Darmową pomoc w związku z epidemią COVID-19 oferuje firmom kancelaria adwokacka Pawła Kuźniara

  • 07.04.2020, 14:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Darmową pomoc w związku z epidemią COVID-19 oferuje firmom kancelaria adwokacka Pawła Kuźniara Fot. Kancelaria prawna Paweł Kuźniar
- Przez cały kwiecień chcemy wesprzeć wszystkich przedsiębiorców, zapewniając im nieodpłatną pomoc prawną. Jeśli ktoś chciałby uzyskać poradę w związku z prowadzoną działalnością, niezależnie od jej formy prawnej, prosimy o kontakt. Konsultujemy się oczywiście zdalnie przez telefon lub internet - informuje mecenas Paweł Kuźniar, mający kancelarię m.in. w Gryfinie.

To istotna pomoc w tych trudnach czasach epidemii koronawirusa. Jest świadczona firmom nieodpłatnie.

Uznaliśmy więc, że warto o tym poinformować. Wiele bowiem firm boryka się z trudnościami finansowymi i zawiesza działalność na czas epidemii. Przedsiębiorcy obawiają się bankructwa.

Niektórzy mogą skorzystać z tzw. tarczej antykryzysowej, ale przepisy są nowe i ciągle się zmieniają. Dlatego tak ważna jest tutaj fachowa pomoc prawna, zwłaszcze że jest udzialana pro bono.

W fotogalerii zamieszczamy informacje dotyczące sposobów kontaktowania się z Kancelarią prawną Pawła Kuźniara.

 

Redakcja igryfino oferuje pomoc w pośredniczeniu akcjom mającym na celu ratowanie małych i większych firm w związku z rozszerającą się pandemią.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

DO  GRAZA
DO GRAZA 08.04.2020, 11:38
Ale jesteś debil. Jaki śnieg taki bałwan !
Graza
Graza 08.04.2020, 11:09
Dlatego opozycja chce ogłoszenia stanu klęski żywiołowej, bo działa na zlecenie zachodnich korporacji które chcą Polaków okraść!!!! Tak też było za Tuska!!!! Dla mnie to zdrajcy Polski i Polaków, powinni siedzieć w więzieniu!!!
zielony ludzik
zielony ludzik 08.04.2020, 11:25
Tylko ruski troll taki jak Graza może przed świętami próbować skłócać Polaków w takiej chwili. A dekonspiruje my.slenie katgoriami zdrajcy. NAwet nie wiecie jak jesteście żałośni
mondry
mondry 08.04.2020, 00:29
Dalczego nei wprowadza stanu wyjątkowego: Sprawa odszkodowań jest zapisana w" ustawie o wyrównywaniu strat majątkowych wynikających z ograniczenia w czasie stanu nadzwyczajnego wolności i praw człowieka i obywatela" z 2002 roku. Ten akt prawny został podpisany jeszcze przez prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Już w pierwszym punkcie aktu prawnego czytamy, że ustawa określa podstawy i tryb wyrównywania strat, które powstały przez ograniczenia wolności w czasie któregoś ze stanów majątkowych: stanu wojennego, stanu wyjątkowego lub stanu klęski żywiołowej. Jak czytamy w punkcie drugim, odszkodowania mógłby żądać nie tylko przedsiębiorca, ale też osoba fizyczna." Każdemu, kto poniósł stratę majątkową w następstwie ograniczenia wolności i praw człowieka i obywatela w czasie stanu nadzwyczajnego, służy roszczenie o odszkodowanie
zagadka
zagadka 08.04.2020, 00:16
Do urzędu wejść nie można, straż miejska pracuje za wszystkich. W którym bunkrze ten pan się zadomowił ?. Urzędnicy pilnują foteli, reszta wiadomo gdzie mają , a uczciwi ludzie muszą pracować, każdy obywatel ma jednakowe prawa. To dlaczego ja muszę płacić za żłobek?
Lunak
Lunak 07.04.2020, 23:46
Przy bezradności władz Gryfina wszytko dobre!
złobek
złobek 07.04.2020, 15:26
Brawo,dziękujemy. Przyda się taka pomoc w Gryfinie
kik