Zmiana na stanowisku sekretarza gminy

  • 10.05.2020, 12:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zmiana na stanowisku sekretarza gminy igryfino (arch.) Ewa Stefańska jeszcze jako kierownik Biura Rady Gminy w Widuchowej (podczas sesji).
Zastępca kierownika Referatu Organizacyjnego Ewa Stefańska ma zostać nowym sekretarzem gminy. Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko kierownicze w urzędzie trzeba było powtórzyć, bowiem w kwietniu jedyna oferta jak wpłynęła, nie spełniła wymagań. Po przeprowadzeniu weryfikacji zgłoszenia, jakie wpłynęło w drugim naborze okazało się, że kandydatka spełnia wymagania formalne i Ewa Stefańska została dopuszczona do następnego etapu rekrutacji.

Nowa sekretarz gminy Widuchowa zastąpi na tym stanowisku Andrzeja Stachurę. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (119)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Prawdę ci powiem
Prawdę ci powiem 23.05.2020, 23:39
....no tak Ewa...... albo za dużo wie i trzeba ją kupić ( zatrudniony jej syn już został w Gminie) albo zasłużyła się donosicielstwem, knuciem i intrygami. Ot cała Ewa, ot cała A.K.K........ noc dodać ,nic odjąć.....
szperacz
szperacz 15.05.2020, 03:08
Hejterze, poszperaj w sobie! Może wtedy przekonasz się, że więcej w Tobie z innych niż z samego siebie
sokowirówka
sokowirówka 14.05.2020, 21:28
Najskuteczniejszym urządzeniem do wyciskania soków z hejterów jest sokowirówka do głoszonych przez nich nonsensów
myśl kosmiczna
myśl kosmiczna 14.05.2020, 21:11
Nie trzeba pracować jako kontroler w ośrodku lotów kosmicznych, by hejterów sprowadzać z obłoków na ziemię
Zyta
Zyta 24.05.2020, 02:13
a tak wracając na ziemię to jakie kompetencje i kwalifikacje ma Pani Ewa?
myśl
myśl 14.05.2020, 15:30
Prawda dominuje wówczas, gdy ludzie są prawdziwi z imienia i nazwiska. Pogrążeni w hejcie demoralizują się
Ciekawa
Ciekawa 24.05.2020, 02:13
a jaka jest prawda w tym, że Ewa została sekretarzem?
do hejtera z Krzywiny
do hejtera z Krzywiny 14.05.2020, 15:41
Pyotrek to się podpisz z imienia i nazwiska, to może przestaniesz się demoralizować.
podstawowe pytanie
podstawowe pytanie 14.05.2020, 14:35
Waydyk to jakie dostał teraz zadanie?!
halo
halo 14.05.2020, 14:41
On może pełnić tylko jedno przy***sa
z Krzywiny
z Krzywiny 14.05.2020, 15:36
I takie pełni na 4 litery!
taka sobie myśl
taka sobie myśl 14.05.2020, 13:20
Tutejsi hejterzy zagrzebani w samych sobie uzurpują reprezentację do całej wirtualnej aktywności narodowej
w ogóle taki sobie jesteś
w ogóle taki sobie jesteś 14.05.2020, 14:10
Nie każdy kto wytyka ci Piotrusiu brak gospodarności w sprawie publicznych pieniędzy jest hejterem. To strażnik moralnosci. Również twoich czynów.
prawnik
prawnik 14.05.2020, 14:23
Pomówienie jest formą hejtu. Radzę mając dowody wybrać się do odpowiedniej instytucji i złożyć konkretne doniesienie. Pisanie anonimowe, że niby coś tam, jest przestępstwem. Ja postąpiłbym w ten sposób. A tak na marginesie. Ja go też nie lubię, ale trzymajmy się jakiś zasad. Walmy w niego ile wlezie, ale nie pomówieniem
do hejtera podszywajacego się pod prawnika
do hejtera podszywajacego się pod prawnika 14.05.2020, 14:34
Pyotrek hejterze czekaj czekaj pozew przyjdzie!
niecierpliwy
niecierpliwy 14.05.2020, 12:23
Kiedy będzie 100 komntarzy?
manifest
manifest 14.05.2020, 10:51
Hejtery zafascynowani tylko sobą nie są w stanie radować się obecnością hejtowanych
przyszłe władze
przyszłe władze 14.05.2020, 07:44
Dresiarz temu winny
Dresiarz na księżyc
Dresiarz na księżyc 14.05.2020, 00:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

pytanie do władz
pytanie do władz 13.05.2020, 11:17
Czy pan Piotr Waydyk nie ma innych zajęć niż zajmowanie się polityką?
Stefania
Stefania 24.05.2020, 02:17
Z tym pytaniem to trzeba zwrócić się do kuratorium Oświaty w Szczecinie. Dłużej już takiego nieróbstwa nie można tolerować, szkoda naszych dzieci, i ktoś taki wychowuje młodzież. Po trupach doszedł do stołka dyrektorskiego,
normalny
normalny 14.05.2020, 10:54
Dresiarz nie jest do końca normalny. Na pewno jest tylko niedostatecznie shejtowany!
do normalny
do normalny 14.05.2020, 12:23
PAnie Piotrze jestem w szoku. Co za samokrytyka.
kuratorium
kuratorium 13.05.2020, 15:00
dyrektorowi nie wolno bo zaraz wylatuje ze stanowiska..Jurku Sołtysiaku czy ty tego nie widzisz??????
popis
popis 14.05.2020, 10:55
Panie Jurku, czas na działanie. Jest pole do popisu
chwilowo bezrobotny
chwilowo bezrobotny 13.05.2020, 15:27
Nie ma dzieciaków w szkole to pewno się nudzi ten Waydyk.
kawa
kawa 13.05.2020, 08:38
Ewunia tylko kawę robiła i papiery przekładała...świetna kandydatka..
Olek
Olek 24.05.2020, 02:18
no i tacy ludzie, z takim doświadczeniem sprawują w naszej gminie stanowiska. Ciekawa jestem jakie to zasługi posiada Ewa?
odkrycie
odkrycie 13.05.2020, 06:52
O Boże! Jak to czytam, musze stwierdzić, że wolno bać się pandemii, lecz zwykłego faceta w dresie
Piosenka o dresiarzu znacie ???
Piosenka o dresiarzu znacie ??? 12.05.2020, 23:15
„Nie chcemy cię dresiarzu , nie chcemy cię bo mówią i tobie wszyscy ludzie zle , ze manipulujesz tyłki obsmarowujesz, nie chcemy cię dresiarzu nie chcemy cię , przykładu w szkole nie dajesz, poplamiony wstajesz , nie chcemy cię dresiarzu ,nie chcemy cię’’
Spiewak
Spiewak 13.05.2020, 08:45
Do jakiej melodii?
ops
ops 14.05.2020, 10:31
międzynarodówki..
Laura
Laura 12.05.2020, 23:13
Ludzie po co piszecie o tym wajdyku wsyscy którzy go znaja maja wyrobione o nim zdanie Wystarczy spojrzec na jego fizjonomie i te jego włosy to wystarczy .Dziwie się jego żonie ze go nie pogoni a co do jego poglądow to kresowiak wschodni
nie bądź naiwna i rozpocnaj krętacza naiwna
nie bądź naiwna i rozpocnaj krętacza naiwna 12.05.2020, 23:32
Laura, przecież to on głównie sam o sobie pisze.
tylko pytam
tylko pytam 12.05.2020, 21:55
Pan Waydyk oddał już pieniadze szkole? Chodzi o te zasądzone przez sąd.
Trzy sprawiedliwe
Trzy sprawiedliwe 12.05.2020, 22:27
Radne Hasiuk, Markowicz i Smętek. Prosze sprawdzić, co jest na rzeczy?
grill
grill 12.05.2020, 22:37
Ogólnie jest tak, że pieniądze należne szkole powinny wrócić do budżetu gminy i potem do szkoły. I to co do złotówki!
przełaje
przełaje 14.05.2020, 10:33
a te z faktur za biegi krzywińskie, które trącą lewizna...?
kość
kość 12.05.2020, 20:47
A co na to megaloman Waydyk?
zorientowany
zorientowany 12.05.2020, 22:01
Wójt Lidwin nieźle się z nim bawił, ale jak zobaczył co to za gość to wolał aby nie nauczał. Były wójt ma teraz anonimowy nick. On może pokazać dyr. Waydykowi gdzie jego miejsce. Pan dyrektor może się go bać, bo były wójt to mocny gość z poczuciem humoru
też mam anonimowy nick
też mam anonimowy nick 12.05.2020, 21:45
Myślę, że świetnie się bawi, jak ludzie opiewają jego chwałę i wielkość. Fakt, obojętnie obok niego nie da rady przejść. Chyba lepiej się z nim zaprzyjaźnić niż opluwać. Tak sądzę
terror
terror 12.05.2020, 20:43
Istnienie zidentyfikowanej postaci dresiarza przeistoczyło się w rodzaj społecznego terroru
Mam dylemat
Mam dylemat 12.05.2020, 20:36
Mam wątpliwości odnośnie stanu umysłów wyznawców dresiarza. Inwazja erotycznej zmysłowości czy rewolucja w świecie trendów mody?

Pozostałe