Wesela tak, ale do 50 uczestników

  • 22.05.2020, 12:36
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wesela tak, ale do 50 uczestników SR
Ministerstwo Zdrowia w ramach kolejnego etapu odmrażania gospodarki zarekomenduje zgodę na organizację wesel do 50 uczestników; limit nie dotyczy osób z obsługi - poinformował w piątek wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński. Dodał, że są prowadzone prace nad dokładnymi wytycznymi.

Cieszyński podkreślił na konferencji prasowej, że decyzja Ministerstwa Zdrowia jest związana z aktualną sytuacją epidemiologiczną, którą ocenił jako "pozytywną i ulegającą poprawie".

Jak zaznaczył, limit 50 uczestników wesel ma nie dotyczyć osób z obsługi.

Wiceszef MZ dodał, że "przynajmniej na początku wesela będą się różniły od tego, co znaliśmy do tej pory". "Nad dokładnymi wytycznymi pracuje Główny Inspektorat Sanitarny. Ministerstwo Rozwoju odbyło też szereg spotkań z branżą weselną, aby osiągnąć porozumienie" - powiedział Cieszyński.(PAP)

autorka: Iwona Pałczyńska

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

emc
emc 24.05.2020, 01:41
Trudno
Lanca
Lanca 22.05.2020, 17:02
Będą siedzieć o kolbę obgryzać jak Ulka z Pomorskiej vel bocianie gniazdo
wesele u wieczorków  po południu i o poranku  h aha ha
wesele u wieczorków po południu i o poranku h aha ha 22.05.2020, 15:26
u nas wszystko zostaje w koszer rodzinie brat po bracie na jednym warsztacie ha ha ah matka to siostra a ojciec to brat ah ah ah każda konfiguracja dozwolona ha ha ah i obowiazkowo taniec w pentagramie koszerne mieszanie krwi jak w holy wood skim kinie swiatło gaśnie to i matka na synie ha ah ah
Knagulec
Knagulec 23.05.2020, 04:40
Ajwaj wariacie jeden ty
Knagulec
Knagulec 22.05.2020, 13:10
Ja bylem ostatnio na weselu,stół był zastawiony obficie,ale łokciami wódki bylo cale morze,moze flaszka moze pół, a orkiestra rzneła 3 dni Panne i Pana młodego
zdrowiej
zdrowiej 22.05.2020, 21:14
tez tam byłem jadłem piłem pie r do liłem bawiłem się społem aż zasnąłem gdzieś pod stołem ha ha ah
młody
młody 22.05.2020, 12:48
Cóż, wesele trzeba będzie podzielić na dwie części
dobre
dobre 22.05.2020, 12:52
Żeby się nie pobili oddzielnie dla gości panny młodej i oddzielne dla rodziny pana młodego :)))
bamboleo
bamboleo 23.05.2020, 11:05
Podobno telefony zw policji się grzeją od donosów.
widelec
widelec 22.05.2020, 12:44
a jak sala na 150 osób??
przelicznik
przelicznik 22.05.2020, 12:48
To będa siedzieć co trzecie krzesło!
widelec
widelec 22.05.2020, 17:14
bzdura. bedzie z 80 gości i juz
fotograf strzelajacy z ucha
fotograf strzelajacy z ucha 22.05.2020, 17:31
Przyjdę zrobić zdjęcia aby przekazać policji!
widelec
widelec 23.05.2020, 08:46
robisz to od 50 lat sbeku
Knagulec
Knagulec 23.05.2020, 04:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Basik
Basik 22.05.2020, 12:42
To raczej taka domówka!

Pozostałe