Przygotowali na Wielkanoc ponad sto paczek dla potrzebujących z gm. Gryfino

  • 11.04.2020, 13:03
  • Źródło: Miasto i Gmina Gryfino
Przygotowali na Wielkanoc ponad sto paczek dla potrzebujących z gm. Gryfino Kadr z filmiku zamieszczonego na profilu społecznościowym miasta i gminy Gryfino.
To bardzo cenna incjatywa państwa Justyny i Pawła Łopatów z restauracji "Rodzinna" w Gryfinie. Zaangażowali się także inni darczyńcy i gmina Gryfino. Na Święta Wielkanocne przygotowano 101 wielkanocnych pakietów żywnościowych dla najbardziej potrzebujących. Dzisiaj dzięki wolontariuszom trwa dystrubucja tych paczek.

Darczyńcy zaanagażowani w akcję "Dzień dobry! Pomagam!" to: SOT Szczecin, Piekarnia Kruszynka, Jacek Przetak, Dariusz Wala, Makro Cash & Carry, ELTE Kołbacz oraz osoby pragnące zachować anonimowość.

Brawo!

Źródło: Miasto i Gmina Gryfino

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tom
tom 13.04.2020, 12:25
Pozdrawiam Annę!!!
tylko pytam
tylko pytam 12.04.2020, 19:02
Kto,kiedy i na jakich zasadach były wydawane te paczki? Gdzie było info? Jakiś sołtys tu dziękuje,a skąd wiedział kiedy gdzie iść?
Sołtys
Sołtys 12.04.2020, 20:29
Wiedziałem, bo pisali do mnie sms-a pracownicy urzędu, aby wskazać im osoby potrzebujące pomocy w mojej wsi. Jeśli wątpisz sms-a mam zachowanego. Miłych Świąt.
tylko pytam
tylko pytam 13.04.2020, 10:18
Czyli znowu tylko dla swoich znajomków i prz......
przysłowiak
przysłowiak 12.04.2020, 15:54
Nie dbaj o piękny strój, tylko o pożytek swój.
też przysłowie
też przysłowie 12.04.2020, 17:40
A to znasz? Jak cie widzą,tak cie opisują
Xxx
Xxx 12.04.2020, 01:29
Eeee 1 zdjęcie to photoshop?‍♂️?
yhy
yhy 12.04.2020, 09:07
Taa, szop pracz!
rus
rus 11.04.2020, 19:32
Piękna inicjatywa!
pati
pati 11.04.2020, 19:30
Kruszynka bawi się w charytatywność a Swoim pracownikom to nawet chleba nie dadzą za darmo( no chyba,że ukradną to mają i ukraińcom dają za darmo ) dziwne to.
Gest
Gest 11.04.2020, 18:33
Inicjatywa piękna i szlachetna. Aż się można wzruszyć, restauracja rodzinna pokazała po raz kolejny że mają dobre serducha :)
Jedyne co mnie wnerwia to ten nasz burmistrz! Wstrętne tchórz i tyle. Od czwartku obowiązek noszenia masek a nasze miasto nie przygotowane, w innych miastach maseczki są rozdawane. Jest większe zaangażowanie ze strony władz a u nas? Serio Sawaryn, Zostawiasz nas??
Leon
Leon 11.04.2020, 19:30
Dzisiaj Wielka Sobota nie powinien tutaj pisać ale twój komentarz zmusił mnie do tego. A dzięki komu organizowana jest ta akcja? Nie wiesz? Wiesz doskonale że dzięki naszemu burmistrzowi. Takiego dużego zaangażowania władz jak u nas nie widać w żadnej innej gminie naszego powiatu. Nie mówię o naszym starostwie które olało mieszkańców całkowicie. Masz coś do burmistrza to miej ale chociaż nie kłam i bzdur nie wypisuj. Człowiek stanął na wysokości zadania. Jakbyś się trochę interesował to byś wiedział że Gmina i maseczki pozyskuje ale ty oczywiście nawet nie chcesz o tym wiedzieć bo i po co. Bo tak naprawdę to wcale ciebie do nie obchodzi.
Siedź w domu tak jak nakazano i maseczka nie będzie Ci potrzebna i jeszcze powinni wyłączyć Ci internet. Zdrowych Świąt ci życzę.
Gest
Gest 11.04.2020, 23:14
Oj Leon, Ty to chyba ze sztabu Sawaryna...
Akurat do akcji z rodzinnej to burmistrz nie miał podejrzewam o tym pojęcia. Gdyby nic mnie nie interesowało nie pisałabym o tym publicznie, bo niegdyś Sawaryn był również moim burmistrzem ale w momencie tak krytycznym dla świata okazał się burmistrzem dla samego siebie. Szanuje go jako człowieka.
Ten cały Twój komentarz uznam jako ironię, bo inaczej nie da się tego wytłumaczyć!
zgr
zgr 12.04.2020, 03:00
A ja go nie szanuję. Ani kiedyś, ani teraz.
JA2
JA2 11.04.2020, 21:17
Panie Leonie. Chyba pan wie juz to o czym burmistrz nie ma pojecia. Ciekawe skad te wiesci. Ja pamietam jak szesc lat temu przewodniczacy Sawaryn odwiedzil urzad w Wielki Piatek po czternastej i byl oburzony brakiem wszystkich urzednikow. Napisal o tym obecny wicek. Wczoraj o dwunastej pusto i glucho. Telefonow nikt nie odbiera. Wszystko zawdzieczamy burmistrzowi.
Dana
Dana 11.04.2020, 18:08
Brawo bez fleszy :)
Do Dany
Do Dany 12.04.2020, 10:04
Heeee,ale z kamerą i to gminną
Lena
Lena 11.04.2020, 15:28
Akcja Dzień dobry! Pomagam! To wspaniała akcja zorganizowana przez naszą Gminę.
Dziękujemy!
NN
NN 11.04.2020, 17:04
Taaaaak Lena,odrobina skromności i pokory...
bravo
bravo 11.04.2020, 14:53
Dobry przykład!
Sołtys
Sołtys 11.04.2020, 14:31
Do mojej wioski, do osób które wskazałem paczki dotarły. To duże wsparcie dla nich. Dzięki.
Ja
Ja 11.04.2020, 13:49
Bardzo mocno dziekujemy darczyncom i sponsorom a panstwu Łopatom za wydanie darów
burza
burza 11.04.2020, 13:48
Bardzo cenię ludzi,ktorzy pomagając innym pragną zachować anonimowość, bez fleszy i selfie
fan
fan 11.04.2020, 13:42
Kolejna akcja pomocowa w punkt. Brawo Wy!

Pozostałe