Piąta osoba w powiecie gryfińskim z potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2

  • 05.04.2020, 10:04
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Piąta osoba w powiecie gryfińskim z potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2
Na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w naszym regionie wynosi 103/2 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje redakcję igryfino Małgorzata Kapłan, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie. W powiecie gryfińskim od poczatku epidemii potwierdzono 5 przypadków zakażenia.
Nowi zakażeni dzisiaj w Zachodniopomorskiem to:
 
1. Kobieta w średnim wieku z powiatu gryfińskiego, hospitalizowana w SPWSZ w Szczecinie.
 
2. Mężczyzna w średnim wieku z powiatu kołobrzeskiego, przebywa w izolacji domowej.
 
3. Starszy mężczyzna w powiatu gryfickiego, hospitalizowany w SPWSZ w Szczecinie
 
 
W Polsce mamy dzisiaj 207 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.
 
Potwierdzone przypadki dotyczą:
93 osób z woj. mazowieckiego,
38 osób z woj. śląskiego,
20 osób z woj. dolnośląskiego,
12 osób z woj. świętokrzyskiego,
11 osób z woj. małopolskiego,
11 osób z woj. wielkopolskiego,
8 osób z woj. podkarpackiego,
5 osób z woj. pomorskiego,
3 osób z woj. zachodniopomorskiego,
3 osób z woj. lubuskiego,
2 osób z woj. warmińsko-mazurskiego i
1 osoby z woj. lubelskiego.
 
❗ Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci kolejnych pięciu osób zakażonych koronawirusem w Polsce. Są to: 41-letnia kobieta i 84-letni mężczyzna ze szpitali w Krakowie, 71-letni mężczyzna ze szpitala w Poznaniu, 77-letnia kobieta ze szpitala w Bolesławcu i 59-letni mężczyzna ze szpitala w Polanicy-Zdroju.
 
W sumie liczba zakażonych koronawirusem w Polsce wynosi: 3️⃣8️⃣3️⃣4️⃣/84 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

:(
:( 05.04.2020, 18:18
Niedobrze, bo może być reakcja łańcuchowa.
GUS
GUS 05.04.2020, 17:39
czy rok 2020 bedzie gorszy od 2018 GUS jeszcze nie wie ale liczby alarmują https://stat.gov.pl/download/g…
pireus
pireus 05.04.2020, 18:00
Ciekawe ta tableka. Tylko nie z roku 2018, a rok wcześniej.
PO CO WOJNA HA HA AH
PO CO WOJNA HA HA AH 05.04.2020, 21:54
z 2018 wyglada jeszcze gorzej o 18000tyś nowotwór zawał i niewydolność płucna ofiary 5G I SMOGU ELEKTROMAGNETYCZNEGO TANIEGO ŻARCIA I WODY Z KRANU
były.
były. 07.04.2020, 20:29
to kupuj "droższe " żarcie i nie pij wody z kranu........
Xxx
Xxx 05.04.2020, 15:55
Może ktoś wyciągnie wkoncu konsekwencje na ludziach w Puku? Na kwarantanie chodzili do pracy za pozwoleniem przełożonych.
Jon
Jon 06.04.2020, 13:47
Nieodpowiedzialne zachowanie przełożonych!!!
Hołota
Hołota 05.04.2020, 15:46
Barakowców covid19 nie bierz my wiemy czym się leczyć
Boris
Boris 05.04.2020, 15:43
Minister już ostrzega, że najgorsze dopiero przed nami.
cóż
cóż 05.04.2020, 15:44
Cóż, ma największa wiedze i swiadomosć. Więc wie.
kopertówka
kopertówka 05.04.2020, 16:01
A "szeregowy poseł"od tygodnia (a właściwie od nocnej wrzutki do gospodarczego ratowania Polski) kopertówkami na długopisa się zajmuje...

Tysiące bezobjawowo przechodzi - kto bada tych, co kończą kwarantannę?
Jaki procent nie ma objawów - a zaraża?
***
*** 05.04.2020, 15:39

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pijaki
Pijaki 05.04.2020, 15:14
Może jakaś kwarantanna dla gościa
rada
rada 05.04.2020, 15:40
Po prostu odstaw alkohol!
Lukas
Lukas 05.04.2020, 15:10
Iwona nie siej fermentu pewnie sama jesteś zarażona
prosty powód - dziurawa obrona...
prosty powód - dziurawa obrona... 05.04.2020, 13:52
Kwarantanna przyjeżdżających po zamknięciu granic była fikcją!
Rząd stworzył śmiertelne zagrozenie - RODZINY MIESZKAJĄCE POD JEDNYM DACHEM z przyjeżdżającym do 1 kwietnia NIE BYŁY OBJĘTE KWARANTANNĄ!
Dopiero teraz to zmieniono.
A ile spośród tysięcy właśnie wychodzących, co przyjechali tuż po zamknięciu granic NIE MA OBJAWÓW - A ZARAŻA?
Ilu zrobiono testy?
A rząd od tygodnia zajmuje się kopertówkami...
Szkoda ministra zdrowia...
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 05.04.2020, 13:45
znalazłem piosenke o koronie ha ha ah https://youtu.be/AoTOTIuNc9Y rebe zapodaje ha ha ah
jak rzyc jak rzyć
jak rzyc jak rzyć 05.04.2020, 12:52
matko boska to juz piata osoba tak zle nie było nawet w 2018 roku (...)

Link usuniety
administrator
ale zołnierze z 12 nastki już wzieli wirusa na cel maja ostra amunicję…
ale zołnierze z 12 nastki już wzieli wirusa na cel maja ostra amunicję 05.04.2020, 12:44

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Iwona
Iwona 05.04.2020, 11:09
Dzień dobry czy ktoś może sprawdzć młodego męszczyzne na tzw barakach który wyszedł ze szpitala w gryficach
jeZUS
jeZUS 05.04.2020, 13:27
juz został sprawdzony płaci składki tak jak szymon tredowaty
Iwona
Iwona 05.04.2020, 15:51
Płaci składki i nieświadomie zaraża
Tymon
Tymon 05.04.2020, 10:49
Ciekawe co sie takiego wczoraj stalo ze nie podano wieczorem ile osob jest chorych na wirysa czy to przypadek, nie sadze, ze tak bylo, jest chyba inny powod, o ktorym za chwile bedzie glosno. Na stronie WHO dodano dwie nowe tabele dotyczace badan i Polska wyglada tam ..... slabo.
Górka
Górka 05.04.2020, 13:14
Dlaczego Gmina Gryfino nie informuje o zakażeniu pracownika koronowirusem w Gminnej Spółce ***. Dlaczego Wybiórczo są pracownicy na kwaratalnej ?
Zhdhdbs
Zhdhdbs 05.04.2020, 20:03
PUK mezczyzna z GARDNA
VFranko
VFranko 06.04.2020, 09:08
Szybciej zabije Ciebie ta panika, dbaj o siebie, siedź w domu nie lataj po marketach.
Prawda
Prawda 05.04.2020, 18:04
Natychmiast kwaratalna na Wszystkich pracownikach !! BURMISTRZU DO PRACY ! DECYZJĘ NATYCHMIAST !
messko
messko 05.04.2020, 18:16
Burmistrz powinien się zainteresować, ale decyzję to podjąc powinien kto inny.
123
123 05.04.2020, 10:42
Czy to żona Pana z co pracuje w PUK a mieszka w *** ?

Część komentarza usunięta.
administrator
Die boese 5
Die boese 5 05.04.2020, 10:22
5 osób w powiecie wykryto i 5 osób ostatnio w Polsce zmarło.
:-(
:-( 05.04.2020, 10:19
Dawno nie było wieści z sanepidu, a jak przyszły to od razu złe!
Ola
Ola 05.04.2020, 16:19
A ten gryfiński to zakaz wyprowadzania sie ma

Pozostałe