Czy to dobre miejsce na handel?

  • 28.05.2020, 21:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czy to dobre miejsce na handel?
-Nie dość, że trudno stamtąd wyjechać na ulicę Łużycką, to jeszcze stragany zasłaniają widok w tamtym miejscu - mówi nam kierowca z Gryfina. Na zakręcie w pasie drogi krajowej nr 31 koło Lidla w Gryfinie stanęło dzisiaj stoisko z truskawkami. Czy to właściwe miejsce na handel obwoźny?

Nie jesteśmy przeciwni handlowi obwoźnemu. Chodzi jednak o to aby w naszym mieście powiatowym było bezpiecznie.

Co drodzy internauci sądzicie o usytuowaniu tego handlu? Zapraszamy do oddania głosu w naszej sondzie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

biwak handlowy
biwak handlowy 30.05.2020, 14:01
Jeszcze sobie namiocik handlarze rozbili?
Klient
Klient 30.05.2020, 06:46
Ta sytuacja to jest zobrazowanie, jak pomaga się swoim, miejscowym producentom, a jak wielkim sieciom. Taki człowiek powinien mieć udostępnione miejsce dla sprzedaży własnych produktów.
twój handel jest lepszy niż mój
twój handel jest lepszy niż mój 30.05.2020, 13:57
Ten znajomy burmistrza to handlarz z myśliborskiego powiatu handlujacy tam za darmo od kilku lat i robiący jedynie konkurencję miejscowym producentom.
ja
ja 30.05.2020, 09:36
jak najbardziej dobre.
Fox
Fox 29.05.2020, 16:16
Świetna reklama. Jeszcze dziś jadę po kartofle do tego przedsiębiorcy. A jak ktoś nie umi jeździć, to niech zapie.....la na piechotę. Nie będzie się stresował na skrzyżowaniu i na praniu obesranych gaci zaoszczędzi.
cha cha
cha cha 29.05.2020, 16:50
JAkie kartofle, buraku. Nie widzisz na zdjęciu, ze maja truskawki?
Ewa
Ewa 29.05.2020, 11:52
Przecież może sprzedawać w innym miejscu, a tak bus zasłania, ludzie przystają na na chwilę i robi się zamieszanie, a nawet niebezpieczne sytuacje. Jedni wyjeżdżają z Lidla inni sobie cofają spod straganu, nie patrząc. To nie jest dobre miejsce.
Heniutek
Heniutek 30.05.2020, 13:58
Powinien handlować na zmodernizowanym przez tercet targowisku przy zagospodarowanym i atrakcyjnym nabrzeżu
przeciez
przeciez 29.05.2020, 09:34
To wynika z przepisów o ruchu drogowym
meta
meta 29.05.2020, 16:51
Ale to miasto bezprawia i tu nawet przepisy ruchu drogowego nie obowiązują!
Ewa
Ewa 29.05.2020, 07:19
Ludzie dajcie żyć . Ktoś się napracował żeby zebrać te owoce , chce cos zarobić. Jak nie przymrozki to susza a teraz jeszcze "wredny naród" Nie mam żadnego problemu żeby swobodnie wyjechać .
Jb
Jb 29.05.2020, 10:00
Prawda weźcie się za tych pazdziochuw spod Biedronki!!!! Chińskie podróby obsrane gacie wam nie przeszkadzają?Patszec na nich nie mogę!!!!
Robert
Robert 29.05.2020, 09:34
Niech zarabia ale nie kosztem bezpieczeństwa
Ewa
Ewa 29.05.2020, 10:08
Jak ktoś jest gamoń za kierownicą to niech jeździ komunikacja miejska , skoro ma problem wyjechać z tej drogi to sam jest zagrożeniem w ruchu.
Zaz
Zaz 29.05.2020, 07:05
Jap.... Niedzielni kierowcy panikujecie jakby tam stał pawilon handlowy jak nie potrafisz włączyć się do ruchu drogowego to proponuję zakupy robić na pieszo a co tak by powiedział Jeden z drugim jak w Warszawie by miał jechać nie wjadę na rondo bo za dużo aut na nim jeździ. Widać że co niektórzy to tylko do przodu jeździć potrafią a daj Boże żeby musieli gdzieś skręcić a już bój się Boże jak mają wycofać tragedia.
Rolnik
Rolnik 29.05.2020, 05:23
Bo juz sie ku..a znalazl jakis zawistny i mu przeszkadza ze inny sobie zarobi i sprzeda. Kur.a ludzie dajcie zyc innym tez.
Czesiu
Czesiu 29.05.2020, 01:08
Niestety jak pan postawi busa w ktorym sprzedaje ziemniaki itp..zaslania prawa strone wyjazdu z lidla wiec jest klopot powinien nie zaslaniac autem ..ale jak auta nie ma to jest calkiem inny kont widzenia..
Ortografia
Ortografia 29.05.2020, 02:58
A nawet i kąt
Dji
Dji 29.05.2020, 01:04
W Gryfinie od zawsze trzeba sie mocno wychylić żeby ludzie zrozumieli ze chcesz wyjechać ..Bo tak to żaden Cię nie widzi .. Nawet jak byś stał zestawem 18m
Jestem za
Jestem za 28.05.2020, 23:25
Juz komus przeszkadza masakra dajmy naszym rolnkom tez zyć
przeciw
przeciw 29.05.2020, 08:03
to nie jest żaden rolnik kupuje na hurcie od rolnika i kroi ile się da a ziemniaki mówi że to BRYZA
Dyl
Dyl 29.05.2020, 07:09
Karwa, niechcący dałem łapkę w górę. Nikt rolnikom kołków na głowie nie ciosa i źle nie życzy. Tylko dlaczego ludzie mają się narażać w imię jego interesów ? W tym przypadku Straż Miejska powinna zdecydowanie zadziałać i przywołać handlujących do przestrzegania ogólnie przyjętych norm prawnych co do handlu obwoźnego, niszczenia zieleńca, zajmowania pasa drogi, utrudnianie widoczności na skrzyżowaniu. Jak SM, czy Policja / która tnie głupa i nie zareaguje na te wykroczenia/ , to za chwilę powstaną stoiska z ciuchami , warzywami itp. a potem protesty, że władze niszczą incjatywę prywatną 'KUPCÓW' . Pan z Busa z ziemniakami ma smaczne te kartofelki, ale to nie rolnik, ale zwykły handlarz.
W tym przypadku wystarczy pouczyć właściciela terenu, aby pilnował porządku bo inaczej mandat, a pseudo-rolnicy znikną jak za sprawą czarodziejskiej różdżki. Wystarczy pismo do KPP z prośbą aby zwracała uwagę i będzie po sprawie, bo dzielnicowy szybko prześle tego gorącego kartofla do Straży Miejskiej i będzie pilnował aby nie mieć liczby-strupa w papierach.
Kobieta z okolic gryfina
Kobieta z okolic gryfina 28.05.2020, 23:07
Ja niemam żadnego problemu żeby skręcić w prawo czy lewo a ci pseudo kierowcy zawsze będą narzekać
wop
wop 29.05.2020, 06:50
samolubna kobieto ale są jeszcze inni kierowcy którzy nie udają że są kierowcami jak ty ma być bezpiecznie i kropka
;)
;) 29.05.2020, 10:12
W takim razie to nie jest kierowa tylko gamoń
Darecki
Darecki 28.05.2020, 23:05
W Gryfinie gdzie kolwiek z bocznych dróg wyjechać to jest jazda wyczynowa nawet ja mają czerwone na głównej to i tak cie nie wpuszczą
Lik
Lik 28.05.2020, 22:40
JA tam nei mam problemów jak skręcam w stronę centrum.

Pozostałe