Narkotyki uprawiał w... mieszkaniu

  • 25.05.2020, 14:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Narkotyki uprawiał w... mieszkaniu Policja
W ręce policjantów gryfińskiej policji wpadła 30-latek podejrzany o uprawę narkotyków. Podczas przeszukania jego mieszkania śledczy znaleźli doniczki z konopiami indyjskimi. Funkcjonariusze zabezpieczyli krzewy oraz sprzęt służący do ich uprawy.

-Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie na podstawie materiałów własnych zatrzymali 30-letniego mężczyznę u którego w mieszkaniu ujawniono, a następnie zabezpieczono 8 donic z krzakami konopi – informuje nas starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Policjanci akcję przeprowadzili w Kołbaczu 20 maja 2020 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

miłosierny
miłosierny 30.05.2020, 11:14
Ja tam wolę uprawiać miłość.
pikantny szczegół
pikantny szczegół 26.05.2020, 19:55
To w takim razie gdzie uprawiał seks?
Młoda
Młoda 26.05.2020, 14:20
Łapcie pedofili a nie karacie za niewinną roślinę. Ehh co za sprawiedliwość :(
ważne co po
ważne co po 26.05.2020, 14:09
Uprawiał ? A co potem z tymi narkotykami wyprawiał?
nos
nos 26.05.2020, 09:01
To bryndziarz jeden!
brawo
brawo 26.05.2020, 00:43
Brawo policja! Łapać ćpunów!
Kompozytor
Kompozytor 29.05.2020, 16:24
Ćpun to twój stary
Zgr
Zgr 25.05.2020, 21:09
*** uprawiał kwiaty i go zamkneli ale brecht z patologi prawa ,Bóg was rozliczy 💪
szanuj zieleń boś nie jeleń
szanuj zieleń boś nie jeleń 25.05.2020, 19:12
Jeszcze nawet nie kwitły to możecie go w doniczkę cmoknąć, bo to żadne narkotyki tylko zwykła roślina.
Knagulec
Knagulec 25.05.2020, 18:15
Kolejny dzban został zagoniony
Paranoja. Jak nie biją manifestantow to po domach na chodzą
Paranoja. Jak nie biją manifestantow to po domach na chodzą 25.05.2020, 17:00
I co ? Jak tam weszliście ? Za roślinę w doniczce ścigacie ? To jakaś choroba. A jak to konopia przemysłowa ? A nawet jak nie to uważasz policjancie, że to przestępstwo ?
XD
XD 25.05.2020, 21:07
Ten gościu chodził zaćpany po Kołbaczcu, kradł i było na niego tak wiele skarg, że szkoda gadać ;)
Za legalizacja
Za legalizacja 25.05.2020, 16:21
Ma chłop rację bo po co przepłacać szukac kupować jak mozna mniec swoje . Lubi palić niech pali
ból
ból 25.05.2020, 15:48
Następny hodowca szmalu!

Pozostałe