Mazdą już dalej nie mógł pojechać. Grozi mu 2 lata odsiadki

  • 22.05.2020, 19:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mazdą już dalej nie mógł pojechać. Grozi mu 2 lata odsiadki
Gryfiński policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał 51-letniego kierowcę. Mężczyzna prowadził samochód marki Mazda, pomimo że posiada cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia.

-Funkcjonariusze Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie podczas kontroli drogowej pojazdu marki Mazda, ujawnili, że 51-letni kierujący, mieszkaniec naszego powiatu, kieruje pojazdem pomimo cofnięcia uprawnień do kierowania – informuje nas starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Teraz 51-latek odpowie przed sądem za niestosowanie się do decyzji organu. Za to przestępstwo grozi mu do 2 lat za kratami.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek 21 maja 2020 r. na ul. Armii Krajowej w Gryfinie.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Hihihi😄😄
Hihihi😄😄 26.05.2020, 23:41
Odpowiedź dla wszystkich pan M.... dzisiaj za kierownicą swojej Mazdy pojechał na nocną zmianę do pracy. Ten człowiek jest niereformonalny. Masakra
Lola
Lola 23.05.2020, 18:05
Co z tego,że go złapali skoro dalej jeździ. Zero nauczki.
kozak
kozak 24.05.2020, 10:01
Może poszedł droga radnego?
Jimi
Jimi 23.05.2020, 14:11
Do przewidzenia bylo że tak się to skonczy
i tak sie skonczylo panie M....
Paździoch
Paździoch 23.05.2020, 14:58
M - jak Marian?
jezus
jezus 23.05.2020, 08:50
(...)
Zmień nick. Komentarz usunięty.
administrator
Mączna
Mączna 23.05.2020, 14:59
I psychiatrkowie dużo jest o tym imieniu i dużo Napoleonów.
krecha
krecha 22.05.2020, 22:34
Szanowni policjanci, ruch drogowy to nie tylko samochody. Istnieje praktycznie niewyczerpane źródło kasiory do wytrzepania - rowerzyści jeżdżący po chodnikach. Pora dobrać się im do nietykalnych (jak na razie) dup
A.
A. 24.05.2020, 08:33
Bardziej przeszkadzają jeżdżąc po ulicy, zwłaszcza nie znając zasad ruchu drogowego.
batista
batista 22.05.2020, 22:19
Ale widać, że chłop zmądrzał bo go pewno alkomatem potraktowali an ie stwierdzili że jest nietrzeźwy!
Western Digital na stronie
Western Digital na stronie 22.05.2020, 21:33
Jak byś pan chciał sprzedać mazde odkupię
;)
;) 24.05.2020, 10:03
A czym będzie jeździł po alkohol?
Ja;)
Ja;) 25.05.2020, 22:19
Dzisiaj jechał do sklepu po alko. Jakby mial bardzo daleko haha. A policja akurat wyjechała ze wsi.
cóż
cóż 25.05.2020, 22:22
Widocznie to alkoholik!
Ja;)
Ja;) 25.05.2020, 22:43
No na to wychodzi że alkoholik skoro niczego się jeszcze nie nauczył. Tym bardziej że prawko zabrali mu za alko. Do tego cham i prostak. Tyle w tym temacie. Pozdro.
domniemam
domniemam 22.05.2020, 20:15
Pewno zabrali za pijaństwo.
!)
!) 25.05.2020, 22:44
Tak pierwszy raz za alko.
Inka
Inka 25.05.2020, 22:40
No napewno. Ale to i tak nie jest dla niego nauczka. Dalej pije i jeździ. Wszystkich wkoło widzi tylko nie samego siebie. Cham i prostak .

Pozostałe