Burmistrz ogłasza dezynfekcję miejsc publicznych w całej gminie

  • 08.04.2020, 11:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Burmistrz ogłasza dezynfekcję miejsc publicznych w całej gminie Zdjęcie ilustracyjne (fot. UM Warszwa)
W związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 od nia 8 kwietnia 2020 r. od godz. 20 do dnia 9 kwietnia do godz. 1.00 na terenie miasta i gminy Pyrzyce zostanie przeprowadzona dezynfekcja miejsc publicznych w obrębie sklepów, banków, parkingów - ogłosiła dzisiaj burmistrz Pyrzyc Marzena Podzińska.

Ten komunikat to reakcja władz gminy na potwierdzony dzisiaj pierwszy przypadek koronawirusa w powiecie pyrzyckim. W związku z zaplanowaną deznfekcją burmistrz apeluje do mieszkańców o :

- pozostanie na ten czas w domu i nieporuszanie się po ulicach

- zabezpieczenie aut np. w garażach lub na parkingach osiedlowych

- usunięcie rzeczy np. ubrań z balkonów i innych otwartych przestrzeni

-zabezpieczenie zwierząt aby nie miały styczności ze środkiem dezynfekującym.

 

Dzisiaj na terenie powiatu gryfińskiego potwierdzono kolejne 3 przypadki zakażenia koronawirusem. Łącznie w naszym powiecie mamy 9 potwierdzonych przypadków.

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

a co!
a co! 10.04.2020, 08:54
A kiedy "opryskliwi" udadzą się z tym alkoholem do lasów i parków. Zróbmy chrzest Polski 2020.
tak
tak 09.04.2020, 22:50
Dobry gospodarz nie ogląda się na innych!
Popij
Popij 08.04.2020, 21:17
Ten pan to na dezynfekcji nieraz po zorawiach jezdzi
maniek
maniek 08.04.2020, 16:54
Dopiero teraz? Jak się już ****?
Pikuś
Pikuś 08.04.2020, 16:27
Hahahahaha!!!! Mieliście nadzieję że Sawaryn????? Siedzi w norce razem z tymi dwoma głąbami i zawijają w sreberka!
Dyratyzator
Dyratyzator 08.04.2020, 15:22
Przecież są już pewnie na ulopach lub odbierają nadgodziny lub knują jak nam dopieprzyć opłat i podatków
Hasło dla GRYFINA
Radzić sobie sami.
Niedowiarek
Niedowiarek 08.04.2020, 14:59
Ja pierdziele.
Po tytule to aż nie mogłem uwierzyć.
Pospiesznie przeczytałem i już się uspokoiłem i zszedłem na ziemię.
Oczywiście że leniwy tercet nie mógł nic zadziałać.
ALE ZMYŁKA.
Brawo Pyrzyce.
zły
zły 08.04.2020, 14:59
A w gminie gryfińskiej to p zdziwiony burmistrz kiedy ma zamiar COŚ zrobić dla bezpieczeństwa mieszkańców? Czy dalej będzie nas pouczał,że trzeba było oszczędzać i zdobywać wykształcenie ?!
Gryfino
Gryfino 08.04.2020, 13:16
A W Gryfinie kiedy???
przemek
przemek 08.04.2020, 19:47
straż jeździ i odkaża
Logika
Logika 08.04.2020, 12:58
A na co czeka gryfinski burmistrz. Maski nie dostępne, testy za drogie to chociaż niech zarazę psika.. Bo niedługo w Gryfinie będzie armagedon. Kwarantanny w pomieszczeniach z ludźmi zdrowymi np. rodziną to wyrok.
leń
leń 08.04.2020, 13:02
Nie jego kompetencja!
nie moja kompetencja
nie moja kompetencja 08.04.2020, 12:55
Nasz tercet to może ogłosić co najwyżej dymisję.
żal
żal 08.04.2020, 12:43
A le się poleje alkoholu!
Mrówka
Mrówka 08.04.2020, 14:55
Sam 1000 zł daje na imprezę, a może jeszcze coś dołożę

Pozostałe