Jerzy Piasecki kupił maseczki dla mieszkańców za swoją dietę sołtysa

  • 18.04.2020, 22:42
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jerzy Piasecki kupił maseczki dla mieszkańców za swoją dietę sołtysa Jerzy Piasecki (fot. Facebook)
Jeśli ktoś z mieszkańców nie ma maseczki, proszę zgłaszać się do sołtysa. Służę pomocą. Otrzyma maseczkę wielokrotnego użytku za darmo. Zakupiłem kolejną partię i tym samym wspieramy lokalne krawcowe - informuje mieszkańców Jerzy Piasecki, sołtys Żabnicy w gminie Gryfino. Jak się okazuje, Jerzy Piasecki na zakup maseczek dla ludności przeznaczył swoją dietę sołtysa.

Akcję rozdawania maseczek rozpoczął 15 kwietnia 2020. na dzień przed wejściem w życie obowiązku zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych.

Gest Jerzego Piaseckiego doceniają mieszkańcy, komentując w taki oto sposób:

Super Sołtys?

Niech reszta się uczy!

Wielki szacunek dla Sołtysa!

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (78)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jerzy Woźniak
Jerzy Woźniak 22.04.2020, 19:01
To jest gość winien startwać na Radnego.
Daeehhjjbvffff
Daeehhjjbvffff 26.04.2020, 08:54
Jest radnym.
Pikuś
Pikuś 21.04.2020, 21:55
Sołtys na Burmistrza!!!!
m-ce
m-ce 20.04.2020, 21:38
A w Mieszkowicach jak zwykle, tylko zadowolony z siebie car.
bazi
bazi 20.04.2020, 17:25
To szlachetne jak ktoś coś daje od serca...Ja od serca chcę wyjaśnić co to znaczy wielokrotnego użytku...Maseczka działa od 15 -30 min a po tym czasie to siedlisko czy pożywka dla osiadających bakterii ....Poznałem panie w sklepie które maseczkę bez prania i dezynfekcji noszą kilka dni.Reasumując wielokrotność nie oznacza nosimy cały dzień i dopiero odświeżamy.
Ewa z Holandii
Ewa z Holandii 20.04.2020, 10:20
Jezeli nie jest sie z PiS-u to i serce i rozum jest na właściwym miejscu.
burza
burza 20.04.2020, 08:46
Panie Jurku
Mali ludzie czują potrzebę niszczenia ludzi zdolnych i mądrych. Jest Pan empatycznym człowiekiem. Świetny pomysł, gratuluję .
Prawda
Prawda 20.04.2020, 07:56
Nierozumień tych głupich komentarzy bo zapewne pisze opozycja zazdrość zżera to weź się jeden z drugim do roboty miał gest no i o co chodzi a mamy takiego włodarza jakiego mamy maseczki rozdawano tylko swoim ile sołectw dostało ręka do góry no własnie a z Gryfina ile osób otrzymało no pytam się ile tak wiec nie pisz bzdur na pana Jerzego
Jura
Jura 19.04.2020, 23:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

śmieszne
śmieszne 19.04.2020, 21:49
Najśmieszniejsze jest to, jak probumistrzowskie trolle pod różnymi nikami próbują hejtować.
Piotr
Piotr 19.04.2020, 21:34

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Piotr
Piotr 19.04.2020, 21:34

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Wyborca
Wyborca 19.04.2020, 19:46

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Gt
Gt 19.04.2020, 19:40
Brawo Panie Jerzy.
Weź przykład
Weź przykład 19.04.2020, 15:38
Weź przykład

Bądź jak Jerzy ???
Ż
Ż 19.04.2020, 19:03

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Jeż
Jeż 19.04.2020, 17:57
Zgadza się. Bądź jak dumny Jerzy.
jurek-ogórek
jurek-ogórek 19.04.2020, 17:42

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

J23
J23 19.04.2020, 14:55
Może burmistrz Gryfina mógłby kupić maseczki mieszkańcom?
ten co liczy kasę
ten co liczy kasę 19.04.2020, 15:06
Przecież już dawno dał do zrozumienia, że nie ma zamiaru tego robić.
Pp
Pp 19.04.2020, 13:59
Zirytowany pokaż mi proszę innego sołtysa, który "darmowo otrzymal maseczki do rozdania" i rozdał !? A może to tylko ten jeden dostał ha ha ha co za burak...
a....z
a....z 19.04.2020, 17:07
Sołtys Lisiego Pola w Gminie Chojna Pan Lisiecki też ze swojej diety zakupił maseczki dla swoich mieszkańców. Wszystko zależy od człowieka.
Norbert
Norbert 19.04.2020, 15:05
Po prostu probumistrzowkim trollom gul skacze. Kupił bo ma gst. Nikogo przecież nie namawia aby poszedł w jego ślady.
Mlody Weltyń
Mlody Weltyń 19.04.2020, 13:49
Ja pierdziele ale komus zal du..e sciska w tym weltyniu. Nawet teraz przyczepia sie o nic. Dobrze ktos napisal. KGW Weltyn pozowalo niczym modelki do zdjec i pewnie w rodzinie rozdaly. Hahaha
Zirytowani
Zirytowani 19.04.2020, 12:31
Haha to pewnie te darmowe co szyły koła świetlice i wolontariusze a sołtysi otrzymali do rozdania . Jak taki szczodry niech paragon lub dowód wpłaty pokarze.
do zirytowanego
do zirytowanego 19.04.2020, 14:05
Proponuję zajrzeć do słownika ortograficznego niż komentować nie wiedząc jak jest bezmózgowcu!!!!!
do zirytowanego matoła
do zirytowanego matoła 19.04.2020, 13:21
Czy ten post zirytowanego pisały nieuki od bezpieczeństwa z urzędu, bo takie same błędy ortograficzne jak na oficjalnej stronie?
DO ZIRYTOWANY
DO ZIRYTOWANY 19.04.2020, 13:19
CO TO JEST POKARZE? COŚ DO JEDZENIA.
.
. 19.04.2020, 13:00
Maseczki zakupuje na szczecińskiej u krawcowej
Mieszkanka Pniewa
Mieszkanka Pniewa 19.04.2020, 10:57
A Pniewo sołtysa nie ma, to kto będzie miał maseczki dla mieszkańców?
Sobieradz
Sobieradz 19.04.2020, 11:04
A dlaczego nie macie?
Mieszkanka Pniewa
Mieszkanka Pniewa 20.04.2020, 08:35
Chłopina często bywał niedysponowany i do tego bardzo chciało mu się wtedy jeździć autem.
mieszkaniec
mieszkaniec 19.04.2020, 13:24
Bo tam w Pniewie rządzi mafia od napoleona i bibiotekarki z mężem co dostał robotę kierownika w osirze. Nikt mądry nie podejmie się tej ciężkiej pracy, niemalże społecznej
7777
7777 19.04.2020, 10:40
Brawa dla sołtysa. Takiego soltysa wszystkim solectwom tylko życzyć. To nie piersza jego inicjatywa. Brawo !!!!!
66666
66666 19.04.2020, 13:09
Do pracy !! Chwalipięci .

Pozostałe