Malowali i rozchlapywali

  • 08.04.2020, 19:11
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Malowali i rozchlapywali fot. czytelnik igryfino
-Podczas dzisiejszego spaceru z psem zauważyłem coś takiego na gryfińskim nabrzeżu. Chyba nie w taki sposób powinno się malować ławki? Wszystko ubrudzone farbą, a kartki z napisem "świeżo malowane" fruwają po całym nabrzeżu - informuje nas czytelnik.

Na dowód swoich słów przysyła zdjęcia.

Rzeczywiście, farbą pochlapana jest kostka wokół ławek. A kartki z ostrzeżeniem, że świeżo malowane leżą przez chwilę na ziemi, dopóki nie zostaną zdmuchnięte przez wiatr.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dozorca Propok
Dozorca Propok 12.04.2020, 12:46
Dla mnie to małe piwo przed śniadaniem.
Wald
Wald 09.04.2020, 18:06
Andrzej już nie robi w malarstwie od 3 lat ale mówił że w domu się siedzi a nie łazi farba była zarażona wirusem tak że masz teraz prezent
Bruno
Bruno 09.04.2020, 09:36
Rozchlapali ze strachu przed koronawirusem. Ale malować kazali.
Malarz
Malarz 09.04.2020, 00:25
To ten fra jer z psem wsadził nogę do wiadra z farbą po czym zbiegł, na dodatek jego pies kaszlał na ławki.
do tępego malarza wyżej
do tępego malarza wyżej 09.04.2020, 09:07
Nie żal ci jełopie, że ktoś niszczy chodnik na nabrzeżu, bo nie chciało mu się zabezpieczyć miejsca pracy? Mieciu, ogarnij swoich ludzi, bo robią chlew
widocznie
widocznie 09.04.2020, 09:36
Seweryn ma takich pomagierów.
kocyk
kocyk 08.04.2020, 22:47
Niech lenie to posprzątają
Jb
Jb 09.04.2020, 10:17
Cały puk!!!!
Strażnik
Strażnik 08.04.2020, 21:44
Nabrzeże jest zamknięte dla spacerowiczów. Rozporządzeń się nie słucha? Zaraz przejrzę monitoring i mandaty się posypią!
KOT
KOT 08.04.2020, 20:17
Ciekawe czy sprząta po swoim piesku i nie powiem nic jak piesek obsikuje ławeczki,samochody itp. to w porządku .
virus
virus 08.04.2020, 20:03
następny frajer co zamiast siedzieć w domu to udaje miłośnika zwierząt !!!
do virusa lub kretyna
do virusa lub kretyna 08.04.2020, 20:19
Nie żal ci jełopie, że ktoś niszczy chodnik na nabrzeżu, bo nie chciało mu się zabezpieczyć miejsca pracy? Mieciu, ogarnij swoich ludzi, bo robią chlew
Paweł
Paweł 08.04.2020, 19:45
Jedna plama i jedna kartka w fotogalerii
Karolina
Karolina 08.04.2020, 19:28
A nie pomyślał ten cudowny czytelnik, że mogło stać się to przypadkowo? Ludzie już nie mają do czego się przyczepić...
Fachowiec
Fachowiec 08.04.2020, 22:49
Przypadkowo to możesz zajść w ciążę podczas malowania :-) Ale fachowcowi taka plama i żenada nie grozi
hm
hm 08.04.2020, 20:20
Karolina, gdyby ekipa remontowa podczas malowania pokoju zalała ci farbą korytarz też byś była taka wyrozumiała?
farba
farba 08.04.2020, 19:25
to jest zwykłe kablowanie

Pozostałe