Nielegalne zgromadzenie ;)

  • 08.04.2020, 21:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nielegalne zgromadzenie ;)
Co to ma być?! Trzech jeszcze na nogach, a jeden już się wyłożył na ławce i śpi. Gdzie są służby? Po co to odkażanie? - pyta gryfinianka i przesyła zdjęcie.

I I pomyśleć, że jeszcze miesiąc temu nieco inaczej patrzylibyśmy na tego typu sytuację. W czasach epidemii koronawirusa wiele się zmienia. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wald
Wald 09.04.2020, 18:09
Zbyt często dezynfekowali ręce i alkohol musiał się wchłonąć w krew.
a rata j na czatach ha ha ah
a rata j na czatach ha ha ah 09.04.2020, 14:01
gdy koronawirus zmeczył cie napij z komplami się ha ah ah https://youtu.be/GM7U6HJWpDQ
Obserwator
Obserwator 09.04.2020, 12:27
Niech sprawdzą podworko przy Piastów 23 co sie dzieje w ogródku codzienne libacje wszelkiego menelstwa z okolic
Sba
Sba 09.04.2020, 11:54
może by się ktoś zajął Panem od Poloneza na Energetyków przy przedszkolu. Codzienne spotkania menelstwa z okolicy. Wspólne picie i załatwianie pptrzeb fizjologicznych przy pobliskim śmietniku. Gdzie nasze służby? Teraz mogą legalnie zrobic z tym porządek.
LUMPEDUZA  WYSPA SZCZĘŚCIA
LUMPEDUZA WYSPA SZCZĘŚCIA 09.04.2020, 13:05
TAM STRACH ZAPUSZCZAĆ SIE NAWET W OP1
Ewa
Ewa 09.04.2020, 09:54
Służby ganiają rodziców z dziećmi którzy wyszli na spacer...
fuj
fuj 09.04.2020, 10:59
Ewa gdzie ganiają? To chyba służby szatana!
Kodżak
Kodżak 09.04.2020, 08:54
Tych troje to sawaryn, nikityński i miler.
Knagulec
Knagulec 09.04.2020, 12:29
Tercet ale jajca
dobre oko
dobre oko 09.04.2020, 08:58
A ten co stoi i pilnuje to ze straży? :)))))))
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 09.04.2020, 12:49
to komendant straży miejskiej ha ah ah
burza
burza 09.04.2020, 08:45
No i co to się zadziało P burmistrzu Sawaryn ? Mówìł pan o zabezpieczeniu i kontroli bezdomnych przez pracowników OPS i inne służby. Widziałam wczoraj na Pl Barnima podobny widok i radiowóz policyjny, ( popatrzyli i odjechali) widzę,że więcej jest takich miejsc w Gryfinie. Kolejny raz okazuje się,że kłamstwo ma krótkie nogi. Miłego wypoczynku życzę P burmistrzu.
Gryfinianka
Gryfinianka 09.04.2020, 07:26
Lumpy z Piastów to samo ze zwyrolem Maliniakiem na czele
przyjdzie
przyjdzie 09.04.2020, 00:58
Czekajana odsiecz.
Ławkowiec emeryt
Ławkowiec emeryt 09.04.2020, 00:34
Jak na prostokącie i na kwadracie. Dzisiaj okupowali ławki cały dzień. Nagabywali ludzi. Sikali. Zapach moczu był tak silny , że co chwilę przywabiał młode siksy i … ekspedientki z okolicznych sklepów - a może to ***ki ?
Kamieniak
Kamieniak 08.04.2020, 23:14
To rastenis ,zloma i pokrywa ze sztabowcem Ryzym?
Zychu
Zychu 08.04.2020, 23:18
Robia obcinke na biedronke bedzie Nalot na wòde
...
... 08.04.2020, 23:00
Na ul Kościuszki w podwórku też często sobie urządzają nielegalnie zgromadzeni na ławeczkach bo policja tam nie zagląda
...
... 08.04.2020, 23:00
i łazi taki 1 noob, robi zdjęcia by kogoś tylko podpie....
222
222 08.04.2020, 22:56
Niesmiertelni
znawca
znawca 08.04.2020, 22:55
A panienka nie wie że jak słomko przygrzeje to ad razu zdrzemnąć się przychodzi ochota?

Pozostałe