Wyciągnęli kości ludzkie. Czy genetycy sądowi wyjaśnią sprawę?

  • 18.05.2020, 19:48
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wyciągnęli kości ludzkie. Czy genetycy sądowi wyjaśnią sprawę?
Gryfińscy policjanci zostali wezwani na miejsce znalezienia szczątków ludzkich. Robotnicy odkryli je podczas prac ziemnych. Funkcjonariusze dokonali oględzin miejsca zdarzenia, a kości zostały zabrane.

-Podczas prac ziemnych ujawniono kości, prawdopodobnie ludzkie, które zostały zabezpieczone. Aktualnie czekamy na opinię biegłego - poinformował nas dzisiaj starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Wykopane w Gryfinie ludzkie szczątki można zidentyfikować na podstawie badań DNA. Dzięki technikom stosowanym w genetyce sądowej, nawet po latach udaje się rozwiązać niewyjaśnione dotychczas sprawy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Frezor
Frezor 19.05.2020, 20:57
To szczatki z wojny. Przeciez to byla glowna droga i duzo ludzi tu poleglo.
Nie trzeba sluzyc w policji zeby to wiedziec
Ms
Ms 19.05.2020, 14:46
Zdjęcie zrobione przy stacji paliw na pomorskiej
To nie szczątki tylko cały kościotrup
To nie szczątki tylko cały kościotrup 18.05.2020, 22:39
Jechał na rowerze i miał na kierownicy żółtą reklamówkę z winem z Biedro ńki.
hej
hej 18.05.2020, 22:44
Pewno ten co gwizdnął wannę na Flisaczej!
A
A 18.05.2020, 21:57
To gdzie to znaleźli?
Taaa
Taaa 18.05.2020, 20:37
Zasmucę wszystkich że prawdopodobnie nie będzie żadnej rewelacji, gdyż jeżeli to tam gdzie dworzec to dawniej w parku i okolicach był cmentarz. Nie wiem czy babcie są w stanie to potwierdzić ale pradziadowie zapewne owszem.
88
88 19.05.2020, 13:34
Każdy tubylec wie, że Park Miejski to były cmentarz. Nekropolia założona w 1781 r. służyła pochówkom do 1911 r. Od tego roku, po wyznaczeniu nowego cmentarza poza terenem miasta, sukcesywnie likwidowano nagrobki. Jeszcze pod koniec lat 60 u.w. jeżdziło się w parku na sankach obok grobowców, które protoplasta obecnego PUK, wykorzystywał jako magazyny.
raczej
raczej 18.05.2020, 20:45
To chyba chodzi o koniec ul. Popomorskiej! Tam cmentarza nie było!
milk
milk 18.05.2020, 20:15
Moze to jeszcze z wojny?
Maurycy
Maurycy 18.05.2020, 20:18
.... albo z morderstwa
brrrrr
brrrrr 18.05.2020, 20:09
Tu koronawirus, tu co chwila szczątki ludzkie, normalnie strach włączyć internet.

Pozostałe