Pierwsza taka sesja. Nowy radny złożył ślubowanie

  • 19.05.2020, 13:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pierwsza taka sesja. Nowy radny złożył ślubowanie
Dziś 19 maja 2020 r. odbyła się pierwsza sesja Rady Miejskiej w Cedyni w dobie koronawirusa. Jednym z punktów było złożenie ślubowania przez nowego radnego.

Ślubowanie złożył Piotr Krupiński, który został wybrany na radnego w wyniku głosowania uzupełniającego przeprowadzonego 3 maja 2020 r. Nowy radny ma 45 lat i jest pracownikiem Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Cedyni.

Sesja Rady Miejskiej w Cedyni w szczególnych warunkach odbywała się w Zespole Szkołno-Przedszkolnym w Cedyni. Stoliki zostały ustawione w bezpiecznej odległości od siebie. Dostępne były rękawiczki, maseczki i płyn odkażający. Obrady były transmitowane także w internecie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Co za wiocha
Co za wiocha 20.05.2020, 02:56
Zróbmy zrzutkę na marynarkę i spodnie z kantem.
do prymitywa
do prymitywa 20.05.2020, 13:17
Jak ktoś się nie ma czego przyczepić to się przyczepia wyglądu.
Szuka roboty
Szuka roboty 20.05.2020, 01:49
Uciekł z Wronek i węszy ?
:-)
:-) 19.05.2020, 22:23
Najważniejsze że się uśmiechnął do zdjęcia!
I ten nos kak chu. .
I ten nos kak chu. . 19.05.2020, 20:17
Od razu założył pasiaki. Jak zaczął tak skończy.
smutno mi
smutno mi 19.05.2020, 22:25
Oj Andrzej, Andrzej nie umiesz przegrywać. Kampania się już skończył i wynik wyborów jest jednoznaczny. Pogódź się z tym!
stewardesa
stewardesa 19.05.2020, 19:11
A przewodniczący zrobił kurs instrukcji noszenia maseczki?
Podstawy wychowania ..
Podstawy wychowania .. 20.05.2020, 17:19
Nie, ale powinien zwrócić uwagę pajacowi aby szanował urząd, kolegów radnych, burmistrza no i przede wszystkim wyborców i mieszkańców gminy.
@@@
@@@ 19.05.2020, 18:30
A w Gryfinie blokują.
wkrótce wybory
wkrótce wybory 19.05.2020, 16:55
Kiedy pójdziemy do urn? - Chcielibyśmy 28 czerwca, ale musimy poczekać na decyzję PKW - stwierdził wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki.
Aktualny stan faktyczny
Aktualny stan faktyczny 19.05.2020, 18:34
Poczekaj tłuku na ustawę procedującą wybory, bo tak rozpirzyliście państwo, że prezydenta jak na razie nie można wybrać. To zamach stanu kaczystów. Wprowadzili stan wojenny bez jego ogłaszania i zlikwidowali wybory prezydenckie.
Chigienista
Chigienista 19.05.2020, 16:33
Co ten nochal zasmarkany tak wystaje spod maseczki? Majtki też tak nosisz?
Marnie zaczął ..
Marnie zaczął .. 19.05.2020, 18:35
Taaki ch..
Miler
Miler 19.05.2020, 19:13
Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy!
maseczka
maseczka 19.05.2020, 16:40
Andzrej to że nie wygrałeś to nie znaczy że teraz możesz obrażać radnego !!
On jest za cienki
On jest za cienki 19.05.2020, 17:50
To ja. A Andżej były w stanie coś takiego napisać?
krawiec
krawiec 19.05.2020, 15:31
kupcie mu jakiś garnitur, bo wygląda jak ***
prof.