Dramat w mieszkaniu. Znaleziono zwłoki małżeństwa

  • 26.05.2020, 10:52
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dramat w mieszkaniu. Znaleziono zwłoki małżeństwa
Ciała dwóch osób - kobiety i mężczyzny znaleziono w jednym z mieszkań przy ulicy Chrobrego w Gryfinie. Pod nadzorem prokuratora przeprowadzono oględziny miejsca tragedii. Jak się okazuje, w mieszkaniu znaleziono zwłoki małżeństwa.

- Prokuratura Rejonowa w Gryfinie nadzoruje śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci mężczyzny i kobiety, których zwłoki znaleziono w jednym z mieszkań w Gryfinie. Pod nadzorem prokuratora przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia. Wykonano także sądowo-lekarską sekcję zwłok, która wstępnie wykluczyła udział osób trzecich w zdarzeniu. Prokuratura oczekuje teraz na pisemną opinię biegłych i w zależności od ustaleń biegłych, planowane będą dalsze czynności procesowe - informuje redakcję igryfino Ewa Obarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Zwłoki małżeństwa znaleziono w mieszkaniu 14 maja 2020 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Raddzin7
Raddzin7 29.05.2020, 13:45
To ja dodam że w mojej klatce w bloku na Krasińskiego we wtorek 26go mają ściągali wisielca w mieszkaniu nademna! Wisiał już na pewno kilka dni bo smród na klatce był juz wyczuwalny ostro!..
Do dnia dzisiejszego nie ma żadnej wzmianki nigdzie o tym zdarzeniu
Parwy
Parwy 28.05.2020, 17:13
Komuchy to nie wina PIsu poprostu sie zachlali
zastanawiające
zastanawiające 28.05.2020, 16:44
Mimo że sąsiedzi alarmowali pomoc społeczną o trudnej sytuacji starszych sąsiadów, nikt nie zjawił się na czas. Ciało 84-latka znaleziono w fotelu, a nieopodal zwłoki jego dwa lata młodszej żony. Śledczy nie wykluczają, że kobietę mogła spotkać śmierć głodowa, chociaż wstępne wyniki sekcji zwłok wskazały inną przyczynę. Prokuratura wszczęła śledztwo.
Może to coś podobnego co podają na PolsatNews a cytuje 88.
88
88 27.05.2020, 21:52
W żadnych mediach oprócz iGryfino nie ma informacji o tym dziwnym przypadku, a jak widać nie jest on w Polsce uosobniony. To jest skandal !
Czyżby PiS-owski rząd i lokalne władze czegoś się obawiały ?
https://www.polsatnews.pl/wiad…
Statystyka czasów PiS- zarazy
Statystyka czasów PiS- zarazy 27.05.2020, 09:58
Klasyczne zgony na koronawirusa i brak zainteresowania SANEPIDU. W statystyce przyczyną zgonu będzie ustanie akcji serca.
@
@ 27.05.2020, 09:52
A czemu o tym przypadku nie mówia w telewizji TVPKurski, jak o innym mówią ?
Teresa
Teresa 27.05.2020, 08:52
Interesuje mnie rozwiązanie tej zagadki. Jesli byli ci ze spryskiwaczami to oznacza koronawirusa.
Dil Ulenspiegel
Dil Ulenspiegel 26.05.2020, 23:01
Jako Dyl Sowizdrzał mówię wam, że to dziwna sprawa.
bystr
bystr 26.05.2020, 22:49
Zeby to byl mord musialyby byc drzwi otwarte albo okna chyba ze ktos mial klucze do drzwi lub dorobil watpliwe chyba ze ktos taki sprytny ze i zamek otworzyl to i zamek zamknal wytrychem jednak znajac zycie za dlugo by to trwalo a okien od zewnatrz by nie pozamykal
To sie nie liczy ..
To sie nie liczy .. 27.05.2020, 09:59
Koronawirus poza statystyczny.
do Obywatel
do Obywatel 26.05.2020, 19:26
Debilu weź słownik ortograficzny w ręce.
Prezes
Prezes 26.05.2020, 16:39
Najlepiej narzekać na PiS a w kolejce po 500+ stać. Nie jestem ich zwolennikiem ale co niektórzy poczytają inne komentarze i myślą że jak powtórzą to będą fajni. To kretyni bez mózgu. Zamiast się pochylić nad tragedia ludzka to narzekają jak na PiS jak plotkary za plecami.
Mering
Mering 26.05.2020, 14:16
To po przykrym zapachu skojarzono że coś jest nie tak.
W du..PE wam
W du..PE wam 26.05.2020, 13:50
Jakim to trzeba być debilem żeby wszystko zganiać na PIS. ***y co by się nie działo to PiS leczcie się bezmózgie *** . Banda wyznawców ***ancow
MM
MM 26.05.2020, 13:27
W którym to bloku?
tragedia
tragedia 26.05.2020, 12:26
Dwie śmierci od razu? Ciekawe które pierwsze zmarło i umierało w swiadomosci, że nic nie może zrobić.
Obywatel
Obywatel 26.05.2020, 12:20
Juz z glodu umieraja polacy pod rzadami pisu. Za rok ulice beda pelne trupuw. Narod wyginie. Rozliczyc w wyborach tą sitwe.
POKO
POKO 26.05.2020, 12:53
Zmień lekarza bo masz urojenia. Uszanuj wolę większości społeczeństwa.
lepiej
lepiej 26.05.2020, 12:26
Nie znasz sprawy to nie komentuj politycznie.
Chcemy wolności
Chcemy wolności 26.05.2020, 12:15
Ludzie nie wytrzymują tego stanu wojny PiS-u z Polakami. Zaraza posłużyła im do wprowadzenia stanu wojennego bez jego ogłaszania.
Adrian
Adrian 26.05.2020, 12:19
A co według dłogoPiSu?
hmm
hmm 26.05.2020, 12:09
Rodzina się za późno zainteresowała.
??!
??! 26.05.2020, 11:34
Ofiary kwarantanny?
Zaraza w Polsce rozrasta sie ..
Zaraza w Polsce rozrasta sie .. 27.05.2020, 10:02
Raczej ofiary koronawirusa.
Troskliwy gpspodarz miasta
Troskliwy gpspodarz miasta 26.05.2020, 18:55
Lenie z gminy dbały o zaopatrzenie dla kwarantannowanych. Wykleili w tym celu plakatami przystanki autobusowe aby ludzie zamknięci w domach wiedzieli że mogą na nich nie liczyć :-(
@
@ 27.05.2020, 10:05
Leń z gminy nie sfinansował testów dla pracowników w żłobkach , szkołach i przedszkolach. To teraz je zamkną.
UoTer
UoTer 26.05.2020, 12:04
PDO
Dolna Odra
Dolna Odra 26.05.2020, 12:20
Co znaczy PDO?
Piz
Piz 27.05.2020, 09:55
Program Dobrowolnych Odejść +.
!!!
!!! 26.05.2020, 12:16
Według PiS-u.
skrót