Sieć Watchdog zgłasza "nieodbycie wyborów" do prokuratury

  • 11.05.2020, 01:00
  • dost.
 Sieć Watchdog zgłasza "nieodbycie wyborów" do prokuratury Lukas Plewnia, CC BY-SA 2.0
Sieć Obywatelska Watchdog Polska złożyła do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Jarosława Kaczyńskiego, Jarosława Gowina, Zbigniewa Ziobrę oraz członków Rady Ministrów.

O co podejrzewamy Kaczyńskiego, Gowina i Ziobrę?

O uniemożliwienie Polkom i Polakom udziału w głosowaniu na Prezydenta RP, poprzez wprowadzenie do ustawy z 16 kwietnia przepisów pozbawiających Państwową Komisję Wyborczą wpływu na organizację wyborów. Politycy wykorzystali sytuację, w której trudno byłoby odrzucić ustawę pomagającą przedsiębiorcom w czasie pandemii, i wprowadzili do niej niezgodne z Konstytucją przepisy dotyczące wyborów.

O co podejrzewamy członków Rady Ministrów?

O przekroczenie uprawnień, poprzez zainicjowanie ustawy, która posłużyła do obejścia Konstytucji oraz niedopełnienie obowiązków – mimo iż wymagała tego sytuacja, nie wprowadzono stanu klęski żywiołowej.

Sieć Obywatelska Watchdog Polska

dost.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (131)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kamil/a Zaradkiewicz
Kamil/a Zaradkiewicz 12.05.2020, 12:30
Jak na kobietę przystało Kamila wzięła się od razu za porządki! Piso plusy też pozamiata!
wSzoku
wSzoku 11.05.2020, 23:43
Za serią fałszywych alarmów bombowych podczas zeszłorocznych egzaminów maturalnych stoją rosyjskie specsłużby. Jak dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM, takie są pierwszoplanowe ustalenia polskich śledczych badających ten internetowy atak. Przypomnijmy, że w trakcie egzaminów maturalnych maile z groźbami dotarły do prawie 700 szkół w całej Polsce.
88
88 12.05.2020, 13:00
Przestań się ukrzańska parówo produkować. Wytrzyj smarki pod nosem małoletni PO-pierdo.... Jesteś naście razy gorszy przypał od PiS -dzielca Saurona.
LUKE SKYWALKER
LUKE SKYWALKER 12.05.2020, 14:50
88... Rasista z ciebie pełną gębą! A ty jaki masz paszport? Bananowej Republiki?
spiker
spiker 12.05.2020, 08:39
Ciekawe kiedy tutaj taki "bombowy" pomysł podrzucą.
wynik zamieszania
wynik zamieszania 11.05.2020, 22:46
Cyrk z wyborami pokazał tylko że zjednoczona prawica, czyli koalicja rządząca to jedynie wspólnota oparta na kalkulacji politycznej, a nie zgodności ideowej. I że rola Kaczyńskiego na tym skrzydle słabnie.
LUKE SKYWALKER
LUKE SKYWALKER 11.05.2020, 19:30
Piszcie sobie piszcie! Jak można zauważyć trolle Sauron i przygłupi Ajwaj itp. wasze musi być zawsze na wierzchu!!! Rozjechaliście celowo ten bardzo ważny temat dla nas obywateli Polski.... a nie dla was czy waszych zwierzchników tym którzy wam za pis_anie czy wklejanie tych bzdur płacą!!!
A homo to wy wszyscy z tej bandy jesteście tak jak Kaczka czy p.o. prezesa Sądu Najwyższego! Monitoring będzie trwał z naszej strony cały czas... i przestrzeń!!! Jesteście niestety z CIEMNEJ STRONY MOCY!!!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.05.2020, 23:14
LUCK wytrzezwiałeś i tak trzymaj ah aha h co tam w jaskini na garncarskiej 5 tw yoda pisze konspekty czy dostaje wprost z jasnej strony mocy ha ha ah chlapnąłęś wora dla dariusza ha ah ah czy tylko lodzik z grymasem
LUCK SKYWALKER
LUCK SKYWALKER 12.05.2020, 01:45
Get out of my way f*cking pigs!!!
Lewackie szczoszki
Lewackie szczoszki 11.05.2020, 17:44
Były szef Nowoczesnej w Przemyślu Kamil Kurosz nawoływał niedawno w mediach społecznościowych do „fizycznej eliminacji” Jarosława Kaczyńskiego oraz do „unicestwienia pisowskiej zarazy”. Wpisy polityka okazały się na tyle szokujące, że zainterweniować musiały służby.
— Jestem coraz bliżej decyzji o poświęceniu się dla Najjaśniejszej Rzeczpospolitej i fizycznej eliminacji kaczego ch***ka”, „Już za późno na litość. Trzeba tę pisowską zarazę unicestwić. Fizycznie — nawoływał w jednym ze swoich wpisów były polityk Nowoczesnej.
LUKE SKYWALKER
LUKE SKYWALKER 12.05.2020, 00:23
KORWIN MIKKE TEŻ SZABELKĄ WYMA***E I NAWOŁUJE DO NIENAWIŚCI O TYM WKLEJCIE TEŻ!!!
ROZWIŃ WYRAZ LEWACKIE? ALE GDZIE WY TYLKO POWTARZACIE NIE MAJĄC ZIELONEGO POJĘCIA JAK TO PRZETŁUMACZYĆ Z NOWO MOWY PAWŁOWICZOWEJ NA POLSKI!!!
Sauron
Sauron 11.05.2020, 17:17

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Sauron
Sauron 11.05.2020, 16:25
Ajvaj co to za glupek ubliza wszytskim?wypisuje jacys bossakow korwinow?to napewno zboczeniec jakis lgbt?
LUKE SKYWALKER
LUKE SKYWALKER 11.05.2020, 17:24
TAKIE SAMO MAM PRAWO DO PISANIA TUTAJ JAK WY RUSKIE PISO BO"SS"AKOWE TROLLE!!!
ZNAMY WASZE METODY DZIAŁANIA!!!
ZBOCZEŃCY TO WY JESTEŚCIE PRAWDA TOWARZYSZE CO DZIELICIE BIURKA W TYM SAMYM BIURZE POLITYCZNYM!!!
luke  panuj  nad mocą
luke panuj nad mocą 12.05.2020, 07:19
nie odbierajcie mu tego prawa bo jak ten giermek zostanie rycerzem ha ha ah darek z warszewa błedny rycerz musi go pasować na rycerza swym lewicowym mieczem ha ha ah
LUKE SKYWALKER
LUKE SKYWALKER 12.05.2020, 11:28
Reprezentuję sam siebie i nie biorę za to pieniędzy... A ty z tą swoją pandą głupków interesy ruskich i niemieckich faszystów! Sorry dla mnie to nie jesteście POLAKAMI!!!
łowca smoleńskich troli
łowca smoleńskich troli 12.05.2020, 11:44
Nieźle pod garem trzeba mieć żeby mówić kto jest Polakiem, a kto nie. ZDEKONSPIROWAŚ SIĘ!
LUKE SYWALKER
LUKE SYWALKER 12.05.2020, 12:03
Pokaż paszport to pogadamy! Ale nie Polsatu!
A co ja myślę o takich jak wy to nigdy się nie dowiecie bo i tak nie zrozumiecie!
Jeżeli chodzi o postrzeganie Polski globalnie od pięciu lat to nie będę przytaczał... bo tylko cyrylicą czytać potrafisz czy potraficie!
Wszyscy PISO polaczki szykujcie się na minusowy dobrobyt! Zegar tyka tik tak! Żal mi normalnych i uczciwych!
pozdrawiam
pozdrawiam 11.05.2020, 17:00
nie mam bladego pojęcia ale kusą z widuchowej zna musle ze to jakiś czubek z SLD od wieczorka
CHYBA Z WIDUCHOWEJ  BO ANNE ZNA
CHYBA Z WIDUCHOWEJ BO ANNE ZNA 11.05.2020, 16:55
NIE ZNAM ***
TW YODA  UZYWA KOSZER MOCY AH AH AH
TW YODA UZYWA KOSZER MOCY AH AH AH 11.05.2020, 16:09
LUK widzę ze używasz mocy na tym portalu ah ah ah https://youtu.be/bF53RbSLraY tylko tw yooooooooooodek z gminy wie jak wyciagnać twój statek kosmiczny żebyś stą ODLECIAŁ HA HA AH
Izwietia
Izwietia 11.05.2020, 16:01
Prezydent Rosji Władimir Putin poinformował w poniedziałek, że od 12 maja w kraju zakończą się dni wolne od pracy wprowadzone w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa. Zaznaczył przy tym, że "nie kończy się walka z epidemią".
niech gul skorzy proklemlowskim trollom
niech gul skorzy proklemlowskim trollom 11.05.2020, 15:54
Według rosyjskiego portalu internetowego Projekt, 376 żołnierzy i kursantów uczelni wojskowych zakaziło się koronawirusem podczas prób przed defiladą 9 maja w Moskwie, która ostatecznie się nie odbyła. Ministerstwo obrony Rosji nie skomentowało tych doniesień.
dotyczy wyborów
dotyczy wyborów 11.05.2020, 15:34
Gowin w rozmowie z dziennikiem był pytany z czym mieliśmy do czynienia w Zjednoczonej Prawicy na linii Porozumienie–PiS, czy była to mała różnica zdań, czy otwarty konflikt. - Nazwałbym to poważną różnicą zdań w jednej z kluczowych dzisiaj spraw, jaką jest znalezienie wyjścia z impasu konstytucyjnego co do terminu wyborów. Jednak obie strony przez cały czas miały wolę kontynuowania współpracy. Rządy Zjednoczonej Prawicy dobrze przysłużyły się Polsce. Warto je kontynuować - podkreślił lider Porozumienia.
LUKE SKYWALKER
LUKE SKYWALKER 11.05.2020, 15:57
KOPIUJ WKLEJ! BO"SS"AKOWY PISO RUSKI TROLLU!!!
TYLKO GŁUPKI W TĄ WASZĄ RADZIECKĄ PROPAGANDĘ UWIERZĄ!!!
rus
rus 11.05.2020, 14:59
Watchdog tak jak Werwolf sieje dezinformację! Czy mają coś ze sobą wspólnego? Czy też będą niszczyć wszystko co Polskie?
rus_PISO RUSKI BO"SS"AKOWY TROLL!!!
rus_PISO RUSKI BO"SS"AKOWY TROLL!!! 11.05.2020, 16:00
(...)
Zmień nick i przyjmij jeden. Wyłącz caps locka.
Komentarz usunięty.
administrator
LUKE SKYWALKER
LUKE SKYWALKER 11.05.2020, 17:25
ZBLOKOWAĆ ADMIN TO POWINIENEŚ TYCH CO OPANOWALI TEN PORTAL!!!
88
88 11.05.2020, 17:17
brawo admin !
LUKE SKYWALKER
LUKE SKYWALKER 11.05.2020, 22:58
88 trollu już od dawna jesteś na naszej czarnej liście!!!
Zobaczymy komu będziesz klaskać jak wam się kasa skończy!!!
wykrywacz proklemlowskiego kłamstwa
wykrywacz proklemlowskiego kłamstwa 11.05.2020, 15:24
A co to jest Werwolf? Jakaś kremlowskia akcja propagandowa?
rus
rus 11.05.2020, 14:59

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

rus
rus 11.05.2020, 14:59
Watchdog tak jak Werwolf sieje dezinformację! Czy mają coś ze sobą wspólnego? Czy też będą niszczyć wszystko co Polskie?
LUKE SKYWALKER
LUKE SKYWALKER 11.05.2020, 16:01
AMATORZY!!! PODWÓJNIE ZNOWU WKLEJASZ!!!
BO"SS"AKOWY PISO RUSKI TROLLU OPŁACANY Z NASZYCH PODATKÓW!!!!!
wykrywacz proklemlowskiego kłamstwa
wykrywacz proklemlowskiego kłamstwa 11.05.2020, 15:29
Proklemlowskie trolle zgodnie z Gebelsowską zasadą, że kłastwo kilka razy powórtzone staje się prawdą.
czyli tuż tuż
czyli tuż tuż 11.05.2020, 14:41
Wszystko wskazuje na to, że wybory będą pod koniec czerwca lub w lipcu - powiedział wiceminister infrastruktury Marcin Horała.
Horała powiedział w TVN24, że z tego, co wie, w ciągu najbliższych dni przedstawiona zostanie nowelizacja ustawy o szczególnym trybie wyborów w związku z pandemią, zostanie ogłoszony nowy termin wyborów i będziemy się zajmować kampanią wyborczą, a przede wszystkim walką z epidemią i kryzysem.
KARTY DO GŁOSOWANIA!!!
KARTY DO GŁOSOWANIA!!! 11.05.2020, 14:52
Kiedy Sasin z Pinokiem za karty do głosowania oddadzą z powrotem na nasze państwowe konto???
to ta iskra co ma wyjść z polski ah aha h
to ta iskra co ma wyjść z polski ah aha h 12.05.2020, 08:31

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Saurom
Saurom 11.05.2020, 14:40
(...)
Skończ z mową nienawiści. Komentarz usunięty.
administrator
Obserwator
Obserwator 11.05.2020, 14:39
Nieudolni i niekompetentni. Jak nasz tercet.
Sauron
Sauron 11.05.2020, 14:36
Tusk nie wystartuje z prostej przyczyny jeżeli to uczyni to od razu zostaną wyciągnięte wielkie armaty w postaci jego agenturalnej przeszłości na rzecz niemiec .wysprzedazy Polskiego majatku....
SAURON_BO"SS"AKOWY RUSKI PISO TROLL
SAURON_BO"SS"AKOWY RUSKI PISO TROLL 11.05.2020, 14:50
KACZYŃSKI NIECH Z KORWINEM W TANDEMIE WYSTARTUJĄ!!!!
RASISTOWSKIE RUSKIO-HITLEROWSKIE DZIEWCZYNKI MĄDRE TYLKO NA SWOIM PODWÓRKU!!! :DDDDDDD
do prokelwoskiego trolla
do prokelwoskiego trolla 11.05.2020, 14:46
Sauron a co nas interesują wasze przerdzewiałe proklemlowskie armaty? Do wróbli sobie strzelajcie a nie do polskiej się mieszajcie!
Oczywista oczywistość
Oczywista oczywistość 11.05.2020, 14:26
Toż to zamach stanu.
ZAMACH W SENSIE WYMACH!!!
ZAMACH W SENSIE WYMACH!!! 11.05.2020, 14:54
KASA KAS WŁADZA!!! SŁABO SIĘ STARACIE PISO RUSKIE BO"SS"AKOWE TROLLKI!!
Ważniak
Ważniak 11.05.2020, 13:43
Watchdog Polska w uzasadnieniu zawiadomienia: "W odniesieniu do Andrzeja Sebastiana Dudy korzyść ta wyrażała się w zapewnieniu mu możliwości nieskrępowanego prowadzenia kampanii wyborczej w sytuacji, gdy pozostali kandydaci – w związku z wprowadzonymi ograniczeniami – są tej możliwości pozbawieni. W odniesieniu do Elżbiety Witek korzyść ta wyraża się w tym, iż po upływie kadencji Andrzeja Sebastiana Dudy będzie ona wykonywać obowiązki Prezydenta Rzeczypospolitej."
Ważniak_KOLLEJNY NOWY KRYPTONIM TROLLA!!
Ważniak_KOLLEJNY NOWY KRYPTONIM TROLLA!! 11.05.2020, 14:39
BUL BUL TONĘ!!! WKLEJAJCIE SOBIE WKLEJAJCIE!!! :DDD
KASA KASA WŁADZA!!!
Sauron
Sauron 11.05.2020, 14:34
alez matacza, robic wybory bo was komuchy wydymaja!
SAURON_OD DAWNA NA NASZEJ CZARNEJ LIŚCIE!!!
SAURON_OD DAWNA NA NASZEJ CZARNEJ LIŚCIE!!! 11.05.2020, 14:47
KOMUCHY TO WY WSZYSCY JESTEŚCIE!!! BO"SS"AKOWE PISO RUSKIE KRYMINALIŚCI!!!
I TAK JASNA STRONA MOCY WYGRA!!!!!!!!!!!!
do proklemlwoskiego trolla Saurona
do proklemlwoskiego trolla Saurona 11.05.2020, 14:47
A czy stolicą komunizmu nie jest czasami wasza Moskwa?

Pozostałe