Bramka termowizyjna w urzędzie sprawdzi ci temperaturę

  • 19.05.2020, 17:13
  • Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego
Bramka termowizyjna w urzędzie sprawdzi ci temperaturę
-Sprzęt pomoże zapewnić bezpieczeństwo zarówno osób załatwiających sprawy w urzędzie, jak i naszych pracowników w czasie pandemii koronawirusa – mówi dyrektor generalna ZUW Anna Kołek – Wszystkich przebywających w budynku – zarówno pracowników, którzy obsługują klientów, jak i interesantów, obowiązują też maseczki i rękawiczki.

Przy czynnym wejściu do Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego od ul. Jarowita ustawiona została bramka termowizyjna, która bezdotykowo sprawdza temperaturę ciała osób wchodzących do urzędu. Przy wejściu zainstalowano także automatyczne dozowniki z płynem dezynfekcyjnym do rąk.

- Każda osoba, która chce załatwić sprawę w urzędzie w Szczecinie lub w delegaturze w Koszalinie, powinna najpierw umówić się na wizytę na określoną godzinę, telefonicznie lub mailowo – dodaje dyrektor Anna Kołek – Zapobiegnie to tworzeniu się długich kolejek w oczekiwaniu na załatwienie sprawy oraz usprawni przepływ osób. Przepraszamy za wszystkie niedogodności i liczymy na zrozumienie – nowe warunki pracy urzędu podyktowane są wyłącznie względami bezpieczeństwa i troską o nasze wspólne zdrowie.

Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ten co liczy
ten co liczy 20.05.2020, 09:38
Najpierw status majątkowy a potem pani sekretarka skieruje telefonicznie do wydziału, tam pani kierownik podejmie decyzję czy przyjąć interesanta za pół roku czy wcale i tak można pracować całe życie nie widząc wstrętnych petentów, kiedy otworzą sm. regalicę ?
antyterce
antyterce 19.05.2020, 21:57
Dopóki będzie ten "kierownik" w mieście, nic się nie zmieni. Te suche drzewa i krzewy to nasze spalone pieniądze. Ale w przeszłości w jego partii głoszono, że za kilka lat pieniędzy w ogóle nie będzie, bo będzie pełna komuna, to co się dziwić. Czym skorupka nasiąkła tym trąci. Żal w sercu patrząc na to !!
Kasjer
Kasjer 19.05.2020, 19:27
O, to rozgorączkowany vicek nie wejdzie
jego wola jest lepsza od waszej
jego wola jest lepsza od waszej 19.05.2020, 18:52
Sawaryn woli klimatyzację.

Pozostałe