Burmistrz tym razem sam zaproponował uchwały

  • 21.05.2020, 16:10
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Burmistrz tym razem sam zaproponował uchwały
Po tym jak burmistrz Mieczysław Sawaryn blokował różnymi metodami sesje (mające być zdalnymi) oraz uchwały - mające przyjść z konkretną pomocą wobec poszkodowanych pandemią, tym razem sam wysunął propozycje uchwał na sesje. Jakie? - czytaj poniżej w harmonogramie sesji.

ORZĄDEK OBRAD

XXI sesji Rady Miejskiej w Gryfinie

w dniu 28 maja 2020 r. o godz. 1000

  1. Sprawy regulaminowe

1/ otwarcie obrad i stwierdzenie quorum,

2/ przyjęcie protokołów z: XVIII i XIX sesji

 

  1. Zgłaszanie wniosków w sprawie zmiany porządku obrad.

 

  1. Przedstawienie złożonych interpelacji i zapytań.

 

  1. Sprawozdanie z działalności Gryfińskiego Domu Kultury w 2019 r.

 

  1. Sprawozdanie z działalności Biblioteki Publicznej w Gryfinie w 2019 r.
  1. Sprawozdanie z działalności Ośrodka Pomocy Społecznej w Gryfinie za rok 2019
    i przedstawienie potrzeb na rok 2020

 

  1. Ocena zasobów pomocy społecznej za rok 2019
  1. Sprawozdanie z działalności Straży Miejskiej w Gryfinie za 2019 r.
  1. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Gryfino
    w 2020 r.

 

  1. Podjęcie uchwały w sprawie wykazu kąpielisk na terenie Gminy Gryfino na rok 2020 – DRUK NR 7/XXI
    1. stanowiska komisji Rady,
    2. dyskusja,
    3. podjęcie uchwały.

 

  1. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z realizacji Gminnego Programu Profilaktyki I Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii za rok 2019

 

  1. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przekazanie na rzecz Skarbu Państwa w drodze darowizny części nieruchomości zabudowanej położonej
    w obrębie ewidencyjnym Pniewo

 

  1. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż udziału w ¼ części niewydzielonej nieruchomości zabudowanej, położonej w obrębie ewidencyjnym Czepino

 

  1. Podjęcie uchwały w sprawie trybu prac nad projektem uchwały budżetowej Gminy Gryfino

 

  1. Podjęcie uchwały w sprawie zmian budżetu Gminy Gryfino na 2020 rok

 

  1. Informacja Burmistrza o pracach podejmowanych w okresie międzysesyjnym
    i z wykonania uchwał Rady.

 

  1. Wolne wnioski i informacje.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Baru
Baru 23.05.2020, 20:43
Ten pan nie jest znany z pracowitości tak oględnie mówiąc.
Dobry tytuł artykułu
Dobry tytuł artykułu 22.05.2020, 13:55
Zebrał zj.bkę to się wziął do roboty
Monika
Monika 22.05.2020, 12:11
przytył Pan Panie Sawarynie
Zoom
Zoom 24.05.2020, 08:26
POPROSTU BALON!!!😎😎😎😎😎
orwel
orwel 22.05.2020, 15:13
koryto tuczy
bąk
bąk 22.05.2020, 11:08
Ale sie wysilił!
zomo
zomo 22.05.2020, 10:51
Trzepacz ma interes aby podlizywać się władzy. Zobaczcie gdzie i dlaczego pracuje. Niezrozumiałe jest dlaczego tak zaciekle zwalcza opozycję.
Piec
Piec 24.05.2020, 08:32
Trzepak on bez mydła!!!!!! Na sucho wyłazi i łazi
bełkot
bełkot 22.05.2020, 09:00
Trzepacz to człowiek bez honoru. Każdemu burmistrzowi służył jak wierny pies i w dodatku gryzł opozycję. I to zajadle. Ma teraz pseudonim "Bełkot". Kręgosłupa moralnego ten człowiek ma zero
67 gkw
67 gkw 22.05.2020, 17:38
A ty masz?
ten co liczy
ten co liczy 22.05.2020, 08:58
Zgodnie z prawem Parkinsona, jeżeli uważasz, że ciężko pracujesz to wymyśl epidemię, po kiego ... jacyś petenci będą się pałętać po Naszych korytarzach kawowych, jak to My jesteśmy na nich najważniejsi !
Czym się różni ekspedientka w biedrze obsługująca tysiące ludzi w czasie epidemii od urzędnika przyjmującego do kilkudziesięciu albo i mniej petentów dziennie bez epidemii, ona może się zarazić a urzędnik to już nie, bo to wartość najwyższa systemu, z jednej strony to wam współczuję, nie ma się na kim wyżyć, bo w domu wszyscy już mają dosyć, ale dla waszego dobra już będziecie na Nas otwarci, czekaliście na Nas z utęsknieniem, bo jak tu brać pieniądze za nic nie robienie, vide panie z biedry czy innych sklepów, pokażcie swoją empatię i załatwiajcie Nas migiem !
Zimny
Zimny 22.05.2020, 06:56
Firma już wybrana.
Klimatyzację będzie robiła firma z lubuskiego.
ciepła
ciepła 22.05.2020, 11:07
No i sam zapłaci za tą inwestycję, na biednego nie trafiła głupota haaaaha
klimatyzator z odsysaniem
klimatyzator z odsysaniem 22.05.2020, 09:01
Nie zrobi w gabinecie burmistrza instalację aby wysysała głupotę.
buzdygan
buzdygan 22.05.2020, 01:15
Trzepak to już starszy nieszczęśliwy człowiek, dajcie mu spokój!
Do 01.15
Do 01.15 22.05.2020, 08:00
To niech siedzi w domu,co on tu jeszcze robi? Każdemu burmistrzowi właził w d.pę bez mydła. Tacy są najgorsi
Wietnamska świńka
Wietnamska świńka 22.05.2020, 00:49
Ludzie , to nie spodnie spadły tylko brzuch wypadł . Parafrazując pewne powiedzonko - "Pulasy po podgardle, podgardle po brzuch, brzuch po kolana,
pit
pit 22.05.2020, 00:41
Ktoś mu w końcu pewno powiedział, że jest zbyt leniwy i ludzie widzą że nic nei robi.
Pikuś
Pikuś 21.05.2020, 21:11
Pkt 2. Zmiana przewodniczącego rady. Wnioskuje Trzepacz ciągnąć wątek chwalenia Romanicza.
Ich und Du
Ich und Du 21.05.2020, 22:42
Zgadza sie, *** won...
Mnietek
Mnietek 21.05.2020, 21:07
Piniendzy nie ma i nie bendzie wienc dalej bendziemy je marnowac na odkarzanie wirusuf i uczymanie niepoczebnej strarzy mniejskiej
Andrzej
Andrzej 21.05.2020, 22:06
Po ile pierścionki chodzą?
Pikuś
Pikuś 21.05.2020, 20:30
https://youtu.be/-EWQBlbTvdE
SAWARYN TY SKORUMPOWANY JEŁOPIE!!!!
SAWARYN TY SKORUMPOWANY JEŁOPIE!!!! 21.05.2020, 19:29
Typowy noworuski imbecyl z PiS!!!
to zydowski pucybut  ha ha ah
to zydowski pucybut ha ha ah 22.05.2020, 14:59
nie z pis tylko z sld instrukcje idą z garncarskiej 5 i małopolskiej 15
Do fotki
Do fotki 21.05.2020, 19:25
Jola bluznęłaś burmistrzowi pod lewe oko ?
Dalej wkurzony
Dalej wkurzony 21.05.2020, 19:18
Do punktu 11
Jakie jest stanowisko komisji w sprawie reklam alkoholu w gg ? Bo nie wiemy.

Proszę o wyjaśnienie p T Milera zamieszania w sprawie masztu 5 G
Podpisał zgodę na budowę masztu jako wice burmistrz,a później protestował przeciw tej budowie jako mieszkaniec ?
CIOŁ
CIOŁ 21.05.2020, 20:58
HAHAHAHAHAHHAHAHAHAH
wkurzony
wkurzony 21.05.2020, 19:06
Szanowna RADO to niech teraz burmistrz Sawaryn spowiada się na sesji z wynajętych sal w banku tzn kto to załatwiał i za ile, z klimatyzacji również.
Jeżeli nie potrafi,albo będzie mataczył,to wiecie gdzie to zgłosić i pociagnąć faceta do odpowiedzialności. Nie ma zgody mieszkańców na samowolę i podnoszenie nam podatków,bo gmina ma problemy z.... burmistrzem i jego sposobem zarządzania.
P. S
Radni GISU kupcie burmistrzowi szelki,żeby nie robił poruty z podciąganiem "gaci "
leniwy tercetowiec
leniwy tercetowiec 21.05.2020, 18:02
Leniowi po 3 miesiącach przypomniało się, że mozna zrobić sesję i podsumować 2019 rok? Normalnie cud!
:-)
:-) 21.05.2020, 17:51
Pikuś w 10!

Pozostałe