Maszt Milerów - tak planowaną inwestycję nazywa Ryszard Kwapisz

  • 22.05.2020, 08:36
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Maszt Milerów - tak planowaną inwestycję nazywa Ryszard Kwapisz
Jeszcze nie mamy gazety 7 Dni Gryfina, ale już czytelnicy do nas dzwonili informując o „Maszcie Milera” - artykule czołówkowym w tygodniku. Zapytaliśmy autora Ryszarda Kwapisza cóż on tam nowego odkrył.

-Całe miasto i internet żyje sprawą inwestycji przy ul. Jana Pawła II – masztu z nadajnikami telefonik komórkowej o prawdopodobnie tej o najwyższej częstotliwości 5G. Początkowo poczułem się urażony, że Milerowie nie zadzwonili do mnie, że organizują protest, jakby chcieli mieć tylko temat dla siebie. Dopiero tuż przed wydaniem mojej gazety oddzwonił Tomasz Miler i stąd wiem, że między innymi tylko on ma tam działkę 3600 m2. Sprawie dodaje smaczku to, że to przecież jego podpis widnieje na dokumencie kluczowym dla wydania pozwolenia na budowę – mówi nam Ryszard Kwapisz, naczelny 7 Dni Gryfina.

My o sprawie pisaliśmy jako pierwsi już tydzień temu. Ostatnio podnosiliśmy kwestię zatajanego podpisu tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/36687,urzednicza-schizofrenia-miler-przeciwko-nadajnikowi-do-ktorego-postawienia-sie-przyczynial

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Big
Big 24.05.2020, 20:47
Sprawa jest rozwojowa!
sąsiad
sąsiad 24.05.2020, 12:33
Panie Miler, to zorganizuj pan te konsultacje społeczne to chętnie przyjdę i przyjdę panu w oczy i nie tylko...
Spekulacja gruntami gminy ?
Spekulacja gruntami gminy ? 23.05.2020, 23:45
Tam działki chodzą po 24 000 do 30 000 zł za ar. Działka budowlana 10 arów ok. 300 000 zł. Ciekawe jak stary M wszedł w posiadanie ziemi i kiedy > Czy jak pracował u Piłata w Gminie ? To jego synalek potem atakował Piłata za korupcję i działki a Piłat nie miał żadnych działek. Za to …. ci z układu ….. . To nie tylko hipokryzja. PAMIĘTAMY !!! Wszystko pamiętamy.
gunny
gunny 23.05.2020, 23:51
A jak by tam wybudować takie małe osiedle to ile to wtedy by było skoro tak dobrze liczysz?
To układ zamkniety czy już mafia ?
To układ zamkniety czy już mafia ? 23.05.2020, 23:34
Co za korupcyjny układ rodzinki M.
domagam się jawności
domagam się jawności 23.05.2020, 16:19
Milerowie jako osoby publiczne powinny ujawnić jakie mają działki i jak to się stało że w akurat na terenach przekształceniowych!
cyrk Milerów
cyrk Milerów 23.05.2020, 11:50
Z tego co widze to jeden Miler zrobił pokazówkę ale po cichu ażeby jego drugi brat mógł napisać artykuł. Tylko się nie domyslił że sie wydą, że to jeden z Milerów własnoręcznie podpisał się pod decyzją która jest podstawą o wydaniu pozwolenia na budowę.
na plus
na plus 23.05.2020, 16:17
Trafne określenie.
a propos Jerzy
a propos Jerzy 23.05.2020, 11:33
Kiedyś Młynarski śpiewał przy fortepianowym akompaniamencie kompozytora i pianisty Jerzego Lefelda. Pewnego razu na koncercie jak zwykle na początku chciał zapowiedzieć tytuł piosenki i przedstawić akompaniatora. Zawołał:" tytuł piosenki to {...}. .. a przy fortepianie... Leży Jefeld...!"
praw dziwek
praw dziwek 23.05.2020, 11:56
Tak lezy jak Jerzy który wyniósł informację ze starostwa!
#####
##### 23.05.2020, 11:05
Wstrętna rodzinka.
prosze o pomoc
prosze o pomoc 23.05.2020, 10:45
Redaktor Kwapisz coś pisze o przestępstwioe urzędniczym. Na czym ono miałoby polegać i kto go i kiedy go dokonał? Ktoś mi pomoże to rozkminić?
Jak we Włoszech albo Kaliforni
Jak we Włoszech albo Kaliforni 23.05.2020, 11:06
Spekulacja ziemią przez pracownika gminy.
ubój rytualny dozwolony jest
ubój rytualny dozwolony jest 23.05.2020, 10:03
może zle chłopina zrozumiał piosenkę huntera https://youtu.be/Mzr_4H68FsY przeszedł na buddyzm i rytualnie zabił psa
do ubój
do ubój 23.05.2020, 10:46
Artykuł o zabiciu psa jest gdzie indziej!
flaszka
flaszka 23.05.2020, 08:48
a kiedy andrzej pójdzie na odwyk?
ale jaja  o poranku
ale jaja o poranku 23.05.2020, 10:33
za dużo miałem otwartych zakładek ha ha ah
krótko
krótko 22.05.2020, 13:21
Z tego wszystkiego wygląda, że namieszał Tomasz Miler który podpisał pewną zgodę. I to było zielone swiatło dla inwestora.
Obywatel
Obywatel 22.05.2020, 13:12
Ryszard K. Pierwsza *** gryfina, syn gebbelsa, co sieje propagande i donosi towarzysza....
Obywatel
Obywatel 22.05.2020, 21:56
Rysiek jak juz szukasz gdzie kij wlozyc to nie rob zdjec ludzia nie pasujacych do artykulu, bo mozesz wylapac chlapacza wkoncu.
gg
gg 22.05.2020, 22:11
M., obywatelu nie dajesz rady z przyjęciem krytyki? Upiłeś się i grozisz?
Obywatelka
Obywatelka 22.05.2020, 13:19
Kamil M. Pierwsza *** gryfina, syn g***, co sieje propagande i donosi
Obywatel
Obywatel 22.05.2020, 21:58
Rysiu uzywa damskich ksyw....
Ryszard ***
Ryszard *** 23.05.2020, 11:34

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Wygląda, że on jest mniej niż ZERO
Wygląda, że on jest mniej niż ZERO 22.05.2020, 13:06
To dwulicowiec. Jest za i jest przeciw.
pytam
pytam 22.05.2020, 12:56
Dlaczego ogranicza się nam dostęp do słońca i prądu?
maszt
maszt 22.05.2020, 12:45
i głupio nazywa
Mm
Mm 22.05.2020, 12:40
A radna Pieczyńska to co tam robiła? Pomyliło się kobicie czy juz jest u Milera?
JPII
JPII 22.05.2020, 12:17
Tomasz Miler Tomasz Miler nie informował o proteście bo prawdopodobnie chciał to zrobić w tajemnicy dla lansu w gazecie swego brata który też tam ma działkę.A tu nagle czytelnicy poinformowali iGryfino i sprawa się rypła.
air
air 22.05.2020, 11:52
Jest jeden problem - powierzchnia tego czegoś. Jęsli taki teren ma spełniać swoje zadanie, to powinien mieć powierzchnię z dziesięć razy większą. To jest strefa bezpieczeństwa.
Karol
Karol 22.05.2020, 11:47
Jeśli masz stoi chociaż 1 mm na jego ziemi a jako urzędnik podpisywał umowę.....to jest paragraf i prokurator.

Pozostałe