Zatrzymali go z narkotykami

  • 03.04.2020, 13:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zatrzymali go z narkotykami Fot. Polcja
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie zatrzymali 26-letniego mieszkańca naszego powiatu, który posiadał przy sobie środki odurzające.

26-latek miał 1,7 g amfetaminy - informuje st. sierż. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie

Do zatrzymania doszło 1 kwietnia 2020 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Baraczki
Baraczki 05.04.2020, 19:37
Ciocia Andzia maczała *** w zalewie do tego z milką cpunem
Obserwator
Obserwator 05.04.2020, 17:47
Zatrzymali go na Orląt Lwowskich wiec od kogo szedł kazdy wie
Pikuś
Pikuś 04.04.2020, 05:38
Może niech policja da sobie spokój z takimi newsami a zajmie się emerytami dlaczego robią zakupy naście razy dziennie. Nikt nie siedzi w domu, wszyscy łażą po mieście. Gdzie jest burmistrz i dlaczego nie zabezpiecza zakupów, dostaw dla seniorów! Nie mówię że osobiście ma to robić ale jest szefem sztabu kryzysowego! Nikitynski do roboty!
Baraki
Baraki 03.04.2020, 20:00
Pewnie z baraków trochę cicho się zrobiło wiec trzeba nadrobić ...Aldo.... za długo na *** przy jednym wysiedziała pewnie jakiś nowy amant zamiast kwiatów woreczek
Figaro
Figaro 04.04.2020, 17:02
Tak tak Aldonka lubi członek białe i do przodu!!! :)
Ulka
Ulka 06.04.2020, 15:53
A o kolbie czasem nie zapomniałeś
Hudrant
Hudrant 03.04.2020, 19:46
Czemu nikt tego nie zglosi tej Edytki ze dziecko w brzuchu a ona wali w nocha?masakra a gdzie ona mieszka kto wogole sie tym dziecikiem opiekuje?natychmiast zglosic ja ,***jj z tym cpunem ,dziecko najwazniejsze,nie wierze ze takie debile sa na swiecie
Miły
Miły 04.04.2020, 11:08
Ona mieszka w tym bloku gdzie bagietka na górce opieka powinna się zająć ale cóż! Ona podobno w ciąży a wciąga bardziej niż odkurzacz! Szła ostatnio z petem pewnie na rejony
Lol Iwaszkiewicza
Lol Iwaszkiewicza 03.04.2020, 19:01
To prawda Edytka kosmitka lata z brzuchem naćpana masakra szkoda dziecka zabrali jej dwujke ale są pod pieczą matki tragedia dno kosmitka do monaru ciężarna takie rzeczy amfetamina itp
Joint
Joint 03.04.2020, 17:51

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Przegumować grzejnika
Przegumować grzejnika 03.04.2020, 16:36
Przegumować grzejnika
Knagulec
Knagulec 04.04.2020, 09:54
Dobrze gadasz
Gimnazjum za polami
Gimnazjum za polami 03.04.2020, 16:36
Pewnie leciał do Edytki teraz to ona za dwóch wpier... Amfetaminę hheheeh tragedia dziewczyno jak dziecko się urodzi żywe to cud
Knagulec
Knagulec 03.04.2020, 16:33
Czyżby cpun Łukasz ze szczecinskiej
hydrant
hydrant 03.04.2020, 15:49

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

józek
józek 03.04.2020, 15:44
W tym woreczku znajduje się 1,7g? Ciekawe.
Bartek
Bartek 03.04.2020, 15:09
Teraz to nie wiadomo czy podejść do takiego klienta czy nie bo może być nosicielem
sikora
sikora 03.04.2020, 15:09
Warawa czy Chimen?
Dzięcioł
Dzięcioł 03.04.2020, 17:52
Hymen

Pozostałe