Złodzieja złapali w centrum Gryfina

  • 19.05.2020, 19:09
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Złodzieja złapali w centrum Gryfina
W jednym z gryfińskich sklepów doszło do kradzieży sprzętu elektronicznego. Policjanci zatrzymali 44-letniego gryfinianina w centrum miasta. Do bezczelnej kradzieży tabletów doszło w poniedziałek 18 maja 2020 r.

-W Gryfinie na ul. Chrobrego policjanci rewiru dzielnicowego dokonali zatrzymania 44-letniego mieszkańca powiatu gryfińskiego, który to w tym samym dniu w jednym ze sklepów z elektroniką dokonał zaboru w celu przywłaszczenia tabletów o łącznej wartości 700 zł - informuje igryfino starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Mężczyzna wkrótce ma usłyszeć zarzut kradzieży. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

-
- 20.05.2020, 16:49
slyszalem, ze Gryfino nie ma gospodarza, to prawda?
88
88 20.05.2020, 16:35
To w końcu kto złapał złodzieja,bo według internautów nie była to Policja? ponoć dostali kradzieja na tacy i dokonali oficjalnego zatrzymania. To żaden ich sukces mundurowych. Może rzecznik prasowy podziękuje w mediach osobie która obezwłaniła przestępcę.
Mirka
Mirka 20.05.2020, 08:58
Ciekawe kto jest paserem który te tablety odkupuje!
Oko
Oko 20.05.2020, 13:39
Seba zwyrol
ząbol
ząbol 19.05.2020, 22:58
Wypisz wymaluj daruś z ***, też ma lepkie rączki?!
ząb
ząb 19.05.2020, 22:38
To nie *** z *** bo ma lepkie łapki?
Janik
Janik 19.05.2020, 22:06
Po wyborach, jak zwykle się wypiął na mieszkańców kasa pewnie pójdzie do kumpli na ulgi.
balillio
balillio 19.05.2020, 21:52
Moją babcie też taki oszust naciąga. Ma na imię Tadeusz, pochodzi z Torunia.
Knagulec
Knagulec 19.05.2020, 22:07
Ta łajza faktycznie zyje z moherów
Grzesio
Grzesio 19.05.2020, 21:20
Do zatrzymania doszło pod Gryfeną. Gość w średnim wieku obezwładnił złodzieja.
Knagulec
Knagulec 19.05.2020, 19:59
Takiego do kamieniołomów raz dziennie zryć i trzy razy dziennie wpie.......
Mefiston
Mefiston 19.05.2020, 19:45
Na ulicy Chrobrego? To pościg był? Chciałbym to zobaczyć!
działo się
działo się 19.05.2020, 21:54
Biegła tam pani z zielonego bloku mało co kapcie nie pogubila za parę dni całe osiedle będzie wiedziało
Piniu
Piniu 19.05.2020, 19:37
Pewno kradł już nie pierwszy raz więc uderzyli do niego jak w dym!

Pozostałe