Oszustwo na bon do Rossmanna. Uważajcie na stronę wyłudzającą dane!

  • 25.05.2020, 13:31
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Oszustwo na bon do Rossmanna. Uważajcie na stronę wyłudzającą dane! źródło: http://rossmann-rozdawanie.eu/
Zaproszenia do grupy Przyjmij 250 zł! rozsyłane są na Facebooku. Na dodatek udostępniane są posty z darmowymi bonami za 250 zł - rzekomo przyznawanymi przez popularną drogerię Rossmann. Bony przyznawane mają być tym, którzy wypełnią ankietę zawierającą pewien link. Nie dajcie się jednak nabrać!

Po kliknięciu w link zostajemy przekierowani do witryny, która próbuje pozyskać nasze dane. 

Rossmann wydał specjalny ostrzegający komunikat:

"Apelujemy do Państwa o wzmożoną ostrożność, skrupulatne czytanie zamieszczonych treści o promocjach i nagrodach oraz sprawdzanie zgodności podanych informacji z oficjalnymi kanałami Rossmanna. Ponadto przestrzegamy przed otwieraniem linków/ smsów przesyłanych z nieznanych źródeł nakłaniających do podania danych np. nr. PESEL, hasło do konta bankowego, nr karty kredytowej, czy też dokonania drobnej opłaty za dezynfekcję przesyłki oraz w celu otrzymania nagrody lub bonu na zakupy do drogerii Rossmann.
 
W przypadku otrzymania podejrzanej wiadomości i/lub informacji o nietypowych kampaniach promocyjnych prosimy o powiadomienie Sekcji Obsługi Klienta wysyłając informację na adres [email protected] Wskazujemy również na możliwość dokonania zgłoszenia do NASK / CERT Polska korzystając z formularz zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie: https://incydent.cert.pl".
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

drzewko bonsai
drzewko bonsai 25.05.2020, 13:47
Ten koło Biedronki, ten koło Intermarche, czy ten koło Lidla? Bo są trzy wersje budowy sklepu w Gryfinie.

Pozostałe