Politycy dyskutują o wyborach prezydenckich

  • 05.04.2020, 15:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Politycy dyskutują o wyborach prezydenckich Paweł Mucha
-Pan prezydent skupia się na tematach związanych z życiem i zdrowiem Polaków - powiedział dzisiaj w programie TVN "Kawa na ławę" Paweł Mucha z Gryfina. Tak odpowiadał na pytanie dotyczące organizacji wyborów prezydenckich. -Decyzję będziemy podejmować w połowie kwietnia - powiedział minister, komentując z gminy Gryfino.

- Z zażenowaniem przyjmuję słowa pana ministra. - Z pewnym zażenowaniem wysłuchałem tych refleksji pana ministra Muchy - powiedział jeden z liderów Lewicy Razem Adrian Zandberg. - Chcę powiedzieć bardzo jednoznacznie - jeżeli ktoś chce zorganizować wybory niezależnie od tego czy w lokalach wyborczych, czy korespondencyjnie w szczycie epidemii, to jest idiotą pozbawionym wyobraźni i będzie mieć krew ludzi na rękach - dodał.

-Jesteśmy jedynym państwem w Europie, a może i na świecie, w którym rządzący zajmują się wyborami, a nie zdrowiem i życiem Polaków - przekonywał z kolei Bartosz Arłukowicz z Platformy Obywatelskiej.

-Jestem niesłychanie zażenowany faktem, że muszę rozmawiać, czy przeprowadzać wybory pocztowe w Polsce - mówił Michał Kamiński z Koalicji Polskiej.

O kwestiach związanych z wyborami będzie dyskutował Sejm RP na posiedzeniu w poniedziałek.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (107)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

grysik
grysik 09.04.2020, 12:38
A Fundacja Batorego publikuje stanowisko ws. wyborów. "Realne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia wyborców". Po raz kolejny apelujemy o to, by wysłuchać opinii lekarzy i epidemiologów – jednoznacznie wskazują one, że w maju pandemia będzie jeszcze trwała i powszechne wybory mogą zniweczyć dotychczasowe próby ograniczenia jej zasięgu. Tak piszą.
taki mamy klimat polityczny
taki mamy klimat polityczny 08.04.2020, 12:48
Barbara Dziuk, posłanka PiS, udostępniła kilka dni temu na swoim profilu na Facebooku grafikę z podpisem "W okresie pandemii koronawirusa życzenia świąteczne wysyłam online, ponieważ chronię pracowników Poczty Polskiej". Kilka dni później Sejm przegłosował ustawę o wyborach korespondencyjnych.
Irek
Irek 07.04.2020, 13:55
Przecież nikt wam popaprane lemingi komuchy rowery i konfiraci nie każe brać udziału w wyborach korespondencyjnych skoro się boicie o swoje życie !!!!!a do tego wasz faworyt jest do bani
zgr
zgr 12.04.2020, 03:04
Jesteś idiotą i naprawdę nie rozumiesz, czy tylko udajesz?
prośba
prośba 12.04.2020, 09:10
I po co te ostre słowa. Chociaż w święta nie zajmujmy się polityką i wyborami.
zgr
zgr 14.04.2020, 01:38
przepraszam, ale z takimi debilami to nie można inaczej.
ja
ja 09.04.2020, 06:19
widzę ,że dopadł cię umysłowy korona wirus.(admin puścił te wyzwiska?)
były.
były. 07.04.2020, 20:37
Jak ty Ireczku nic nie rozumiesz.......
wstydźcie się
wstydźcie się 07.04.2020, 14:11
Czy wam pisowcom tylko wybory w głowie i dokładanie opozycji?
wstydzcie sie Lewaki komuchy
wstydzcie sie Lewaki komuchy 07.04.2020, 16:15
czy dla was jak ktos nie jest z lgbt to odrazu pisowiec?
Utu
Utu 07.04.2020, 13:40
Nikt nie zginie, z tego powodu, owszem gdyby PO i inni darmozjady porwali by się do władzy to kto wie co by się z większością Polaków stało, lewusy jesteście i nic więcej, nigdy nie będziecie rządzić. Wasze 8 lat dało na to dowód .
Suweren
Suweren 07.04.2020, 17:56
A wam wystarczylo dużo mniej by rozwalić wszystko co się da - trybunał, puszczę Białowieską , stadninę w Janowie i dużo wiecej ! Obiecaliscie cuda wianki a rozkraczyliscie się na maseczkach i rękawiczkach .jesteście żałośni ,ze tańczycie jakbwam zagra maly , zakompleksiony starucj z Żoliborza
Gryfino
Gryfino 07.04.2020, 11:32
Tfuuu!! Nie zamieszczajcie tego typa w swojej gazecie, ani patrzec ani sluchac sie nie da...:/
Wróżbita Maciej
Wróżbita Maciej 06.04.2020, 22:28
Wspomnicie moje słowa.
Może połowa uprawnionych dostanie karty, polowa z tej grupy może nada przesyłki zwrotne.
Ci co będą wysyłać karty do głosowania, dobrze będą wiedzieć ile nie wysłali i jak je wypełnić.
Spora część głosów wysłanych będzie poprawiona lub nieważna.
Frekwencja będzie rekordowa.
Wygra Andrzej Duda z poparciem na poziomie rosyjskim – 95%.
Niech wygra, ktoś już wspomniał że będą się tłumaczyć z recesji.
Hanka
Hanka 06.04.2020, 22:22
Musi tańczyć jak mu zagrają, jak nie to fora ze dwora razem z bratem, ktorego wsadzil do spółki skarbu państwa. Pan Jarek wie co robi, daje posadki a pózniej nimi szantazuje. To oblicze dobrej zmiany.
ja
ja 07.04.2020, 08:15
ob.Paweł Micha(nie błąd ,bo micha go trzyma).Nie wstyd p. prowadzić politykę wyPADa.po przegranej wyPAD wróci pan do Gryfina.(chyba że macie desantowanie).Nie daruję p. że w KnŁ próbował p. zrobić ze mnie idiotę .Mam dyplom szanowanego uniwersytetu proszu pana.a tak nawiasem , pamiętasz Pawełku że Gryfino było nazywane "czerwone"?
POKONAŁA ICH  WŁASNA  NIEUDOLNOŚĆ  I ZŁODZIEJSTWO HA HA AH AH
POKONAŁA ICH WŁASNA NIEUDOLNOŚĆ I ZŁODZIEJSTWO HA HA AH AH 06.04.2020, 22:04
30 LAT TZW NOWEJ POLSKI AH AH AHA HA A BARDZIEJ ŻYDOWSKIEGO KABARETU HA AH AH AHA I PIS DA W SŁÓŻBIE ZDROWIA AH AH AHA WIRUS ROZ JEBAŁ ŻYDOWSKI MOTŁOCH HA AH AH ZARZĄDZAJACY PROWINCJA POLIN AH AH AH https://youtu.be/TR337i1GyQY HA AH AH PIOSENKA NA CZASIE HA HA AH
Romantyczka
Romantyczka 06.04.2020, 21:55
Ale to były fajne czasy. Ja chcę tam teraz być.
WY KABARECIARZE HA AH AH
WY KABARECIARZE HA AH AH 06.04.2020, 21:49
TO KOGO TAM SANHEDRYN NAMAŚCIŁ AH AH AH AH https://youtu.be/FUJ43-cj1Eo 13,30 KOSINIAK KAMYSZ HA HA AH AH
MUCHA NIE SADA HA HGA AH
MUCHA NIE SADA HA HGA AH 06.04.2020, 21:38
https://youtu.be/UoR5ApJQU7s OLE OLEK WRACAJ Z ALP HA AH AH AH ZE SZWAJCARII CYBA ZE DO BUNKRA MASZ BLISKO Z JOLKA AH AH AHA AH https://youtu.be/AFCGEYuBv00
AUTOBUS CZERWONY HA AH AH A A JAK WYSZLIFOWANE PETO WIE CZORKA PRZEZ TUTEJSZE…
AUTOBUS CZERWONY HA AH AH A A JAK WYSZLIFOWANE PETO WIE CZORKA PRZEZ TUTEJSZE LACHOCIAGI AH AH AHA 06.04.2020, 21:12
RODSZYLDA AUTOBUS Z KORONA PRZEZ ULICE MKNIE HA AH AH https://youtu.be/eJdOF6EkSLg
SIEG HAIL RODSZYLD AVE SACHSEN KOBURG GOTTA VON WETTYN VEL WINDSOR HA…
SIEG HAIL RODSZYLD AVE SACHSEN KOBURG GOTTA VON WETTYN VEL WINDSOR HA HA AH 06.04.2020, 20:51

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ajwaj aleluja i do przodu ha ha ah aha
ajwaj aleluja i do przodu ha ha ah aha 06.04.2020, 20:27
https://www.google.com/url?sa=… https://youtu.be/4rhp7Q7Ceq8 ha ha ah ah ps wszyscy sa tej samej wiary kiedy chodzi o pieniadze VOLTERIE HA AH AHA AH
wy wszyscy siebie warci jesyeście dno dna i pukanie od spodu ah ah ah…
wy wszyscy siebie warci jesyeście dno dna i pukanie od spodu ah ah ah ah 06.04.2020, 20:15
https://youtu.be/3kk_oYURQrs a gdzie masz jakka zawsze dziewicę ah ah ah
zgr-edo
zgr-edo 06.04.2020, 21:28
aj, ale fajnie śpiewaja i wygladają te rosyjskie dziewuszki.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 06.04.2020, 22:11
PEWNIE ZE FAJNE HA AH AH
..........
.......... 06.04.2020, 20:14
Widzę, że są i tacy co myślą inaczej. Zapraszam do rozmowy. Jak macie cywilna odwagę podnieść tę rękawicę.
........
........ 06.04.2020, 19:01
Panie Pawle, proszę przekazać pana szefowi, że my chcemy żyć. Jeżeli tak naprawdę kocha ten Naród i chce jego dobra, to niech da nam żyć. Zamiast wydawać pieniądze na wybory kupcie respiratory. Bardzo proszę o odpowiedź, Ja kocham ten kraj i jego obywateli i wierzę w mądrość naszego Narodu. My się nie damy, ale wy co będzie z wami. Dlaczego tak nas nie szanujecie i nie słyszycie głosu ludu. To my płacimy podatki i zapewniamy wam byt. Wy macie wszystko, lekarzy, testy, respiratory.
Co mamy my? Strach, lęk, niepokój i brak poczucia pewności o nasze jutro. To z naszych pieniędzy finansowaliście swój program wyborczy, kupowaliście głosy za te dodatki dla pospólstwa, Wiedzieliście dobrze jak to zrobić, bo za nasze pieniądze zatrudniacie sztab socjologów i psychologów. Teraz, kiedy prosimy o życie i wsparcie, słyszmy potok słów, który płynie z waszych ust, ale w tym potoku nie ma niczego, co powodowało by w nas rudość i otuchę.
AntyPis
AntyPis 06.04.2020, 17:37
Duda, a wraz z nim Mucha, powinien zostac wybrany ponownie. Nie bedzie wtedy zwalania winy za katastrofe gospodarczą, jaką zfundował pis, na kogos innego. Za jakis czas Polacy im podziekują.
CO TAM W KEDYWIE HA A AHA HA A   MASDOŃSKIE CIOTY HA AH AH
CO TAM W KEDYWIE HA A AHA HA A MASDOŃSKIE CIOTY HA AH AH 06.04.2020, 16:32
m,ucha ha ha ah aha znam was z podstawówki tak jak i resztę ***I JEST KEDWN *** NA SIENKIEWICZA SUPER *** KEDYW MYŚLI JAK ***A WYDYMAĆ HA AH AHA AH
Suweren