Oferta dla młodzieży z terenu powiatu gryfińskiego

  • 20.05.2020, 08:02
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Oferta dla młodzieży z terenu powiatu gryfińskiego
Zapraszamy do udziału w międzynarodowym projekcie nauki języka angielskiego, hiszpańskiego i bahasa (z Indonezji) oraz poznawania kultur świata z Euroweekiem online! Dla wszystkich, którzy wolny czas chcą wykorzystać na naukę języków obcych, Fundacja Euroweek oferuje platformę do zajęć online.

Kursy prowadzone są przez 30 doświadczonych nauczycieli, obecnie wolontariuszy m.in. z Wielkiej Brytanii, Kolumbii, Filipin, Meksyku, RPA, USA, Peru, Azerbejdżanu, Indonezji oraz Turcji, Urugwaju, Argentyny i Hondurasu. Do wyboru są konwersacje w języku angielskim dla uczestników w każdym wieku oraz na wszystkich poziomach zaawansowania.

Możliwe są również konwersacje w języku hiszpańskim, a nawet nauka egzotycznego języka bahasa z Indonezji. Młodzież może wybrać moduł dotyczący współpracy międzynarodowej lub studiowania za granicą. Kursy „African studies„ oraz „Latin America studies” są przeznaczone dla wszystkich ciekawych świata. Euroweek online ma na celu szkolenie językowe, zwiększenie wiedzy uczestnika na różne tematy, które koncentrują się na usprawnieniu komunikowania się, wiedzy o świecie i niezbędnych umiejętnościach, które mogą wykorzystać w przyszłych przedsięwzięciach z użyciem platformy online.

Pierwsze zajęcia cieszą się ogromną popularnością. Uczestnicy pochodzą z 20 krajów, m.in. z Wielkiej Brytanii, USA, Tajlandii, Meksyku, Kolumbii, Indonezji, Azerbejdżanu, Malezji, Peru, Wietnamu, Turcji, Haiti oraz Korei Południowej. Zajęcia trwają 5-7 dni. Każdy z uczestników wybiera dogodny dla siebie blok tematyczny. Godziny zajęć także są ustalane indywidualnie z uczestnikami. Jest możliwość zajęć 1x1 oraz w grupach.

Na każdy z bloków tematycznych przeznaczone jest ok 15 godzin wideokonferencji z liderami prowadzącymi zajęcia oraz innymi uczestnikami.

Na zakończenie kursu uczestnicy otrzymują imienne certyfikaty przesłane online.

Istnieje również mozliwość nauki języka angielskiego online wraz z grupami dzieci i młodzieży z Chin. Projekt jest realizowany wspólnie z Royal's English Traing Center.

W przygotowaniu są również inne, atrakcyjne zajęcia.

Na załączonych zdjęciach widać, że wszyscy świetnie się bawią. Pierwsi uczestnicy wysoko oceniają jakość szkolenia i możliwość kontaktu z uczestnikami z zagranicy.

Jeśli są Państwo zainteresowani kursami online organizowanymi przez naszą Fundację i chcą uzyskać więcej szczegółów na ten temat, zachęcam do kontaktu: [email protected], tel. 883 967 717, 533 819 221.

Koordynatorami projektu są Lisette Dela Cruz, były pracownik Ministerstwa Edukacji Filipin oraz Aldo Hernandez Jacobo, były pracownik Narodowego Uniwersytetu Autonomicznego w Meksyku, którzy obecnie pełnią również funkcję koordynatorów wolontariuszy oraz projektu Euroweek w Polsce.

 

Instytucje zainteresowane współpracą lub informacją proszę kontakt z Adamem Jaśnikowskim, dyrektorem Fudacji Euroweek w Polsce. 792 022 777 [email protected]

 

Adam Jaśnikowski

Dyrektor Fundacji Euroweek

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rus
rus 20.05.2020, 16:24
O to coś dla peowców, sldowców i Ich zwolenników a nie tylko wulgaryzmy których nadużywają!
E-Teacher
E-Teacher 20.05.2020, 11:17
Bardzo dobra oferta dla wszystkich piso nowo ruskich! Niech się w końcu nauczą innych języków! A nie tylko łaciną podwórkową czy cyrylicą posługują w miernym stopniu!

Pozostałe