Rossmann planuje swoją placówkę w Gryfinie

  • 23.05.2020, 20:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rossmann planuje swoją placówkę w Gryfinie
Jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie planuje swój sklep w Gryfinie. Tego typu sklep jest już w Chojnie. Teraz czas na ekspansję na miasto powiatowe.

Najprawdopodobniej drogeria powstanie przy rondzie Powstańców Warszawskich, tuż przy stadionie w Gryfinie. To działka naprzeciwko Biedronki w stronę budynku komendy policji. W tej chwili kopane są fundamenty i wylewany beton. Widać już jakiego kształtu będzie budynek usługowo-handlowy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

b
b 25.05.2020, 10:00
Musza mieć parking, bo ten przy osiedlu nie jest dla klientów sklepu, no i opis lokalizacji Rossmana jest taki, że klękajcie narody, gdzie Biedronka, gdzie policja?
To kompetencje neudolnego TM
To kompetencje neudolnego TM 24.05.2020, 12:09
Gmina zatopi ich ściekami wybijającymi z niewydolnej kanalizacji deszczowej obok symbolu Polski Walczącej. Niestety to nie tylko deszczówka bo na skutek miksu wybija także gó wno i inne ścieki. Szykujcie się na sądową batalię z gów Nianą gminą.
Mieszkanka
Mieszkanka 24.05.2020, 12:03
Przecież na karcie informacyjnej jest podane, że budują Rossmann. Oczywiście przy ul. Flisaczej.
źrebak
źrebak 24.05.2020, 11:45
Będzie gryfiński okrąglak!
Fls
Fls 24.05.2020, 11:02
A ja slyszalem z dosc pewnego zrodla ze Rossmann powstanie kolo Intermarche na Flisaczej, tam tez juz sa prowadzone prace..
cocjambo
cocjambo 24.05.2020, 10:15
dobrze ze zrezygnowalam z mieszkania tam mimo ,ze blok wykonany z najtanszych materialów z pijanymi fachowcami co za jakis czas beda sprawy sadowe za popekane sciany lub z zaciekami na poddaszu to jeszcze przed oknami powstanie nastepny do wynajcia co dwa miesiace lokale po rossamnie dziekuje do widzienia......................
Lagunq
Lagunq 24.05.2020, 09:34
Ratownik *** *** to *** i ***
wielo
wielo 24.05.2020, 00:53
Ciekawy kształt będzie miał ten budynek.
Zdziwiony
Zdziwiony 24.05.2020, 00:13
To już nie na terenie "parku handlowego" przy ulicy Łużyckiej za Lidlem..?
Ella
Ella 23.05.2020, 23:52
Bardzo dobra wiadomosć!

Pozostałe