Samobójca zabrał swoją tajemnicę do grobu. Efekt epidemii koronawirusa?

  • 29.05.2020, 20:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Samobójca zabrał swoją tajemnicę do grobu. Efekt epidemii koronawirusa?
Ostatnio słyszymy o coraz większej liczbie samobójstw. Do jednego doszło niedawno w Gryfinie. Samobójca zabrał swoją tajemnicę do grobu. Mieszkańcy podejrzewają, że akt desperacji mógł być pośrednim skutkiem epidemii koronawirusa.

-W mojej klatce w bloku na Krasińskiego we wtorek 26 maja w mieszkaniu nade mną ściągali osobę, która się powiesiła. Człowiek ten wisiał już na pewno kilka dni, bo specyficzny zapach na klatce był już wyczuwalny! – napisał do nas w komentarzach o 13.45 internauta (pod artykułem „Dramat w mieszkaniu. Znaleziono zwłoki małżeństwa”).

Sąsiedzi potwierdzają, że mody człowiek mieszkał z partnerką i dzieckiem. Niedawno rozstali się.

Policja nie udziela informacji na ten temat. Sprawą śmierci zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Gryfinie. Prawdopodobnie wyklucza się udział osób trzecich.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

no
no 03.06.2020, 21:46
I niech mu ziemia lekką będzie!
...
... 01.06.2020, 23:54
pisowscy odebrali mu smak życia, nic nowego..
Polak Europejczyk
Polak Europejczyk 01.06.2020, 11:49
wina tzraskowskiego za to chyba ze chce Polski biznes zablokowac >PRZEKOP MIERZEJ WISLANEJ I PCK PORt lotniczy ....
Będzie dobrze
Będzie dobrze 30.05.2020, 13:23
Kaczyński dla naszego dobra przeszuka nasze mieszkania i domy.
Romana
Romana 30.05.2020, 10:18
A może przed powieszeniem zostawił jakiś list?
Arek
Arek 30.05.2020, 01:07
Cos nie rozumiem, jezeli nie ma swiadkow samobojstwa to chyba sekcja zwlok jest obowiazkowa. Jaka jest pewnosc ze popelnil samobojstwo? A moze jednak ktos mu w tym pomagal, a moze ktos go do tego naklanial.
Yha
Yha 29.05.2020, 23:24
Cześć i czołem wszyskim deta... W tym zj... Mieście
AJKWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJKWAJ ALELUJA I DO PRZODU 29.05.2020, 22:49
to nie jest z mojej strony jakaś złośliwość wystarczy popatrzeć na statystyki za burmistrzowania sawaryna i kliki liczba samobójstw gminie gryfino wzrosła do niebotycznych wskazników ulgi dla wybranych a brak pomocy dla naprawdę potrzebujących fikcja z OPS em znieczulica sąsiedzka zawiść o byle co przeważnie na kredyt zrobiły swoje spektakularne interesy np milerów z działkami wypisz wymaluj współczesne niewolnictwo mieszkańców gminy bez układów i lizidupstwa rodzą takie tragedie to jest ten tzw *** gryfński gdzie i komu za je bać co przewalić i kogo BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ WSZYSTKIM WSZYSTKIM Z UKŁADU
samuraj
samuraj 29.05.2020, 22:55
Kliki? Jakiej niby kliki?
Pistol
Pistol 30.05.2020, 16:15
Gangu
szuwarek  gryfiński
szuwarek gryfiński 29.05.2020, 23:27
lions clab wodnik
prawda jest  na tych listach
prawda jest na tych listach 29.05.2020, 23:19
ubecko sbecko ydowskiej oraz ich przu***sów nazwiska znajdziesz na listach zwolnionych z podatków i czynszów w tym ku r widole
ale mamy nową halę
ale mamy nową halę 29.05.2020, 22:28
a ops niema sobie nic do zarzucenia kolejna liczba do statystyki
O la ska
O la ska 30.05.2020, 13:26
Ja byłam pod kocykiem i nic nie wiem.
Mani
Mani 29.05.2020, 21:12
Ludzie tracą pracę i świrują bo pomocy znikąd.
kadet
kadet 29.05.2020, 21:11
Podejrzewam że chciał aby żona poczuła się winna.
Ed
Ed 29.05.2020, 20:51
3 miesiące-przykład specyficznej polskiej biedy!
miledojny jak zwykle
miledojny jak zwykle 29.05.2020, 20:34
Wygląda na to, że konkurencja zagląda wam w komentarze i robi z tego artykuły!
michachaa
michachaa 29.05.2020, 20:50
Musicie zrobić jakiś b la to znowu zrobia kopiuj-wklej :))))))
cóż
cóż 29.05.2020, 20:32
Coraz wiecej ciemnych historii z koronawirusie.

Pozostałe