Zmieniło się życie w erze koronawirusa

  • 03.04.2020, 23:36
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zmieniło się życie w erze koronawirusa
W kolejkach przed sklepami czy pocztą ludzie stoją, zachowując duże odstępy. Na ulicach niewiele osób, mimo że dziś był dzień roboczy (piątek 3 kwietnia 2020 r.). Dzieci na plac zabaw nie przychodzą i w ogóle ich w mieście nie widać. Pojedynczy przechodnie przemykają z zakupami lub z psami wyprowadzanymi na krótki spacer. Od czasu do czasu pojawi się rowerzysta. Na osiedlach niemal pusto. Przed szkołą dwa samochody. W urzędzie odbywa się mycie okien.

Ruch samochodowy też zdecydowanie zmalał.

Mieszkowice w erze koronawirusa bardzo się zmieniły, co widać na pierwszy rzut oka. Zapraszamy do fotorelacji.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (120)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zdzich
Zdzich 08.04.2020, 12:07
Ludziom już hamulce puszczają, a to za wcześnie na wystawienie dziona z domu.
G
G 05.04.2020, 06:51
?
Nie dali komentarza
Nie dali komentarza 05.04.2020, 06:45
Przecież nie było wulgaryzmów!
Widze
Widze 05.04.2020, 06:31
Ten fotoreporter to ma wyczucie.. Pzdr. Gieniu!
E
E 04.04.2020, 15:16
Niektórzy przywyczajenido normalności i otwartych normalnie sklepów nie rozumieja gdzie my teraz jestś! Ludzie k u r w a jest wojna epidemiologiczna same zakazy i nakazy zrozumieć ze każdemu ciężko jest i wszystko to się robi po to żeby nie było to co dzieje się we Włoszech
akwarysta
akwarysta 04.04.2020, 13:32
Wuja sączy!
Witek
Witek 04.04.2020, 13:17
Warto pomyśleć. A mianowicie w mieście Wuhan w prowincji Hubei w środkowych Chinach, gdzie na COVID-19 zmarło według oficjalnych danych ponad 2 tys. 500 osób, na wszystkich skrzyżowaniach światła zmieniły się na czerwone, wstrzymując na trzy minuty ruch pojazdów.

W sobotę przypada chińskie święto zmarłych, Qingming Jie, w czasie którego Chińczycy odwiedzają cmentarze, czyszczą groby i oddają cześć przodkom. Tradycyjnie pali się wtedy "banknoty piekielne" i inne papierowe atrapy dóbr doczesnych, by symboliczne przesłać je przebywającym w zaświatach zmarłym.
pogoda dla bogaczy
pogoda dla bogaczy 04.04.2020, 11:09
Krezusi mają się dobrze.
Capek
Capek 04.04.2020, 07:15
A pod akwarium jak w ulu,tu są Mieszkowice tu sie pije.
spirytus
spirytus 04.04.2020, 10:47
Mówią że się odkażają!
Cieślak
Cieślak 04.04.2020, 03:33
Kto jest, był lub zna kogoś, kto był, jest lub zna kogoś kto, jest,był lub zna kogoś 100% chorego?
bu ha ha
bu ha ha 04.04.2020, 16:29
Kaczor
ES
ES 04.04.2020, 01:44
Niektórzy starają się normalnie prowadzić interesy!
ziolo
ziolo 04.04.2020, 16:30
dilerzy
widziałem
widziałem 04.04.2020, 01:40
Ludzie nie tylko chodzą w rękawiczkach po ulicach ale nawet prowadzą samochody.
też widziałem
też widziałem 04.04.2020, 08:56
No i po co w samochodach? Jeżeli nawet zbierają zarazki to później pięknie zanoszą je do samochodu i może do domu.
lex
lex 04.04.2020, 08:55
No i wszystko w porządku - trudno robić inaczej, jak się ubiera rękawiczki dla ochrony rąk, żeby je zdejmować i dotykać powierzchni niesterylnych.

Inna rzecz to chodzić w tej samej parze rękawiczek dwa dni...
starszy od węgla
starszy od węgla 04.04.2020, 01:27
Nowa era? Po atropocenie nastąpił koronacen?

Pozostałe