Bez maskowania w publicznym miejscu, ale… z dystansem

  • 22.05.2020, 21:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Bez maskowania w publicznym miejscu, ale… z dystansem
Trwa narodowa dyskusja czy nosić maseczki, czy może już nie. Tymczasem u nas dzisiaj ci dwaj panowie ze zdjęcia w dwóch różnych miejscowościach naszego powiatu nie mieli takiego problemu. A jeden i drugi przebywali w publicznym miejscu przez dłuższy czas.

Ten z lewej spał, z butelką obok, na murku przy ul. Wojska Polskiego w Gryfinie. Drugi siedział na ławce i pił z butelki przy głównej ulicy w Baniach. W żadnym z tych przypadków to zachowanie nie trwało przez moment.

Jedno trzeba przyznać, ci co przechodzili obok, zachowywali spory społeczny dystans.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gryfinianka
Gryfinianka 24.05.2020, 07:19
Sprawdzić zlodzieja z Piastów Malinke zwyrol ludzi zaczepia i lezy czesto za mostem obszczany jak jego pomioty
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 23.05.2020, 22:54
(...)
Komentarz usunięty ze względu na liczne wulgaryzmy.
administrator
dr kidler
dr kidler 23.05.2020, 18:01
6 prostych kroków w walce z koronawirusem: 1. Idziesz do Biedry, 2. Kupujesz 0,7, 3. Wracasz z Biedry do domu, 4. Otwierasz i nalewasz 0,7 do szklanki 0,35l, 5. Wypijasz pierwszą szklankę, 6. Nalewasz pozostała część 0,7 do szklanki i wypijasz

dr.Basen
dr.Basen 23.05.2020, 18:17
Czy to będzie działało jak zakupię 0,7 w Dino?
A Prezes idzie w zaparte
A Prezes idzie w zaparte 23.05.2020, 17:48
Jeszcze za biurami spółdzielni "Dolna Odra " !!! Mam Foto !!!
Marian
Marian 23.05.2020, 14:40
To jest ruch oporu!! Odczepta się!!!
blokers
blokers 23.05.2020, 13:30
Dobrze że wczoraj wykorzystali ładny dzień na odpoczynek na swieżym powietrzu bo dziś ni huhu
sauron
sauron 23.05.2020, 11:37
W ciągu ostatniej doby w Niemczech stwierdzono 797 nowych przypadków zakażenia koronawirusem - poinformował w środę Instytut im. Roberta Kocha w Berlinie. Tym samym liczba zakażonych od początku epidemii wzrosła do 176 007. Zmarły kolejne 83 osoby.

Środowe dane oznaczają wzrosty w porównaniu z poprzednim bilansem. Dzień wcześniej w Niemczech informowano o 72 ofiarach śmiertelnych oraz o 513 nowych zakażeniach.

W sumie na Covid-19 w Niemczech do tej pory zmarło 8090 osób.

Wśród niemieckich krajów związkowych najwięcej infekcji wykrywano w ubiegłym tygodniu w Bawarii, Nadrenii Północnej-Westfalii i Badenii-Wirtembergii.
Knagulec
Knagulec 23.05.2020, 18:38
Sauron kolba
Dobra rada
Dobra rada 23.05.2020, 17:58
Lecz się niemiecki fanatyku.. Tutaj jest Polska.
prawda
prawda 23.05.2020, 11:52
I dlatego maseczki trzeba nosić!
Ewa
Ewa 23.05.2020, 15:48
Se nos , dobrze że coraz mniej ludzi nosi te szmaty.
bez rabanu
bez rabanu 23.05.2020, 11:29
To tylko grzecznie siedzący na ławce i na murku panowie. Sprawa, jak czytam, dotyczy maseczek. Ale czy na pewno oni ich nie noszą? Jeden pan zasnął o może mu się zsunęła? Zresztą pod czapką nie widać. Drugi pan z zamazaną twarzą podejrzewam, że musiał napić się leku który być może przepisał mu lekarz. To przecieć musiał na chwile zdjąc maseczkę. I o co ten raban w tym artykule?
gryfon
gryfon 23.05.2020, 10:47
donosicielstwo kwitnie widze! nawet naslali straz miejska na dziewczyne ktora nie wadzac nikomu sprzedawala kwiaty na Kwadracie ..co za swiete oburzenie!!!
Oko
Oko 23.05.2020, 18:38
Kures.... policyjne nie spi
Ewa
Ewa 23.05.2020, 10:53
Nie widzisz różnicy między tymi dwoma zjawiskami? A czy ty w ogóle widzisz jakieś podobieństwo, bo ja naprawdę żadnych.
gryfon
gryfon 23.05.2020, 17:51
mieszkam na Kwadracie i nie od dzis tam sie piwkuje tezdzwonilem pae razy do strazy miejskiej ,bez efektu,latwiej walnac mandat za sprzedaz kwiatow
Oko
Oko 23.05.2020, 18:39
Tam zwyrole Rastenisy grasują
Oko
Oko 23.05.2020, 20:23
Te dwa *** co mrugają gałami jak migawka w aparacie
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 23.05.2020, 10:13
to chłopaki z antify ha ha ah jeden to chyba różokrzyżowiec https://www.google.com/url?sa=… nie je miesa nie pali tylko pije ale jest józ na ścieżce do OSWIECENIA ha ah ah ten drugi to anarchista i socjalista walczy o wolność oddychania ha ah aha https://www.google.com/url?sa=…
Wniosek
Wniosek 23.05.2020, 09:01
Niestety w Polsce nie ubywa zachorowań. A przy tak małej liczbie testów to i tak dane są bardzo zanizone. Czechów uratowaly właśnie maseczki. Więc logiczne zr powinniśmy je nosić... W miejscach publicznych i starać się zachować dystans
ostrożny
ostrożny 23.05.2020, 10:55
Wniosek, też jestem podobnego zdania.
Ich
Ich 23.05.2020, 08:44
Radna Małgorzata z gminy ma sposób pijaczków. Tylko apartament w mieście ich interesuje...
JA
JA 23.05.2020, 08:01
ja widziałam jak jeden pan zwrócił uwagę policjantom żeby oni zwrócili uwage na pana bez maseczki który siedział na ławce i palił papierosa a policjant powiedział przecież on pali papierosa więc jak ma palić w maseczce //APEL DO PALACZY MOŻECIE CHODZIĆ BEZ MASECZEK BO PALICIE KARY NIE BĘDZIE//
gumowiec
gumowiec 23.05.2020, 07:40
dzbany ajwaj i knagulec
Knagulec
Knagulec 23.05.2020, 15:38
Typie nam to mozesz kiełbasę
antifa  czyli koalicja PO Z SLD
antifa czyli koalicja PO Z SLD 23.05.2020, 10:32
nie to napieralski na murku czeka na ten wyśniony pociąg a ten na ławce to wieczorek dostał eliksir z apteki krakowiaczki ha ha ah
a@
[email protected] 23.05.2020, 07:21
To bardzo niezdrowo siedzieć tak bez maseczki na murku, ..... można dostać wilka.
Oko
Oko 23.05.2020, 04:36
Nie widze tu najwiekszej kur... i zwyrola z Piastow Malinki
Oko
Oko 23.05.2020, 18:17
Dobrze gadasz ta ku.... najgorsza jest i jego pomioty
obrońca z urzędu
obrońca z urzędu 22.05.2020, 23:09
Panowie policjanci, ci klienci nie noszą maseczek, ponieważ mają zaświadczenia od lekarza, że to może im szkodzić! Gdyby ich zapytac to na pewno w kieszeni mieliby to zaświadczenie! I taka jest nasza linia obrony i tego będziemy się trzymać!
tmhzg
tmhzg 22.05.2020, 23:03
Bo to są turyści z muzeum przytłoczeni historią miasta, zwłaszcza tą najnowszą!
mateo
mateo 22.05.2020, 23:02
Przecież w TVPiS mówią, że żyjemy w krainie szczęśliwości niela wolnej od koronawirusa i stać nas na takie lekkie i beztroskie życie.
Do władzy po trupach
Do władzy po trupach 23.05.2020, 09:05
No ja bym radził korzystać z bardziej wiarygodnych.. niezaleznych od rządu źródeł informacji... Logiczne.. ze rządowa TVP będzie chwaliła pod niebiosa siebie, a krytykowała, nawet kłamała niezależne stacje.
ruch oporu
ruch oporu 22.05.2020, 22:58
Był, jest i zawsze będzie!!!

Pozostałe