Gryfinianin znęcał się nad rodziną?

  • 20.04.2020, 20:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gryfinianin znęcał się nad rodziną? Policja (arch.)
Mimo wielu nowych obowiązków policjanci kryminalni nadal wykonują swoje główne zadania, m.in. ścigają tych, którzy znęcają się nad swymi rodzinami. - Policjanci zatrzymali 41-latka, który podejrzewany jest o fizycznie i psychicznie znęcanie się nad rodziną - informuje aspirant Jarosław Łysik, naczelnik wydziału prewencji i ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie. Do zatrzymania gryfinianina doszło w niedzielę 19 kwietnia 2020 r.

Prawdopodobnie prokurator skieruje sprawę do Sądu Rejonowego w Gryfinie. Za to przestępstwo, zgodnie z art. 207 § 1 kk, 41-latkowi grozić może kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Policja przypomina, że na zjawisko przemocy domowej nie można pozostawać obojętnym. Jeśli jesteś ofiarą przemocy domowej lub jej świadkiem, nie wahaj się powiadomić o tym policji. W trosce o zdrowie i życie twoje i twoich najbliższych nie pozwalaj, by sprawca pozostał bezkarny.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

*** pęknie
*** pęknie 26.05.2020, 21:06
To *** parówa
Oko węża się rizpręża
Oko węża się rizpręża 23.04.2020, 21:40
To tak samo jak zwyrol Maciuś ćpun z Pomorskiej niezle sie lajza w pudle kamufluje
Knagulec
Knagulec 25.04.2020, 07:58
Dobrze gadasz ***k żre za nasze 3 razy dziennie i tyje
G
G 23.04.2020, 17:16
Kiedys miałam ciezka sytuacje. Nie potrafiłam i tez balam się uwolnić od faceta, który delikatnie mówiąc zle mnie traktował. Pewna interwencja policji to zmienila. Policjant powiedzial, ze więcej tu nie przyjada, nie pomogą. Wiadomo, ze wtedy mnie sciemnil. Probowal wplynac na mnie. ..uwiezylam i nie dalam oprawcy kolejnej szansy. Teraz zyje spokojne. .. A ten policjant to Jaroslaw G. Dobrze zemamy takich policjantow.
Gość
Gość 23.04.2020, 17:04
Smutne i zarazem obrzydliwe jest to, że z ludzkiej tragedii niektórzy robią sobie pole do" wylewania nieczystości", czy powód do żartów w tych komentarzach. Ktoś, kto nie był ofiarą przemocy domowej, lub nie miał z nią do czynienia, nawet nie zdaje sobie sprawy jak takie sytuacje wpływają na psychikę człowieka, jak rzutują na jego egzystencję do końca życia. Teraz dominuje przekonanie, że im bardziej szyderczy komentarz odpalę, albo zbiorę więcej LIKE to jestem taki zaj..sty. Żałosne
88
88 21.04.2020, 11:57
Numer taktyczny radiowózu wskazuje, że jest z Zielonej Góry, co on robi w Gryfinie ? Podejrzewany, to nie to samo co podejrzany.
koronawirus bezobjawowy
koronawirus bezobjawowy 21.04.2020, 11:55
tylko patrzeć kiedy wprowadza myślozbrodnię może miał koronawirusa objawiającego się znęcaniem albo te zamkniecie w czterech ścianach z powodu pandemii dało mu po garnku cały dzień z babą daje na dekiel
paragrafy
paragrafy 21.04.2020, 11:01
NO TO JANEK LEŻYSZ PAN I ROBISZ POD SIEBIE ! Art. 207. Znęcanie się fizyczne lub psychiczne § 1. Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy albo nad małoletnim lub osobą nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. § 2. Jeżeli czyn określony w § 1 połączony jest ze stosowaniem szczególnego okrucieństwa, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. § 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
G
G 21.04.2020, 10:50
Mój ex mąż też się znęcał psychicznie i fizycznie na de mną, policjanci przy każdej interwencji nie chcieli mi uwierzyć (nie było krwi ani połaman). Był wojskowym potrafił bić tak by nie było śladów...z nikąd pomocy...uciekłam z dzieckiem za granice, zaczęłam żyć od nowa szkoda tylko że od tamtej pory leczę się na depresje. APELUJE DO OSÓB, KTÓRE SĄ LUB BYŁY KIEDYKOLWIEK ŚWIADKAMI ZNĘCANIA SIĘ... ZGŁASZAJCIE TO DO ODPOWIEDNICH INSTYTUCJI, NIECH ZADNA KOBIETA CZY DZIECKO NIE PRZECHODZI PRZEZ TAKI KOSZMAR JAK MY.
to se dalej ćwiczył
to se dalej ćwiczył 21.04.2020, 12:05
moja babka zgłaszał dostała odpowiedz ze nie ma to nic wspólnego ze służbą a wręcz przeciwnie ze to były tylko ćwiczenia
Miluna
Miluna 21.04.2020, 10:46
A skąd tylu psychopatów w naszym mieście, kto znęca się nad słabszymi I kto takiego wychował ? To wstyd dla rodziny z której wyszedł bo pewno tam też był alkohol i przemoc.
Somsiad
Somsiad 21.04.2020, 10:11
Za jaja i na latarnie z nim
homo sapiens
homo sapiens 21.04.2020, 10:44
Samosądy to były w czasie wojny. W cywilizowanym świecie od wymierzania sprawiedliwości jest sąd. Czy zrozumiał prymitywny Somsiad?
pati
pati 20.04.2020, 23:45
To ten co pracuje w kruszynce?
raczej
raczej 20.04.2020, 23:47
To kafar anie kruszynka!
świruję też
świruję też 20.04.2020, 22:56
Ludzie siedza w 4 ścianach i w głowę dostają!
dobra rada
dobra rada 20.04.2020, 22:24
proponuje 5 lat.. Rodzina odpocznie od skó...yna.
Wyszło Szydło z rządu
Wyszło Szydło z rządu 20.04.2020, 21:53
Im sie to po prostu należało!
Banach
Banach 20.04.2020, 21:03
On ma na głowie taką maseczkę na koronę czy założyliście mu specjalne procesorki?
wigwam
wigwam 20.04.2020, 22:56
Procesorki to dopiero na procesie!
wreszcie
wreszcie 20.04.2020, 20:44
To ten co siedzi w areszcie?

Pozostałe