Data zawieszonego referendum wyznaczona

  • 20.05.2020, 19:37
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Data zawieszonego referendum wyznaczona
Komisarz wyborczy w Szczecinie Anna Sienkiewicz wydała postanowienie o wyznaczeniu daty zawieszonego z powodu epidemii koronawirusa głosowania w referendum. Mieszkańcy zadecydować mają czy Anna Kusy-Kłos zostanie odwołana ze stanowiska wójta Widuchowej.

Referendum wyznaczono na 7 czerwca 2020 r. 

W związku z tym kampania referendalna kończy się 5 czerwca o północy. Potem obowiązuje cisza wyborcza aż do zakończenia głosowania.

Wzór karty do głosowania zamieszczamy w fotogalerii.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (145)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jadwiga
Jadwiga 25.05.2020, 00:14
tak dużo złego jest pisane na wójt A.K.K, a przecież trzeba tej pani złożyć kondolencje z powodu tragicznej śmierci męża.
brzydko
brzydko 25.05.2020, 01:27
Na litość Anka chcesz ludzi wziąć? Przez to było już miesiąc temu.
Czesław
Czesław 24.05.2020, 02:41
Brawo, grupa Referendalna. Nareszcie mamy wyznaczoną datę referendum 7 czerwca 2020 roku, będzie to pamiętna data dla naszej gminy. Dzień wyzwolenia od chaosu, niegospodarności, zawiści, kumoterstwa, nieładu itd. Idziemy na Referendum całymi Rodzinami, musimy pokazać naszym dzieciom na czym polega demokracja!
Karolina
Karolina 23.05.2020, 23:34
Nareszcie, już traciłam nadzieję, że w czerwcu referendum nie odbędzie się i na jesień zostanie wyznaczony termin. Na referendum idę ja i cała moja rodzina, sąsiedzi też mówią, że pójdą...... Oby tylko poszło nas tylu aby odwołać A.KK. Tej osóbki już tu nie chcemy. Jeszcze trochę a Gminę doprowadzi do takiego stanu jak jej dom w Marwicach..... o zgrozo......
słuch
słuch 23.05.2020, 20:08
Pozbawieni historycznego słuchu chcieliby narzucać ton wszystkim sprawom
buk
buk 23.05.2020, 23:36
Jak historyczny to słaby i otępiały.
anty
anty 23.05.2020, 17:39
Im szybciej tym lepiej, bo tym szybciej pozbędziemy się kłopotu.
buk
buk 23.05.2020, 23:37
Kłopotem jest przepocona.
orły i łabędzie
orły i łabędzie 23.05.2020, 17:08
Czy referendalnym orłom przystoi wykonywanie partii łabędziego śpiewu?
eksperyment
eksperyment 23.05.2020, 16:15
Proszę tylko dokładnie rozejrzeć się dookoła i stwierdzić, ile to eksperymentów dokonuje się pod kątem ich nieprzydatności
horror
horror 23.05.2020, 14:53
Prawdziwy thriller intelektualny: powiew grozy od niemyślących mózgów i zakutych łbów
rozliczenie
rozliczenie 23.05.2020, 12:24
Niestety smutną prawdą jest, że bogatych duchowo zawsze rozlicza się za ubogie postępki
parafianin
parafianin 23.05.2020, 11:05
Polecam do przeczytania https://wydawnictwowam.pl/site…
wiara
wiara 23.05.2020, 10:39
Do większości naszego kleru. Rytuał nie na wiele się zda, gdy odnotowuje się rosnącą absencję wiary
Wiara
Wiara 24.05.2020, 00:38
Wiarę to my mamy w wygrane REFERENDUM!
Wiara czyni cuda, i cud się stanie!
suweren
suweren 23.05.2020, 08:28
Suweren epoki wolnego internetu: Jego Wysokość Hejt.
Ania
Ania 24.05.2020, 00:39
Prawda w oczy kole a referendum i tak wygramy i odwołamy A.K.K. I co powie Marcinek, co powie Marcinek? dalej będzie z Anią?
rachunek
rachunek 23.05.2020, 08:14
Kalkulacje wielkich zamiarów powinny się opierać na prostym rachunku matematycznym
Mirek
Mirek 24.05.2020, 00:41
Rachunek jest prosty wygrane Referendum. Wyborcy liczyć potrafią.
Ja też potrafię i na referendum idę z wielką przyjemnością.
Też parafianin
Też parafianin 22.05.2020, 20:34
Zajeżdża mi tu katechetką. A może skontaktuj się z Siekielskim to razem sobie poużywacie.
Pozostaw każdemu jego przekonania, chyba że "katecheci" mają misję do spełnienia od pani AKK Daruj sobie, a może pokutę masz zadaną to wypełniaj ją.
Znowu w życiu mi nie wyszło
Znowu w życiu mi nie wyszło 22.05.2020, 19:47
Odwieczne pytanie frustratów życiowych: jak zostać kimś, gdy jest się nikim?
Frustrat
Frustrat 24.05.2020, 00:44
jakoś Piotr W. został kimś - dyrektor szkoły za wygrane wybory,
Anna K.K została wójtem a mogła dalej pietruszką handlować w Gryfinie.
inna osoba mogła dalej być dyrektorem domu dziecka itd. i tak to NIKT został kimś. Pytanie tylko kim?
życiowa prawda
życiowa prawda 24.05.2020, 00:53
Można być dyrektorem i być nikim.
garb
garb 22.05.2020, 19:45
Największy garb rośnie u tych, których nieuzasadnione aspiracje rosną na wysokość ich percepcji intelektualnej
Iloraz
Iloraz 24.05.2020, 00:46
oj racja, racja dyrektor szkoły w Krzywinie to już nie tylko brzuch piwny nosi ale i garb na plecach. Te garby to też mają i inni dworacy A. K. K
O ilorazie inteligencji to już nie wspominam.
kulminacja
kulminacja 22.05.2020, 19:41
Kulminacyjnym wyrazem własnej niemocy staje się przemoc, poczucia mocy - megalomania, normalności - zapomnienie i obojętność społeczna.
Ty
Ty 24.05.2020, 00:49
Ot i sylwetka Anki K.K. Piszę Anki bo jestem z nią po imieniu. Tak się chciała przypodobać wszystkim w gminie, że ze wszystkimi jest na ty. Myślała, że tym coś ugra. Przewiozła się.
Parafianin
Parafianin 22.05.2020, 19:18
Czego oczekuję od księdza? Tego, że będzie mnie prowadził do Boga. I zawsze, na każdym kroku, czy to w czasie Mszy Świętej w telewizji, czy w prywatnych relacjach, przypominał mi co jest najważniejsze; że będzie zawsze mówił PRAWDĘ, bez względu na to, czy ta PRAWDA będzie przyjmowana ze sprzeciwem, wzruszeniem ramion czy wyśmianiem. Ksiądz, każdy ksiądz, musi być wierny PRAWDZIE.

Księża nie powinni dbać o własną popularność, nie mogą dla własnej akceptacji chodzić z PRAWDĄ na kompromisy. Ale z drugiej strony muszą być też otwarci na tych ludzi, którym z Panem Bogiem nie jest po drodze. A więc nie zamykać się w ciepłej, bezpiecznej twierdzy, w „towarzystwie wzajemnej adoracji”, przekonywać już przekonanych, lecz wychodzić na zewnątrz. I z pokorą, ale i z pasją nawracać innych.

Ewangelię można głosić na różne sposoby. Warto korzystać z narzędzi, jaki daje nam współczesna technologia, z telewizji czy internetu. Ale najważniejsze i najbardziej wartościowe jest spotkanie z człowiekiem TWARZĄ w TWARZ. Choćby, a może przede wszystkim, w konfesjonale.
propaganda
propaganda 22.05.2020, 18:26
A weekend proponujé pieczenie placków ziemniaczanych w prezentacji A.K.K. na facebook dla ciemnoty pokazać.
takie spostrzeżenie
takie spostrzeżenie 22.05.2020, 18:13
Pobożność na pokaz sprawia, że jesteśmy inni - jeszcze gorsi

Pozostałe