Częściowo zamknęli ulice w centrum Gryfina

  • 20.05.2020, 21:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Częściowo zamknęli ulice w centrum Gryfina
Chodzi o prace na ulicy Sprzymierzonych w Gryfinie. Ulicą 1 Maja dojedziemy tylko do Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie albo do banku. Dalej stop. Od tej strony ul. Sprzymierzonych jest zamknięta. Teraz to trasa jednokierunkowa.

Od dziś 20 maja 2020 r. w ulicę Sprzymierzonych wjedziemy tylko od ul. Grunwaldzkiej. Jest wąsko i w pobliżu trwają prace, więc trzeba uważać.

Do szpitala dojedziemy samochodem, właśnie od ul. Sprzymierzonych.

Wszystko to z powodu przebudowy dróg w okolicy dworca PKP. Chodzi o centrum przesiadkowe.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

88
88 21.05.2020, 23:55
Jak Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich wybuduje obwodnicę, to wywinie się z remontu starej trasy drogi krajowej 31 biegnącej przez miasto .
Kto będzie ponosił olbrzymie koszty remontu ul. Łużyckiej, gmina czy starostwo ? Władze się zmienią, problem pozostanie, a winnych nie będzie. Tłumaczenie , że nie ma sensu remontować ul. Łużyckiej ze wzgledu na budowę bloków gazowych w elektrowni zakrawa na kpinę. Jak robota zostanie wykonana należycie z użyciem dobrych materiałów to nawierzchni nic się nie stanie. Skończy sie tak, że Łużycka zostanie nadal rozgrzebana, a obwodnicy też nie będzie. Pamiętacie obietnice ministra Gawłowskiego z 2011 roku ? tak samo będzie i teraz.
https://gs24.pl/za-cztery-lata…
piątunio mordo
piątunio mordo 22.05.2020, 06:50
ZZDW na milion procent nie wybuduje obwodnicy Gryfina.
Mikus
Mikus 21.05.2020, 20:02
Czy 1 Maja do nabrzeża będzie jednokierunkowa? Szerokość nowej drogi oddzielonej krawężnikiem o tym świadczy. To jakis horror!
Pracownik
Pracownik 21.05.2020, 21:55
Deptak będzie. Ruch tylko dla mieszkańców przyległych posesji.
luzik
luzik 21.05.2020, 12:15
Nadziubali w 3 miejscach. Jech jedno skończą, a potem zaczynają drugie.
88
88 21.05.2020, 11:11
iGryfino napisało: ' Do szpitala dojedziemy samochodem, właśnie od ul. Sprzymierzonych.'
<hm, powstała jakaś nowa droga ze Sprzymierzonych do Parkowej, zamkneli dojazd do szpitala od 1-go Maja, o co chodzi w tej informacji ?
kierowca
kierowca 21.05.2020, 12:19
88 a ty skad piszesz, ze taki niezorientowany? Przecież droga do szpitala jest otwarta. W każdym bądź razie wczoraj była.
88
88 21.05.2020, 15:44
Napisali w iGryfino jakby dojazd był tylko od ul. Sprzymierzonych. Ponieważ zdjęcia mówiły co innego, więc z dozą pewnej nieśmiałości , zapytałem.
???
??? 21.05.2020, 17:29
No tak,. a którędy chciałeś jeszcze dojechać?
jasna sprawa
jasna sprawa 21.05.2020, 12:29
Przecież to oczywiste, że dojazd do szpitala musi być.
Brawo panie Konarski
Brawo panie Konarski 20.05.2020, 23:16
Powiat ostro wziął się za inwestycje drogowe. Brawo panie starosto. 1 -go Maja, Sprzymierzonych do tego kończą budowę szpitala no i zaczną w tym roku Kasińskiego. To wszystko z unijnych pieniędzy no i pozyskali pieniądze z Tarczy. A gmina ? Nie, nie, nie będzimy kładli kanalizacji w Łużyckiej bo ni momy pinindzy. Tak jak przez 6 lat nie wybudowaliśmy mieszkania tak dalej nic nie wybudujemy bo ni momy pinindzy. Nie będzie ścieżek rowerowych z Gryfina do Wełtynia i Gardna bo ni momy pinindzy. Zaciągniemy za to kredyt na salę gimnstycznom . Bo nom zabrakło no i będziemy mieli największy dług w historii gminy. Może 10 a może 12 milionów a może jeszcze wincyj weźmiemy tego kredyu a jak zabraknie to dobierzymy.
Kkk
Kkk 24.05.2020, 14:25
Sprzymierzonych i 1 Maja przy UMiG to inwestycja gminy, brawo Panie Burmistrzu!
kilka faktów
kilka faktów 21.05.2020, 06:48
Sprzymierzonych i 1 Maja do skrzyżowania z Chrobrego, mimo, żę to drogi powiatowe robi gmina, w dużej mierze wykorzystując dofinansowanie pieniędzmi zewnętrznymi.

Ścieżkę rowerową Gryfino - Gardno, mimo, że leży w ciągu drogi wojewódzkiej czyli zarządzanej przez marszałka będzie robić gmina. W dużej mierze z pieniędzy zewnętrznych.

Ukłony.
Urzędnik
Urzędnik 21.05.2020, 13:01
Łżesz w żywe oczy. To inwestycje powiatowe panie M. Wy zrobiliście tylko wspólny przetarg. To kłamczuszku wielka różnica. Te inwestycje finansuje powiat i marszałek z unijnej kasy a wy jak zawsze nic bo "ni momy pinindzy"
hehe
hehe 21.05.2020, 16:28
Zarzut był, że gmina nie robi nic i nie ma pieniędzy z zewnątrz. Po przedstawieniu faktów dalej kłamiesz i jescze zarzucasz kłamstwo mi. Więc informuję cię, że odcinek od Grunwaldzkiej do Chrobrego realizuje gmina, przy udziale środków zewnętrznych (nie powiatowych).

O ścieżce nic już nie piszesz - i dobrze.

Minusuj dalej pecie.
garść faktów
garść faktów 21.05.2020, 00:14
Sprzymierzonych bedace drogą powiatową robi gmina. W większości z pieniędzy zewnętrznych. Ścieżkę rowerową Gryfino - Gardno leżąca w pasie drogowym drogi wojewódzkiej również robi gmina. Również w znacznej części z pueniedxy zewnetrznych.

Nie ma za co. Możesz minusowac.
master
master 20.05.2020, 23:01
Betonplac się szykuje niestety!
Manew
Manew 20.05.2020, 22:47
Jednego nie skończyli a już kolejne zaczęli. Nie rozumiem tego "porządku"
z Łużyckiej
z Łużyckiej 20.05.2020, 23:02
Po bałaganiarsku tak raczej na moje oko.
88
88 20.05.2020, 22:25
Ciekawe, co to z tego wyjdzie ? wydaje mi się, że wyrzucono pieniądze w błoto. Wygląda to na razie okropnie i bez pomyślunku. Sprzymierzonych, będzie ulicą jednokierunkową, czy nie ?
Zoa
Zoa 20.05.2020, 22:16
Wybitny projektant co to zbudował - order głupoty to za mało, a wybór miejsca - po prostu geniusz.

Pozostałe