne przekładane do czoła każdej osoby. Z tego co wiem, ten rodzaj termometra może dokładnie zmierzyć temperaturę, ale pod warunkiem, że osoba znajduje się minimum od 5 minut w normalnej temperaturze pokojowej. Oczywiście pomiaru dokonuje się od razu zaraz po wejściu z zewnątrz, co jest błędem, ponieważ termometr wykazuje zaniżoną temperaturę. Mnie wyskoczyło np. 34,4 stopnia C. Lecz gdy mierzę ją sobie w domu, mam 36,7 - napisał nasz czytelnik.

Wysłlaiśmy pytania do firmy, ale ta postanowiła nie odpowiadać... Czy oby wie co robi?

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obciach
obciach 07.04.2020, 14:49
Amazon wam widzę odpowiedział a w Zalando nie ma kto pisać i odpowiadać na pytania?
analfab
analfab 04.04.2020, 11:57
Po prostu nie przeczytali instrukcji uzywania termometru.
Waldek
Waldek 03.04.2020, 23:48
Ludzie to banda krety***. Sami łazicie w grupach, nie stosujecie się do poleceń i zasad BHP, a później nakręcacie famę, jak to jest źle, zastanówcie się, co robicie i patrzcie każdy na siebie, a jak nie to won do Amazona lub innego pracodawcy, bo tylko przeszkadzacie tym którzy stosują się do zasad i własnego dobra, bo chcą w tym trudnym czasie mimo wszystko zachować zyski. Dzieci w przedszkolu lepiej się prowadza i wystarczy je raz nauczyć, jak mają iść. A wy jak ćmy do światła, żeby być tylko pierwszymi. Ręce opadają. Współczuję tej ochronie, która nieusilnie próbuje was rozgonić i zachować bezpieczna odległość. Pozdrawiam i życzę zdrowia.
wykrywacz trolli
wykrywacz trolli 04.04.2020, 12:46
Przestań trollu z kierownictwa wstawiać farmazony i powoływać się na konkurencję.
Waldek
Waldek 07.04.2020, 14:43
Trolla to może w lustrze widujesz człowieku. Zalando czy Amazon, zakład pracy jak każdy inny, ale bylem i wiem, jak tam jest prze*****e na palcach jednej reki mogę wyliczyć plusy Amazona, których brakuje Zalando. Amazon nie dorasta do pięt. Dla twojej wiedzy, nosze się w czerwonym. Tyle w mojej opinii.
Dani
Dani 03.04.2020, 22:14
Co za...... powinni autobusy zmienić! Wszyscy przyjeżdzają o jednej godzinie stoika blisko siebie a potem mierzą temperaturę! Gdzie jest policja ?! Czemu się tym nie zajmą ?!
ku przestrodze
ku przestrodze 03.04.2020, 09:55
Prawdopodobnie zarazili się od jednego z pacjentów. Mianowice co najmniej 45 osób jest zakażonych koronawirusem w szpitalu w Wodzisławiu Śląskim. Wśród zakażonych wymienia się nie tylko pacjentów ale lekarze ze szpitala. Jak widać warto być ostrożnym
zdrowty rozsądek!!
zdrowty rozsądek!! 02.04.2020, 22:21
Kołchoz to kołchoz.,zero zdrowych zasad,tylko kasa jest ważna i zaczyna się PEŁOWSKIE straszenie,że pracy nie będzie,rynek pracodawcy się zaczął,będą zwolnienia-w du,,,,,ę się pocałujcie pseudo biznesmeni-za 2 -3 miesiące wróci normalność i zobaczymy CWANIAzCKI-będziecie zesrani-wspomnicie moje słowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BezPaniki
BezPaniki 02.04.2020, 22:08
Jak ZALANDO zacznie ich zwalniać to im caly ten śmieszny wirus zniknie. I wkroczy jeszcze większy strach i propaganda. Dla kilku tys.zarażonych wirusem (z czego większa część leczy sie w domu bez leków i zdrowieje) zamkneli w domach 37 mln ludzi. Ludzie pomyślcie wkoncu o go w tym wszystkim chodzi.
do cecydenta zza biurka bez paniki
do cecydenta zza biurka bez paniki 02.04.2020, 22:16
NA pierwszym miejscu życie i zdrowie a potem dopiero ta cała twoja "filozofia". Pamiętaj decydencie, takie są priorytety ludzi.
BezPaniki
BezPaniki 03.04.2020, 06:34
To zwyczajnie nie idz do pracy i trrzęś dalej portkami. Nie wierze jak łatwo ludzie dali sie w to wkrecic...Umieraja sami w kwiecie wieku..Jak moga w ogóle umierać? Co na codzień pewnie nie ma miejsca..... Ps.Nie pracuje za biurkiem:-)
rób tak dalej
rób tak dalej 03.04.2020, 10:39
bezPaniki to nie znaczy że należy mieć d... środki bezpieczeństwa. Skutki mogą być opłakane.
Karola
Karola 02.04.2020, 21:37
Ogolnie, to firma robi wszystko co moze!
Juz nie ma mierzenia temperatury w wejsciu. Tylko u przełożonego na hali juz!
Autobusy nie wypuszczaja wszystkich na raz!
Z dnia na dzien jest coraz lepiej, a to ludzie nie przestrzegaja zasad bezpieczeństwa! Tylko psioczą.
Przecież moga isc ma l4 np jak sie boja o swoje zdrowie , z tego powodu firma nie zwalnia wystarczy powiedzieć przełożonym ze sie boisz! Przeciez to tez ludzie.
Naprawde robią co moga!
Wiem bo pracuje tam NIE W BIURZE! NIE JESTEM AREASEM ANI LEADEREM
Czuje sie bezpiecznie!
Drake
Drake 03.04.2020, 22:16
Tak ale jak stos ludzi przyjeżdża o tej samej godzinie bez masek i rękawiczek?! Logistyka zalando ....
leader
leader 03.04.2020, 11:49

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

do Karola co leci sobie w karolka
do Karola co leci sobie w karolka 02.04.2020, 22:17
Tylko ci się tak wydaje kierowniku.
Ala
Ala 02.04.2020, 21:41
Dokładnie, ja najbezpieczniej czuję się na l4
Ola
Ola 02.04.2020, 20:40
Boże,dajcie już spokój biednemu Zalando...I tak będzie jak było, nic się nie zmieni. Po co dalej drążyć?
ambitna
ambitna 02.04.2020, 21:00
Bo mi zalezy i dlatego!
ja
ja 02.04.2020, 20:03
Zwolnić wszystkich!!!!Zamknąć Zalando!!!!
Roman
Roman 03.04.2020, 22:18
I za co ci ludzie będą żyli. ? Niech twoja robotę zamkną to dopiero będzie ci do śmiechu !!!! Ciekawe kto będzie pakował ludziom przesyłki ? Jak zamkną . Przecież teraz wszyscy siedzą w domach i zmawiają
rozsądny
rozsądny 02.04.2020, 20:12
do ja: pomyśl idioto trochę zanim coś napiszesz. I Zalando moze funkcjonować i nadal prowadzić biznes i ludzie czuć się bezpiecznie. Do tego trzeba dążyć.
problem solver
problem solver 02.04.2020, 20:00
Firma ma [email protected]@@ane
tak to widzę
tak to widzę 02.04.2020, 20:13
Bo to kto inny zarządza i nie za bardzo widać aby im zależało.
Czytelniczka
Czytelniczka 02.04.2020, 19:43
Zastanawiam sie czemu firma zawsze na nic nie chce udzielac informacji ..
To juz ich stawia w złym świetle .
Ilonka
Ilonka 02.04.2020, 20:01
Może wychodzą z założenia, że lepiej milczeć niż się do czegoś tam przyznać.
kratka
kratka 02.04.2020, 19:39
Może sądzą, że ci którzy mają temperaturę na samo słowo termometr pójdą na L4?
hmm
hmm 02.04.2020, 19:34
Niektórym to się chyba wydaje, że jest XIX wiek, dziki kapitalizm i o ludzi nie trzeba dbać.
*** pracy
*** pracy 02.04.2020, 19:32

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Ktos
Ktos 02.04.2020, 19:30
Bo to jest obóz pracy. Wiec musza pracowac.
pliszka
pliszka 02.04.2020, 19:38
Co masz niby na myśli, bo nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi?
BYŁY
BYŁY 02.04.2020, 20:55
Ty pliszka nie rozumiesz OBÓZ PRACY
Empire
Empire 02.04.2020, 19:25
Ja rozumiem, ze koronawirus zaskoczył wszystkie firmy, ale trzeba się szybko ogarnąć. Tu pracuje za dużo ludzi aby pozwolić sobie na procedury, które mogą nie przynieść skutku.
biedny
biedny 02.04.2020, 19:35
Był ten temat już poruszany . Można wydłużyć czas przybycia tylko troszkę dobrej woli i pomysłowości .
skrupulatny
skrupulatny 02.04.2020, 20:15
Temat przeniesienia pomiaru termometru gdzie było niby poruszany? Był artykuł o kolejkach i czekaniu a nie mierzeniu temperatury.
biedny
biedny 02.04.2020, 20:58
E skrupulatny . A czemu tam nie byłeś taki mądry Dzbanie

Pozostałe