Paulina Cholewa zaśpiewała na moście w Gryfinie [WIDEO]

  • 14.05.2020, 22:53
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Paulina Cholewa zaśpiewała na moście w Gryfinie [WIDEO]
Po sukcesie zeszłorocznego klipu, który został zrealizowany w ramach wygranej Talent Show i dużym zainteresowaniu słuchaczy, chojeńska wokalistka postanowiła przygotować kolejny projekt. Tym razem jest to cover utworu polskiego wokalisty Marcina Sójki.
Produkcję, począwszy od aranżu, przez nagranie studyjne i montaż video zrealizował Tomasz Śpiewak, właściciel szczecińskiego studia Singerton, z którym siedemnastoletnia chojnianka współpracuje od kilku lat.
Paulina Cholewa zaprasza do obserwowania jej profilu na Instagramie (paulina_cholewaa), gdzie pojawiają się informacje dotyczące jej muzycznych przedsięwzięć.
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

grzybiarz
grzybiarz 17.05.2020, 23:12

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

pod lupa
pod lupa 17.05.2020, 23:11
A niech idzie na wies zaspiewac
Cieślak
Cieślak 17.05.2020, 18:46
Brawo Paulino Pisze to jeszcze raz brawo
Misio
Misio 17.05.2020, 15:13
Przepiękny głos i wspaniała realizacja ukazująca potęgę mostu, która można porównać do potęgi głosu tej młodej dziewczyny. Gratulacje!
Cieślak
Cieślak 17.05.2020, 12:51
Całym sercem z tobą
by
by 16.05.2020, 20:59
Ładny mamy ten most. Może niedlugo też coś tam nagramy.
talmu dysta
talmu dysta 15.05.2020, 09:30
A dlaczego w tekście piosenki nie ma nic o "ostrym cieniu mgły"?
to był ten dzień
to był ten dzień 15.05.2020, 09:22
Wystąpiła na Dni Gryfina o których Sawaryn zapomniał!
most
most 15.05.2020, 08:30
pierwsza zwrotka w ogóle nie zrozumiała. tekst jest słabo edytowany
muzyk
muzyk 15.05.2020, 08:35
Most, masz pewno słabe głośniczki w smartfonie.
burza
burza 15.05.2020, 07:57
Dziewczyna z Chojny reklamuje gryfiński most...brawo i dziękujemy,bo można bez reklamy wojny zachęcić ludzi. Świetny teledysk i cudowny głos.
.
. 14.05.2020, 23:38
Świetna robota, głos nie z tej ziemi , teledysk rewelacyjny !Fajnie się słucha i ogląda. Fajna reklama Gryfina
Marco
Marco 14.05.2020, 23:24
Ładny dojrzały głos. Jestem pod wrażeniem!
Raffer
Raffer 14.05.2020, 23:16
Wiedziałem, że kiedyś z Odry wypłynie syrena, ale nie wiedziałam, że taka urodziwa i utalentowana!
respirator
respirator 14.05.2020, 23:14